Picasa 3

Obróbka grafiki, animacji, zdjęć, grafika rastrowa, grafika wektorowa.
Awatar użytkownika
PLANETA
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 233
Rejestracja: 2 mar 2009, o 22:23

Picasa 3

Post autor: PLANETA » 7 sty 2010, o 20:34

ObrazekFirma Google całą swą mocą targnie na rynek software i przejmuje coraz większą jego część. Nie ma się z resztą czemu dziwić. Produkty Google oprócz tego, że są świetne jakościowo i wydajnościowo to w dodatku są w pełni darmowe. Picasa to jeden z efektów pracy programistów Google. Program Picassa to propozycja graficznej aplikacji dla wszystkich użytkowników.

Spróbujmy zatem przyjrzeć się powodom dla których warto zainstalować nowe Google Picassa. Tak jak już było wspomniane picasa do pobrania jest za darmo i to jeden z podstawowych powodów dla których nasze zainteresowanie tym programem powinno wzrosnąć. Dodatkowo Picasa po polsku dostępna jest dla wszystkich bez żadnych limitów. Jedna z najważniejszych informacji to taka, że Picasa działa pod XP i Vista. Wiadomość tak bywa szczególnie ważna dla użytkowników najnowszego Windowsa, ponieważ bywają aplikacje z którymi są problemy podczas instalacji na Viście. Niektórzy użytkownicy mają w zwyczaju także przekręcać nazwe Picasa jako Pikassa, Pikasa czy też picassa3.

Podstawowe funkcje Picasa to synchronizacja modyfikacji w programie i usłudze Picasa Web Albums, retuszowanie obrazów, wyświetlanie podglądu plików obrazów, tworzenie i edytowanie filmów, przechwytywanie obrazu wyświetlanego na okranie, dodawanie tekstu do zdjęć, kontrolowanie usługi PWA, zarządzenie folderami w komputerze czy uzyskanie większej ilości informacji o zdjęciach. Jak widać ilość funkcji w najnowszym Picasa, który ma już numerek 3, jest bardzo dużo.

Picasa jest download free i powinień być poddany uwadze każdemu kto ma zamiar w jakikolwiek sposób edytować zdjęcia lub filmy. Picasa pobierz i ty i przekonaj się, że możesz stać się posiadaczem w pełni profesjonalnego programu do obróbki zdjęć!

Program Picasa 3 PL jest do pobrania za darmo. Aplikacja jest do ściągnięcia z bezpiecznych pozbawionych wirusów serwerów. Pobierz (download) darmowy Picasa 3 PL free.

Kod: Zaznacz cały

http://picasa.google.pl/thanks.html
Obrazek

Awatar użytkownika
matra
były team
były team
Posty: 3156
Rejestracja: 15 gru 2007, o 13:21

Re: Picasa 3

Post autor: matra » 7 sty 2010, o 20:53

Jak już tak namiętnie kopiujesz teksty opisów z innych stron, to bądź łaskaw podawać źródło...

ODPOWIEDZ