majsterkowanie

To, czym zajmujemy się w czasie wolnym.
lillou
Użytkownik
Użytkownik

majsterkowanie

Post autor: lillou » 23 mar 2017, o 21:53

Są tu osoby lubiące majsterkować?? Pochwalcie się co sami zrobiliście i jakie narzędzia się Wam przydają w majsterkowaniu :) Szczegolnie teraz gdy zbliza sie sezon ogrodowy, potrzebuje jakis inspiracji:))

Awatar użytkownika
grubaśnyjac
nowy
nowy

majsterkowanie

Post autor: grubaśnyjac » 10 kwie 2017, o 17:00

Co prawda to nie ogród, ale zrobiłem z żoną stelaż na materac dla dziecka. Takie w sumie małe łóżko o niestandardowych wymiarach, żeby zmieściło się w przestrzeni pokoju. Używałem narzędzi ryobi i powiem Ci, że były spoko, bo jedna bateria pasowała i do wyrzynarki i do wkrętarki i do struga. Słyszałem ze ich sprzecik ogrodowy tez super smiga

lillou
Użytkownik
Użytkownik

majsterkowanie

Post autor: lillou » 18 kwie 2017, o 12:58

zadowolony jesteś z tych narzędzi? popatrzylam na ich ofertę i w sumie nie są drogie te sprzęty, nam by się nowa kosiarka przydała i wiertarka już ledwo zipie więc penie też niedługo trzeba by wymienić, widziałam że one mają coś takiego jak one+ ze te baterie się wymieia między nimi

Awatar użytkownika
grubaśnyjac
nowy
nowy

majsterkowanie

Post autor: grubaśnyjac » 22 maja 2017, o 08:59

Bardzo zadowolony :) Powiem Ci, że kiedyś pracowałem na budowie, żeby sobie dorobić i mieliśmy tam profesjonalne narzędzia, to mam wrażenie, że niektóre były mniej solidne, niż te ryobi. Cena w porządku, więc do domu jak znalazł.

Awatar użytkownika
rudi
nowy
nowy

majsterkowanie

Post autor: rudi » 22 maja 2017, o 10:28

Ja mojej kobiecie zrobiłem coś w rodzaju "regału" na kwiatki, i stoi to to na balkonie, takie było jej zamierzenie. Wymyśliła sobie coś takiego i powiedziała "weź zrób", to zrobiłem. Zwykłe deseczki, potem obleciałem to białą farbą i ma co chciała :D Nie mam fotki, a też w sumie nie ma się czym przesadnie chwalić, bo to przecież zwykła rzecz :)

Awatar użytkownika
grubaśnyjac
nowy
nowy

majsterkowanie

Post autor: grubaśnyjac » 29 maja 2017, o 11:55

Może i zwykła rzecz, ale zawsze warto zrobić coś takiego. Ja uważam, że facet powinien mieć w domu jakieś narzędzia, ale nie tylko dla ozdoby, tylko po to właśnie, żeby coś czasem zrobić, a już na pewno naprawić proste rzeczy, bo wiadomo, że nie każdy jest złotą rączką.

lillou
Użytkownik
Użytkownik

majsterkowanie

Post autor: lillou » 24 lip 2018, o 20:15

zgadzam się jak najbardziej, podstawowe narzędzia typu wiertarko-wkętarka powinna być w każdym domu, nasza kolekcja elektronarzedzi się stale powiększa, ryobi ma tą linię one+ i tam wzystkie sprzęty mają taką same bateire, mozna miedzy sobą wymieniacs

Awatar użytkownika
ArekW
nowy
nowy

majsterkowanie

Post autor: ArekW » 12 sie 2018, o 19:15

Ja uwielbiam majsterkować i czasami sam wykonuję różnego rodzaju meble i dodatki do mieszkania. Jeżeli szukasz również ciekawego sklepu gdzie będziesz mógł znaleźć dobrej jakości narzędzia oraz akcesoria do realizowania różnych swoich projektów, czy też elementów wykończeniowych w domu bądź ogrodzie to polecam sklep https://www.toolon.pl/ gdzie zazwyczaj kupuję większość potrzebnych mi rzeczy i muszę przyznać, że pod względem przygotowanej oferty nie mają sobie równych. Z resztą sprawdź sam :)

ODPOWIEDZ