Problemy ze snem

Masz problemy ze zdrowiem? A może chcesz komuś doradzić? Jeśli tak, zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
Elka_rnityna
Użytkownik
Użytkownik

Problemy ze snem

Post autor: Elka_rnityna » 27 gru 2016, o 15:29

Ostatnio zauwazyłam u siebie problemy ze snem. Kładę się normalnie czyli około 21 a usypiam dopiero nad ranem co jest bardzo uciażliwe zwłaszcza że teraz mam tyle na głowie przez święta. Sytuacja w domu również jest dość napięta bo maż zamiast mi pomagać to tylko chodzi i marudzi. Czy moje problemy ze snem mogą być spowodowane stresem ? jak sobie z tym poradzić ? macie jakieś sprawdzone sposoby ? specyfiki ?

Awatar użytkownika
vernalisadonis
nowy
nowy

Problemy ze snem

Post autor: vernalisadonis » 28 gru 2016, o 01:06

Ja oglądam TV i ustawiam go na wyłączenie za 60 czy 90 minut. Przeważnie działa

Awatar użytkownika
Fajtula
były team
były team

Problemy ze snem

Post autor: Fajtula » 28 gru 2016, o 18:38

Elka_rnityna, jak długo sypiasz? Kładziesz się ze zmęczenia, czy bardziej ze względu na godzinę?

A co do męża.. wiesz, zawsze możecie jakoś te godziny satysfakcjonująco wykorzystać. :-P

Awatar użytkownika
Natalli
Użytkownik
Użytkownik

Problemy ze snem

Post autor: Natalli » 23 sty 2017, o 17:14

Może wrzuć trochę na luz. Czasami stres, jaki odczuwamy w dzien przekłada się na bezsenne noce. Spacer lub ćwiczenia relaksacyjne przed zaśnięciem pomogą Ci się wyciszyć. A jak to nie pomoże spróbuj nervomix sen jest bez recepty na naturalnych składnikach więc nie uzależni Cie. Mi pomaga.

lillou
Użytkownik
Użytkownik

Problemy ze snem

Post autor: lillou » 22 mar 2017, o 14:20

Mi kiedyś pomagało oglądanie tv albo czytanie nudnej książki ale czasami i to pomaga, takie ziołowe rzeczy to fajna sprawa, warto szukać takich z melisą i chmielem bo one działają uspokajająco i też nasennie

Awatar użytkownika
Wercia
nowy
nowy

Problemy ze snem

Post autor: Wercia » 1 sie 2017, o 19:09

Moim zdaniem jedną z ważniejszych rzeczy przed snem jest wyciszenie się i nie objadanie się. ważne, aby w sypialni przed snem nie oglądać telewizji, a raczej poczytać coś ciekawego, nie jeść co najmniej dwie godziny przed snem, no i co bardzo istotne to posiadanie wygodnego materaca :)

Awatar użytkownika
Coolka
Zasłużeni
Zasłużeni

Problemy ze snem

Post autor: Coolka » 16 sie 2017, o 20:12

Ja zauważyłam ostatnio ze źle spie jak jest pełnia.
Idealnie nieidealna

lillou
Użytkownik
Użytkownik

Problemy ze snem

Post autor: lillou » 18 lip 2018, o 20:53

ja to się zastanawiam jak wytrzymać okres przed urlopem, mam duży nawal obowiązków w pracy, strasznie się tym stresuję bo za wiele rzeczy tylko ja odpowiadam i jest ciężko, chyba sobie musże dokupic znów zapas nervomixa żeby jakoś to przetrwać

ODPOWIEDZ