Wybór sali konferencyjnej w woj. Dolnośląskim

Awatar użytkownika
KarolM27
nowy
nowy

Post autor: KarolM27 » 18 lip 2018, o 15:13

Moje pytanie jest identyczne jak temat wątku, czyli jaką salę warto wybrać do organizacji szkolenia na kilkaset osób we Wrocławiu? Szukamy ciekawego miejsca z dobrym dojazdem (najlepiej blisko centrum), dobrymi opiniami oraz odpowiednim zapleczem gastronomicznym. Czy może byliście w podobnej sytuacji i macie dla nas jakieś porady bądź może opinie o danym miejscu? Byłbym bardzo wdzięczny i oczywiście z góry dziękuję za każde wsparcie :)

Awatar użytkownika
ArekW
nowy
nowy

Post autor: ArekW » 18 lip 2018, o 22:14

Wiesz co możesz również zajrzeć na stronę http://www.salekonferencyjne.pl/wojewod ... noslaskie/ gdzie znajdziesz specjalnie przystosowane hotele i sale konferencyjne do organizacji takich wydarzeń. Myślę, że będzie to w Twoim przypadku najlepsza opcja, szczególnie że pójdzie z tym dużo szybciej i od razu masz pewność co do warunków oraz ich przystosowania. My już kilkukrotnie korzystaliśmy z pomocy tego portalu, ponieważ mamy kilka oddziałów firmy w kraju i też potrzebujemy sal do organizacji szkoleń firmowych. Mogę Ci ich z czystym sumieniem polecić i mam nadzieję, że sprawnie znajdziesz odpowiednie miejsce. Pozdrawiam i życzę sukcesu w przygotowaniach!

ODPOWIEDZ