Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
piti

tatuaz

Rekomendowane odpowiedzi

[size=18]PROSZE O WYPOWIEDZENIE SIE NA TEMAT SZTUKI NA SKURZE ZA I PRZECIW WASZYM ZDANIEM ;-) [/size] Edytowane przez Gość

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niema mam nic przeciwko takiej formie ozdabiania ciala tak naprawde.Sam mam na ramieniu.
Ale nigdy bym nie pozwolil na tatuaz przed biodrami na plecach mojej kobiecie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Ale nigdy bym nie pozwolil na tatuaz przed biodrami na plecach mojej kobiecie.[/quote]szkoda mi sie bardzo podoba wlasnie przed biodrami eh...myslalam ze juz zapomniales :)tez nie mam przeciwko ale za duzo nie ladnie wyglada a po dwa jak to na starosc bedzie wygladac

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Autora tematu tez bym prosil o wypowiedzenie sie :)
A mi sie marzy taki tatuaz na dloni :P i miedzy nadkarstkiem a lokciem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziary jako tako to mi sie podobaja ale jak napisał [quote="Patrycja"]a starosc bedzie wygladac [/quote] tatuaze są na całe zycie a nie chce robic nic pochopnie !!
dlatego załozyłem taki temat 8-) poniewaz niedługo zamierzam ozdobic sobie noge miedzy kolanem a kostką z kostka włacznie
[b][u]zeby ludzie z forum których jest nie mało przedstawili swoje za i przeciw[/u][/b]

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi sie marzył kiedys kod kreskowy na karku.. widziałam to w jakims filmie i spodobalo mi sie to.. narazie jakos nie mam weny i odwagi.. poza tym kasy zeby powędrowac i cos sobie szmyrnąć ciekawego na skórze.. :) Może jakis Tribal nad pupą albo cos wielkiego przechodzącego przez kręgosłup i kończącego się na ramionach ;)... marzenia jak narazie.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]A mi sie marzy taki tatuaz na dloni :P i miedzy nadkarstkiem a lokciem[/quote]to niech ci sie nie marzy hahahahah zapomnij:)[quote="piti"]z kostka włacznie [/quote]o tez ladnie to wyglada my ci w tym napewno nie pomozemy to twoja decyzja ty podejmniesz ostateczna dobrze sie zastanow Edytowane przez Gość

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]my ci w tym napewno nie pomozemy to twoja decyzja ty podejmniesz ostateczna dobrze sie zastanow[/quote] ale mozecie mi pokazac rózne aspekty tego
o których nie wiem ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Starośc... skóra się zwiotczeje i tatuaz nie bedzie juz tak "estetyczny" jak wtedy kiedy byłes młody..
choroby skory.. ;) (chociaz to nie całkowicie udowodnione)
nuda.. (znudzi Ci sie i albo wydasz kolejną kase na to by go zakryć, albo wywalisz multum kasiory zeby go usunąć)
nie ma duzo przeciw.. i nie ma duzo za.. musisz sam dorosnąc do tej mysli, sam stworzyc swoja liste za i przeciw.. ;) Obejrzyj dokladnie Studio w którym masz zamiar robic tatuaż, jaką ma renomę, popytaj czy ktos ze znajomych moze zna to studio.. zrob wywiad żebys pozniej nie zalował.. Ja nie namiawiam i nie odradzam bo podoba mi sie zdobienie ciala w ten sposób ale jak Patinka napisała to musi być Twoja decyzja nie nasza.. Pozniej jeszcze nas bedziesz sądzil ze namawialismy Cie do zlego ;):P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w studiu nie zamierzam robic mam znajomego co tatuował moich kumpli wiec w 100% pewny typ [quote="MoDa"]Pozniej jeszcze nas bedziesz sądzil ze namawialismy Cie do zlego [/quote] juz pisze wnioski do sądu i zbieram kase na łapówki abyscie przegrali :lol: :evil: 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="piti"]w studiu nie zamierzam robic mam znajomego co tatuował moich kumpli wiec w 100% pewny typ [/quote] no ja tez znam goscia ktory roby dziara...
i robi to slicznie...ale do niego bym nie poszla...bo zamin zacznie to robic...musi sie dobrze najarac :mrgreen:
i raz jednemu wytatuowal usmiechnieta pantere - usmiech niczym z reklamy pasty do zebow..jak to zobaczylam to lezalam ze smiechu... :lol:

na basenie widzialam takiego co mial fajnie wydziaranego na calych plecach gandalfa z wladcy pierscieni....dzielo sztuki na skorze :mrgreen:

ogolnie nie mam nic przeciwko tatuaza..
ale sama bym sobie nie zrobila... :mrgreen:
kiedys mialam ochote i juz mialam robic na kosce u nogi latorosl- fajnie by wygladalo jakbym latem podpindziala w szpileczkach :mrgreen:
ale w koncu zrezygnowalam....przerazila mnie mysl ze kiedys bede tego zalowac :mrgreen:
ale raz probowalam robic u kosmetyczki taki na miesiac...i fajnie on wyglada...wiec jak bym miala kaprys tovwole juz takim zaszpanowac :-P

nie podobaja mi sie u dziewczyn na krzyzach- takie uklepana..odgapiane bo wiekszosc tam robi :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
projekt wstepny juz mam. mam go na koncie na fotce w profilu adres:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="piti"]SZTUKI NA SKURZE ZA I PRZECIW[/quote]jestem za :)) a co do[quote="Patrycja"]jak to na starosc bedzie wygladac [/quote]to uważam ze młodość jest jedna i trzeba z niej korzystać.
Ja osobiście mam tatuaż na plecach i niczego nie żałuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]to uważam ze młodość jest jedna i trzeba z niej korzystać.
Ja osobiście mam tatuaż na plecach i niczego nie żałuje.[/quote]
owszem rozumiem sama mam kolczyk w pepku w uszach od groma dziurek i nie patrzylam na starosc jak to bedzie wygladac ale tatuaz jest inny np bedziecie chcieli zalatwic prace w bedziecie mieli w widocznym miejscu co sobie np kierownik pomysli ze siedziales bo tatuaze kiedys nie mowie teraz robilo sie z nudow w wiezieniu jak pisalam wczesniej mi sie podoba pod biodrami ale chlopak zakazuje potem jak np urodze to bedzie brzydko wygladac chlopak przetlumaczyl mi szkoda pieniedzy mi bo tatuaze sa drogie nawet takie male

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]jak np urodze to bedzie brzydko wygladac[/quote]to akurat to nie zawsze[quote="Patrycja"]bedziecie chcieli zalatwic prace w bedziecie mieli w widocznym miejscu co sobie np kierownik pomysli[/quote]no ja chciałam na reku i tez doszłam do tego wniosku,wiec skończę na jednym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"]o akurat to nie zawsze[/quote]owszem ale ze ja jestem chuda to mysle ze moze byc akurat tak jak mysle ja w tej chwili mam rozstepy bo za szybko poszlam w gore a co tu mowiac ciaza zadne jremu nie pomogly mi wole nie ryzykowac[quote]no ja chciałam na reku i tez doszłam do tego wniosku,wiec skończę na jednym[/quote]masz racje juz wiesz jak to jest najgorszy to bol moj chlop tez ma ale nie w widocznym miejscu nawet ladny :)(na ramieniu) Edytowane przez Gość

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]wiesz jak to jest najgorszy to bol [/quote]mnie to nie bolało.Właściwie to sie zastanawiam czy mnie w życiu coś zaboli.Mam dość wysoki próg bolu :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiecie ja nic nie mam do tatuazów ale jak ktoś sie zaczyna chwalić ze sobie dziarę będzie robić tylko jeszcze nie wie co
to mówię
weź sobie wytatałuj akumulator na plecach i strzałkę w dół TU ŁADOWAĆ
Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]weź sobie wytatałuj akumulator na plecach i strzałkę w dół TU ŁADOWAĆ[/quote]przestan no ale dobry tekst Edytowane przez Gość

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]weź sobie wytatałuj akumulator na plecach i strzałkę w dół TU ŁADOWAĆ[/quote] :mrgreen: :lol: dobre,ja wiem co chciałam dziarać. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]wiecie ja nic nie mam do tatuazów ale jak ktoś sie zaczyna chwalić ze sobie dziarę będzie robić tylko jeszcze nie wie co
to mówię
weź sobie wytatałuj akumulator na plecach i strzałkę w dół TU ŁADOWAĆ[/quote]
sorki ale jesli to domnie ro ja wiem dostkonale co chce ale jeszcze sie wacham czy robic :-( bo nie znam ani wad ani zalet
Chodzi mi o nie a nie o poklask ze sie napinam za robie dziare

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MoDa"]mi sie marzył kiedys kod kreskowy na karku..[/quote] mnie też, ale jakoś nie mam odwagi, sama wybiłam sobie to z głowy, jak pomyślałam że na starość będę wyglądać jak....... przygłup... a moje dzieci i wnuki będą się na mnie przyglądać i pytać o to... heh....
zrobie sobie na biodrach, a konkretnie na kości ogonowej... niech no tylko ziomek z Wawy wróci...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
TATUAż...TAK ALE TRZEBA GO Z ROZUMEM SOBIE ZROBIć TZN PRZEMYśLEć GDZIE MA SIę ZNAJDOWAć A PóźNIEJ DECYZJA....JA ZA TATUAżAMI JESTEM JAK NAJBARDZIEJ<MOJE IMIE MI W ZUPEłNOśCI WYSTARCZY NA RAMIENIU>

MałaMi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]jak pomyślałam że na starość będę wyglądać jak....... przygłup[/quote]chyba mnie obrażają :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi