W jaki sposób zostać kucharzem

Szukasz wypracowania, albo opowiadania? Potrzebujesz pomocy rówieśników? Pisz śmiało. Dział otwarty na każdy temat, oby związany ze szkołą.
mck
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: mck » 12 cze 2018, o 10:39

Mam pytanie jakie szanse mam zostać kucharzem jeśli nie mam w tym kierunku ani szkół skończonych ani, zbyt dużego doświadczenie. Skończyłam studia wyższe w całkiem innym kierunku i mam już dosyć swojej pracy chce robić to o czym zawsze marzyłam. Zdaję sobie sprawę, że będzie mi baaaardzo ciężko

ezzz
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: ezzz » 13 cze 2018, o 07:55

Jeśli lubisz gotować to duży plus, jednak nauka gotowania jest o wiele bardziej rozległa. Liczy sie nie tylko smak ale: umiejetność pracy w zespole , szybkość, znajomość wielu kuchni. Umiejętność gotowania dla wielu osob. Oraz umiejętność sprzątania po sobie ( w tej pracy higiena jest bardzo ważna, czego niestety nie widzę czasami oglądając kuchenne rewolucje.....)
Dobrze jest mieć przynajmniej jakieś edukacyjne podstawy. Polecam zapisać się do studium zaocznie i uczyć się tam na kucharza. Kliknij tutaj.

No i na tygodniu zdobywac doświadczenie w pracy w jakiejś knajpie (nie zostaniesz szefem kuchni, ale możesz pracować jako pomocnik kucharza).

ODPOWIEDZ