Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maja

Przyjacielski seks bez

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="MagicalFire"]Co myslicie o seksie bez zobowiązań[/quote] mialam kiedys przyjaciela z ktorym sypialam .
nie byly to jakies umowione spotkania , ale tak spontanicznie jakos wychodzilo.
bylam juz dorosla i mialam swoje potrzeby , w tym czasie nie bylam w zadnym zwiasku , nie widze w tym nic zlego.
[quote="MagicalFire"]lub o parach tzw. luźnych :) , które najczęściej są ze soba tylko dlatego, że jest im dobrze w łóżku? Czekam na wasze opinie [/quote] mysle ze taki zwiazek tylko dla samego sexu nie ma dalekiej przyszlosci .
tak samo jak zwiazek bez sexu.

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak dla mnie to nie widze nic złego w sexie bez zobowiazan. Człowiek czasem ma potrzebe taka a nie jest w zwiazku to co ?? w celibacie ma zyc?? no bez przesady. Dla mnie to nic złego ale trzeba bezpiecznie :P
kazdy woli cos innego :P dla mnie sex nie kojarzy sie z "miłoscia duchowa" czasem to jest po prostu zaspokojnie rzadzy :P :D
no co zwykły odruch normalnego człowieka :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]no co zwykły odruch normalnego człowieka [/quote] pewnie , jakos swoje potrzeby trzeba zaspokoic , a zabawa sam na sam tez nie moze trwac wiecznie , bo staje sie to nudne.

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"]a zabawa sam na sam tez nie moze trwac wiecznie , bo staje sie to nudne. [/quote] dokładnie. Coś w tym jest. Dlatego taki rodzaj sexu nie jest czyms nienormalnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w sumie jak ludzie stawiaja sprawe jasno to jest tez bez zbednych nie porozumien i zranionych uczyc. Najlepiej postawic sprawe jasne ;) łaczy nas sex i dobra znajomosc nie licz na nic wiecej :P i git ;) a nie. potem ktores sie zakocha wielki płacz zal itp :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Żeby na wszelki wypadek ktoś sie nie zakochał trzeba sobie dobierac przyjaciółki takie którym się nie podobasz i które ci się nie podobają, a z resztą to i tak nic by nie dało, więc jak to powiedziała Wesoła Dziewczyna trzeba postawic sprawy jasno żeby nie było, a z resztą to też by nic nie dało jak coś :lol: Ah ta miłośc :-D

Mate?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MaxxCrazyroller"]Żeby na wszelki wypadek ktoś sie nie zakochał trzeba sobie dobierac przyjaciółki takie którym się nie podobasz i które ci się nie podobają, a z resztą to i tak nic by nie dało, więc jak to powiedziała Wesoła Dziewczyna trzeba postawic sprawy jasno żeby nie było[/quote] hehe jak zamierzasz sypiac z dziewczyna ktora Ci sie nie podoba?? jaki w tym sens :P zero namietnosci byłoby :P i moim zdanie lekkie zniechecenie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Co myslicie o seksie bez zobowiązań? lub o parach tzw. luźnych :) , które najczęściej są ze soba tylko dlatego, że jest im dobrze w łóżku? Czekam na wasze opinie :hyhy:[/quote] Znam taka jedna pare kotrzy sa wlasnie ze soba szczegolnie dlatego... Ze zalezy im tylko na jednym... W sumie to troche tak dziwnie seks bez zobowiazan, ale nic do tego nie mam...
jesli ktos tak chce to ok. Ich zycie. Ich sprawa. ;)

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeżeli dziewczyn ma co trzeba to możnaby było spac z brzydką dziewczyną. Oczywiście ja staram sobie szukac w miare ładne koleżanki:P :mrgreen:

Mate?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[b]MaxxCrazyroller[/b], no to powodzenia
ja tam nie mogłabym sypiac z facetem który w ogole mnie nie pociaga fizycznie a fuuu :P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czy ja wiem .. sex bez zobowiązań czemu nie ?? jeśli obie strony się na to godzą ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Co myslicie o seksie bez zobowiązań? lub o parach tzw. luźnych :) [/quote] może i jestem romantyczką ale nie toleruje czegoś takiego jak sex bez uczucia
dla mnie sex=miłość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="ewelinka"][quote]Co myslicie o seksie bez zobowiązań? lub o parach tzw. luźnych :) [/quote] może i jestem romantyczką ale nie toleruje czegoś takiego jak sex bez uczucia
dla mnie sex=miłość[/quote]

Dokładnie zgadzam się w tej kwesti z ewelina... Sex dla mnie to dopełnienie miłości...nie widze siebie w zwiazku tylko dla przyjemnosci.... jesli mówimy w ogóle o zwiazku, bo jesli chodzi o sex tylko z przygodnymi męzczyznami....odpada kompletnie..( chodzi mi o zwykłą znajomość;)

Co Ci? Nie ZabIje To Ci? wzmOcnI;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dla mnie nie ma takiego czego jak przyjacielski sex
mam takie samo zdanie ja moja siostra [b]ewelinka[/b], i [b]angel[/b],
jak koś lubi to ok

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MaxxCrazyroller"]Żeby na wszelki wypadek ktoś sie nie zakochał trzeba sobie dobierac przyjaciółki takie którym się nie podobasz i które ci się nie podobają[/quote] Nie wiem jak Ty ale ja potrafie kochac kobiete nie za wyglad a za dusze, i tak naprawde sex laczy ludzi. Zobowiazania pojawiaja sie zawsze, tylko czas o tym decyduje.
Osobiscie nie preferuje. Dlaczego? Poniewaz jesli ktos sprobuje z seksu z ukochana osoba to pozniej seks z taka <przyjaciolka" wyda mu sie taki zwykly... brakuje tych emocji, tej bliskosci... no i to troche przedmiotowe podejsci... jak by sie masturbowac z pomoca drugiej osoby...

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Poniewaz jesli ktos sprobuje z seksu z ukochana osoba to pozniej seks z taka <przyjaciolka" wyda mu sie taki zwykly... brakuje tych emocji, tej bliskosci... no i to troche przedmiotowe podejsci... jak by sie masturbowac z pomoca drugiej osoby...[/quote] nie koniecznie. To tylko i wyłacznie zalezy od podejscia obu osob. Sex niesie za soba namietnosc i pozadanie. Nie koniecznie trzeba byc "zakochanym" az po uszy. Dla mnie to jest takie staroswieckie i dziwne podejscie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]Dla mnie to jest takie staroswieckie i dziwne podejscie.[/quote] Moze to byc dla Ciebie i sredniowieczne podejscie... choc predzej takiego podejscia jak twoje szukal bym u faceta. W koncu mowi sie ze facet potrafi oddzielic seks od uczuc...
Moze to wynika z tego ze nie mialem jakiegos takiego pragnienia bzyknac jakakolwiek...

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]choc predzej takiego podejscia jak twoje szukal bym u faceta. W koncu mowi sie ze facet potrafi oddzielic seks od uczuc... [/quote] po pierwsze w wielka miłosc nie wierze
po drugie mi nie chodzi o przedmotowe traktowanie czego kolwiek
sex mozna uprawiac z zaufana osoba nie koniecznie bedac w niej bezgranicznie zakochanej. Wystarczy pragnienie, przywiazanie i zaufanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja popieram seks bez zobowiązań, jeśli tylko druga strona się zgodzi.
Dlaczego?
Bo sama miałam taką sytuację, zaraz mi ktoś powie, że to zepsuło naszą przyjaźń, ale wcale tak nie było. Nawet zaryzykowałabym odwrotne stwierdzenie, bardziej to nas zbliżyło. W sensie przyjaźni.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]Bo sama miałam taką sytuację, zaraz mi ktoś powie, że to zepsuło naszą przyjaźń, ale wcale tak nie było. Nawet zaryzykowałabym odwrotne stwierdzenie, bardziej to nas zbliżyło. W sensie przyjaźni.[/quote] i ja to popieram ;) i sie z tym zgadzam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]happyGirl17[/b], mówisz jak feministka :-P

Seks po przyjacielsku NIE NIE NIE!
ja naprawdę nie potrafię.
dobrze mam staroświeckie podejście.
bo alkoholu nie, z przyjacielem nie...
nie potrafię.
chyba zbyt bardzo się cenię i szanuję.

mam przyjaciela. kocham Go jak brata... ale nie potrafiłabym.. kurde! nie potrafilibyśmy.
pomimo wielkie przywiązania, cholernego zaufania. jak można spać z kimś kogo się nie kocha?
Dla mnie seks zawsze będzie czymś niezwykłym. a nie jedynie zaspokojeniem mojego pragnienia seksualnego.
z tą jedyną osobą to jest jak istny raj...
te uczucia.
szeptane słowa.
dotyk.
to smakuje rewelacyjnie. (:

a nie jakieś tam bzykniecie z przyjacielem :blink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]happyGirl17, mówisz jak feministka :-P [/quote] ptrzeciez nie traktuje facetów jak przedmiotów mam w stosunku do nich jakies uczucia ale [b]młoda[/b], ja nie wierze w miłosc! bo to dla mnie jest jakis dziwny wymysł
[quote="młoda"]Dla mnie seks zawsze będzie czymś niezwykłym. a nie jedynie zaspokojeniem mojego pragnienia seksualnego.
z tą jedyną osobą to jest jak istny raj...
te uczucia.
szeptane słowa.
dotyk.
to smakuje rewelacyjnie. (: [/quote]
a czy to wszystko moze byc tylko pod wpływem tej niby "miłosci"?? nie przesadzasz ?? ja nie pisze o sexie dla zaspokojenia potrzeb chociaz chyba kazdy to robi by sie zaspokoic bo pragniesz sexu z kims i chcesz sie zaspokoic NA JEDNO WYCHODZI
to wszystko o czym piszesz mozna miec i bez tej "milosci" gdy sie kogos pragnie.. pragnie sie czystej namietnosci, pasji... ja nie mowie o jakims szybkim nr w wc :P bez przesady.. chodzi mi o to ze mozna sie kochac i bez tych zbednych ceregieli :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]a czy to wszystko moze byc tylko pod wpływem tej niby "miłosci"?? nie przesadzasz ??[/quote] nie (:
bo nie jestem ogrodnikiem.
dla mnie nie ma niby milosci.
dla mnie jest wielka więź międzie dwojgiem ludzi.
silna i nierozerwalna.
TY nie wierzysz w to uczucie.
ja wierzę i będe wierzyć.
bez tego uczucia
seks jest pusty....
[quote="happyGirl17"]chociaz chyba kazdy to robi by sie zaspokoic bo pragniesz sexu z kims i chcesz sie zaspokoic NA JEDNO WYCHODZI[/quote] to[b] chyba[/b] Cię ratuje.
ja mogę żyć bez tego.
a seks wypełnia to co łączy mnie z moim chłopakiem
gdybym nie była pewna uczucia do niego.
nigdy bym się z nim nie przespała.
to co napisałaś daje obraz patrzenia podmiotowo na faceta [ja to tak odbieram]
seks-czysta przyjemność.
cóż.. dla mnie nie.. dla mnie to coś ważnego. bardzo ważnego. i to nie jest jedynie przyjemność... [quote="happyGirl17"]to wszystko o czym piszesz mozna miec i bez tej "milosci" gdy sie kogos pragnie.[/quote] no proszę bardzo.
ja tego mieć nie będe.
bo niczego bardziej nie pragnę niż JEGO szczęścia i tylko jego. [quote="happyGirl17"]chodzi mi o to ze mozna sie kochac i bez tych zbednych ceregieli[/quote] a dla mnie to jest niewykonalne.
nie potrafię tak....
i to nie są dla mnie zbędne ceregiele...

(:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]to co napisałaś daje obraz patrzenia podmiotowo na faceta [ja to tak odbieram] [/quote] nigdy ich tak nie traktowałam i nie zamierzam mylisz pojecia. Bez przesady. Dla mnie sex nie jest czyms pustym. jest dla mnie namietnoscia i pozadaniem a to sa uczucia...
[quote="młoda"]seks-czysta przyjemność.
cóż.. dla mnie nie[/quote]
nie czerpiesz przyjemnosci z sexu ?? dziwne....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi