Co na trądzik?

Masz problemy ze zdrowiem? A może chcesz komuś doradzić? Jeśli tak, zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
skoen
Użytkownik
Użytkownik

Co na trądzik?

Post autor: skoen » 12 lis 2016, o 23:44

Miał ustaloną dietę w tym samym czasie co przechodził kurację ale i tak nie umiał się do niej zastosować, zwłaszcza jak był poza domem(np. studia) i podjadał coś z fast- foodów. Takie żarcie bardzo szkodzi na cerę, dla każdego.
Jestem kim jestem i nic ani nikt tego nie zmieni
Skoen

ezzz
Użytkownik
Użytkownik

Co na trądzik?

Post autor: ezzz » 16 sty 2017, o 07:13

Dla mnie wielkim błędem było zastosowanie atredermu. Myślałem,ze retinoid pomoże ale jedynie podrażnił moją skórę, która wygladała po nim po prostu strasznie. NIgdy nie wróce do niego.
Za to dobre efekty dało serum Sevolium. Lubię je i stosuję już drugie opakowanie.
Lubię rotować substancjami aktywnymi i dzięki temu większość rynku mam już nieźle przetestowaną-i do jednych wrócę a do innych już nie. Akurat do tego na pewno wróce. Duża zawartość składników aktywnych w składzie, działanie dobre i efekty przy regularnym smarowaniu twarzy jak najbardizje ok.
Dobrze oczyszcza twarz, no i zmniejsza zarówno świeże problemy jak i blizny.

Awatar użytkownika
milenka88
Użytkownik
Użytkownik

Co na trądzik?

Post autor: milenka88 » 15 gru 2017, o 08:27

Widocznie stosowałeś atrederm samodzielnie bez kontroli lekarza.NIe dziwię się,że nie było dobrego działania. Moim zdaniem retinole są skuteczne jeśli chodzi o leczenie trądziku ale tak jak wspominałam jedynie pod kontrolą lekarską. W zestawieniu z peelingami mozna się dzięki pozbyć nie tylko pryszczy ale również i przebarwień potrądzikowych i niewielkich blizn...
Naturalne sposoby walki z trądzikiem rownież są ok, ale jedynie jako dodatkowa pomoc. Leczenie trądziku jest złożone i nie za bardzo da się to wyleczyć w ten sposob.
http://roztocze.net/do-czego-sluzy-laser-frakcyjny/

Awatar użytkownika
kasper5k
nowy
nowy

Co na trądzik?

Post autor: kasper5k » 18 lip 2018, o 10:21

najlepiej isc do dermatologa http://vetpassion.pl/ ja bylem u tej pani

ODPOWIEDZ