Szybkie odchudzanie

Masz problemy ze zdrowiem? A może chcesz komuś doradzić? Jeśli tak, zapraszamy do tego działu.
Awatar użytkownika
Lone
V.I.P
V.I.P

Re: Szybkie odchudzanie

Post autor: Lone » 16 gru 2015, o 16:50

dobrodziejka pisze:Podobno z zieloną herbatą nie należy przesadzać i bądź tu człowieku mądry.
Obrazek

O ile jest to ta sama kobitka,to jak sądzicie? co jej pomogło? bo jakoś trudno jest mi w to uwierzyć
Jeżeli dobre kojarzę, to Catherine Zeta-Jones. Ta po lewej to ona, a po prawej ktoś zaczął bawić się Fotoszopą i powstał taki koszmarek. Teraz nie wiem, czy trollujesz, czy rzeczywiście w to uwierzyłaś.
Anyway, z niczym nie należy przesadzać, w tym też z zieloną herbatą.
Obrazek Obrazek

Awatar użytkownika
kitlerss
nowy
nowy

Szybkie odchudzanie

Post autor: kitlerss » 30 lip 2016, o 19:08

ja swoje odchudzanie wspominam dobrze dzieki suplementowi diety Belight Plus - znalazl go moj dietetyk.
miesiac cwiczen i zdrowego odzywiania = 5kg mniej ciałka :)
Polecam sie zmotywowac i zajrzec w aptekach za produktem Belight + :mrgreen:

Awatar użytkownika
sosi
nowy
nowy

Szybkie odchudzanie

Post autor: sosi » 9 sie 2016, o 13:12

Ja pier.... :| Połykanie larwy?!?!?! Serio? Przecież są inne metody, drastyczne, a bezpieczne dla organizmu. Mówię tu o metodach zabiegowych. Np. taki balonik żołądkowy, który pozwala na redukcję wagi i jest metodą w pełni odwracalną. Mój ojciec coś takiego ma, bo ważył ponad 150 kg przy 183 cm wzrostu i nie mógł zrzucić zbędnych kg... Przez 2-3 dni miał nudności i wymioty, ale teraz mówi, że tego nawet nie czuje, a za 3 miesiące wyjmują mu ten balon. Waży teraz 106 kg... Tu więcej info na ten temat: https://www.tourmedica.pl/artykuly-medy ... oladkowym/

mck
Użytkownik
Użytkownik

Szybkie odchudzanie

Post autor: mck » 26 lip 2018, o 12:31

Szybkie odchudzanie nie zawsze jest takie dobre. Moim zdaniem każdy powinien odchudzać sie w swoim tempie i nie szybciej niż 1 kg tygodniowo. Tylko w takiej sytuacji odchudzanie jest sensowne i przynosi dobre rezultaty.

Jeśli mamy problem z odchudzeniem sie w wybranej okolicy ciała mozna zastanowić się nad zabiegamil
endermologią
masażem
laserem
ewentualnie karboksyterapią https://beautytower.pl/modelowanie-sylw ... syterapia/

ODPOWIEDZ