Zakupy - czego w nich nie lubimy

Piszta co chceta (-:
Awatar użytkownika
Klaraija
Użytkownik
Użytkownik

Re: Zakupy - czego w nich nie lubimy

Post autor: Klaraija » 15 lut 2016, o 16:49

A ja nie lubię, jak chorzy chodzą po sklepie i kaszlą i smarkają i zawsze taka osoba musi za mna stanąć w kolejce grrr masakra

Awatar użytkownika
agula
nowy
nowy

Post autor: agula » 16 lut 2016, o 10:57

A ja nie lubię (jak kupuje w sieci) tego, że nie wiem czy nie przyjdzie mi coś "zbliżonego" kolorem. Mówcie co chcecie, ale w sieci jest dużo taniej. Niedawno zamawiałąm sporą ilośc tapet z internetowego sklepu http://tapetuj.pl/ i też miałam obawy. Na szczęście wyszło zgodnie z opisem, choć nie każdy sprzedawca jest taki uczciwy.

Awatar użytkownika
olusia
nowy
nowy

Post autor: olusia » 19 lut 2016, o 11:14

I ja mam dokładnie tak samo z internetowymi zakupami. Powoli biorę już na to wszystko poprawkę. Choć ostatnio zamawiałam ciśnieniomierz (Geratherm, model desktop 2.0) i jakie było moje zdziwienie, gdy wg mnie był lepszy jak na obrazku. Co prawda tu pewnie znaczenie ma, ze to niemiecka jakośc, a nie jak w przypadku innych produktów made in china...

Awatar użytkownika
sharon
V.I.P
V.I.P

Post autor: sharon » 19 lut 2016, o 17:20

ogólnie mówiąc to ja uwielbiam chodzić na zakupy :mrgreen:
jednak są sytuacje, które mnie mega irytują i momentalnie zostawiam rzeczy i wychodzę ze sklepu.
nie cierpię kilometrowych kolejek do przymierzalni i do kasy.. jak widzę je, to wiem z góry, że raczej nic nie kupię chyba,że uda mi się znaleźć oazę spokoju w strefie męskiej i tam uda mi się przymierzyć i zapłacić :mrgreen: taka cwana bestia ze mnie.
idąc ogólnie na zakupy staram się wybrać takie dni i godziny w których nie ma takiego tłoku i na spokojnie mogę obejrzec daną rzecz, a nie wyrywać sobie z rąk jak karpie z lidla :mrgreen:

wspominaliście wcześniej o nadgorliwych sprzedawcach.. mnie też oni strasznie irytują a szczególnie te słodkie miny i pytania co 5 minut "czy mogę w czymś pomóc". jak będę chciała to sama przecież zapytam.. jednak dopóki sama kiedyś nie znalazłam się na ich miejscu, to do tej pory bym marudziła. niestety tak jest, że do każdego klienta trzeba się odezwać i szczerzyć ząbki, bo wielki brat patrzy i obserwuje :mrgreen:
Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Awatar użytkownika
agula
nowy
nowy

Post autor: agula » 4 mar 2016, o 09:25

sharon dokładnie Cię rozumiem z tymi nadgorliwymi sprzedawcami, sama cih nie lubię, mam ochotę w takim momencie jak najszybciej wyjść ze sklepu

Awatar użytkownika
majciarz
nowy
nowy

Post autor: majciarz » 7 mar 2016, o 09:29

ja w sumie to nie lubię płacić za zakupy. Reszta wszystko jest ok :D

Awatar użytkownika
PanAdam
nowy
nowy

Post autor: PanAdam » 7 mar 2016, o 19:52

Ja tam nie lubię tłoków przy kasie, w sklepie, wolę jechać w nocy do takiego hipermarkietu i na spokojnie sobie chodzić nie martwiąc się o nic :D a że kończę taniec w http://www.twister-poznan.pl[/video] wieczorkiem to po drodze od razu lubię sobie wejść na zakupy : )

Awatar użytkownika
Angie
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Angie » 11 mar 2016, o 21:25

Ostatnio mnie w robieniu zakupów zaczęły irytować długie kolejki czy jakiś problem przy kasie, bo np okazuję się, że jakiś towar nie ma kodu kreskowego :(

Awatar użytkownika
sprzaczkaalka
nowy
nowy

Post autor: sprzaczkaalka » 14 mar 2016, o 10:54

a mnie ostatnio irytują te mega torby jednorazowe, które rozwalają się jeszcze przy kasach. No już sieciówki chyba i na nich oszczędzają, bo przy 4 marchewkach się rwią. Nawet ostatnio zamówiłam sobie takich kilka bawełnianych od producenta Allbag w dobrych cenach bo przecież na "marketowe" nie ma co liczyć.

Awatar użytkownika
MedioLand
nowy
nowy

Post autor: MedioLand » 17 mar 2016, o 10:44

Jakoś nigdy nie lubiłem zakupów, sprzęty kupuje przez internet, czasem z odbiorem w sklepie, ubrania również przez internet - jeżeli jestem pewny rozmiaru. Jedynie z butami jest problem
MedioLand.pl

Awatar użytkownika
Lewiksa
nowy
nowy

Post autor: Lewiksa » 21 mar 2016, o 13:19

Nie lubię kiedy wchodzę do marketu, sklepu w którym są nieopisane działy. Krąże po całej hali w poszukiwaniu produktu, który intuicyjnie powinien być zaraz obok jakiegoś, którego już widziałem. Np. Jeżeli szukam mąki, to wtedy kojarzę wszystkie produkty wykonane z mąki i widzę makaron. A okazuję się, że obydwa są na przeciwnych krańcach.

Awatar użytkownika
lukas
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: lukas » 30 mar 2016, o 11:42

Nie lubię kiedy sprzedawcy w hipermarkecie ukrywają się w sytuacji kiedy chcę o coś zapytać :)

Awatar użytkownika
olusia
nowy
nowy

Post autor: olusia » 7 kwie 2016, o 11:26

Klaraija pisze:A ja nie lubię, jak chorzy chodzą po sklepie i kaszlą i smarkają i zawsze taka osoba musi za mna stanąć w kolejce grrr masakra
Mnie to już wszystko zaczyna denerwować, irytować. Nie lubię chodzić, nie lubię stać w kolejkach, ni lubię nic załatwiać. Ostatnio nawet po poradę prawniczą sięgnęłam do Pani Adwokat Moniki Monika Kitscha-Kwasiborskiej, która bardzo rzetelnie udzieliła mi odpowiedzi. Dzięki niej wiedziałam co mam zrobić, aby wybrnąć z problemów. Ogólnie internet to jest okno na świat!

Darie789
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Darie789 » 22 gru 2017, o 12:59

Ja nie lubię stania w kolejce i niemiłych ludzi.

Awatar użytkownika
grzesio
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: grzesio » 29 gru 2017, o 10:50

Wiecie czego tak naprawdę nie lubię w zakupach? Kolejek i marnowania swojego czasu. Czasami kupuję w wiekszych centrach handlowych, ale to jedynie w sytuacji kiedy żona mnie do tego zmusi Jak nie mam takiej potrzeby to sam się nie wybieram.
Szczególnie,ze to samo i często w korzystniejszej cenie mozna kupić sobie w sklepach www. Przykładem tutaj jest Answear. Ceny dobre, wybor ciuszków spory.Dodatkowo darmowa dostawa kurirem i zwrot prosto do domu https://answear.com/p/bluzy-234-k.html
Ostatnio zmieniony 8 sty 2018, o 11:08 przez grzesio, łącznie zmieniany 1 raz.

Darie789
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Darie789 » 6 sty 2018, o 22:21

Kolejki, brak różnorodności, brak czasu na zakupy!

Darie789
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: Darie789 » 6 sty 2018, o 22:23

Kolejki, brak różnorodności, brak czasu na zakupy!

sami
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: sami » 8 sty 2018, o 17:10

Kolejki, brak pełnej rozmiarówki, brak czasu na przemyślenie zakupu, głośna muzyka!

sami
Użytkownik
Użytkownik

Post autor: sami » 8 sty 2018, o 17:11

Kolejki, brak pełnej rozmiarówki, brak czasu na przemyślenie zakupu, głośna muzyka!

Awatar użytkownika
BigMike
nowy
nowy

Post autor: BigMike » 14 lut 2018, o 10:28

Zależy od zakupów, ale głównym problemem jest zazwyczaj brak czasu na zakupy i bieganie za poszczególnymi produktami. Trochę udało mi się to zwalczyć ogarniając zakupy przez internet, ale niestety nie wszystko da się kupić przez sieć. Fototapeta most linowy we mgle ze sklepu sieciowego, czy meble nie ma problemu, ale z kupowaniem np. ubrań przez sieć tak kolorowo nie jest.

ODPOWIEDZ