Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

Cześć wam wszystkim jestem Marcin

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam na imię Marcin...
Jestem człowiekiem nie zbyt inteligentnym, zwłaszcza iż jestem złym uczniem...
Do nauki podchodzę z zaangażowaniem mniejszym niż 0, powody są proste... Taki jak ja nic nie kapuje...
Sam o sobie mogę nie dużo napisać, z względów na to iż opisywać samego siebie nie jest tak łatwo...
Nie znoszę ludzi chamskich, wywyższających się lub bez poczucia humoru...
Moim zdaniem człowiek powinien być szczęśliwy pod każdym względem...
Jestem osobą wrażliwą jeżeli chodzi o uczucia, lecz nie powiedział bym wcale że nie zwariowaną...
Często chodzą mi po głowie myśli szalone, nie chodzi tu o jakąś śmierć czy też zbrodnię w postaci samobójstwa...
Chodzi mi o to że do głowy trafiają mi pomysły zwariowane na przykład stworzyć jakiś film, postarać się coś zaśpiewać i tym podobne...
W prawdzie jestem osobą kontrowersyjną, kłótnie się zdarzają nawet mi...
Nie lubię jak ktoś mi dogaduje lub znęca się nad innymi, nie rozumie czy to ludziom sprawia przyjemność czy też może czują się lepsi od innych ?
Nie lubię również osób przechwalających się, przeważnie są nimi osoby bogate...
Są oni bogate bo rodzice ich mieli szczęście w życiu i udało im się coś osiągnąć, zaś młode pokolenie to wykorzystuje i poniża biedniejszych...
Nie jestem ani bogaty ani biedny, jestem osobą której starcza na podstawowe rzeczy na przykład na wydatki, jedzenie...
Obecnie jestem na utrzymaniu rodziców, gdyż uczę się...
Jeżeli chodzi o zalety, to brak mi ich...
Jestem osobą wstydliwą, nawet jeżeli chciałbym pomóc, przytulić kogoś, podać rękę, to i tak się zawstydzę lecz tego nie powiem nikomu...
Moje zainteresowania niczym sczególnym się nie wyróżniają , ponieważ w obecnej chwili brak mi czasu na kontynuowanie tego co zaczołem kiedyś , a było to :- Tworzenie muzyki w formacie xm. mod. W swojej dotychczasowej karierze stworzyłem ponad 50 melodii , w tym 2 poszły na konkurs , zdobyłem 4 miejsce na 150 uczestników ...- Tworzenie grafiki komputerowej Dalej kontynuuje to , lecz tylko gdy coś potrzeba np. Plakat itp.
Moja wymarzona partnerka to Brunetka bądź blondynka , włosy długie ...
Oczy bez znaczenia ...
Z charakterem podobnym do mojego , lub wyrozumiałym dla mnie ...
Wzrost równy mojego wzrostu , lub troszkę mniejsza ( zdarzało się że dziewczyna była większa odemnie :P )
Nie powinna pic zbyt często , nie powinna cpac wogóle !
Papierosy jak chce niech sobie kurzy , z nałogu nie łatwo się uwolnic ...
Musi byc zgrabna lub średnio zgrabna ( nie może byc chuda jak kij , jak i nie może byc tłusta jak świnka :P )

No to na tyle co miałem napisać ...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]kawkens89[/b], co tobie ??

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"][b]kawkens89[/b], co tobie ??[/quote] bo mnie nie znacie :(

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hej, witamy nowego :P mam nadzieje że będziesz często odwiedzać forum, i dużo pisać... ałć... trzeba wyzerować Twój licznik postów :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]bo mnie nie znacie :([/quote] znamy cię dobrze

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Normalnie jak anons do rubryki matyrmonialnej - zwlaszcza to na koncu :mrgreen:

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam Cię oficjalnie Kawkens i sorki za tę dopiskę kiedyś wocb. Pozdrawiam serdecznie i nie smuć się tak. W życiu bywa różnie, raz lepiej a raz gorzej. Ważne aby ciągle do przodu wbrew przeciwnościom. Pozdrówki od wujka kuryiaki :-D Piona. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak. Teraz znamy cię trochę lepiej.

Jako, że nie lubisz, gdy ktoś się ciebie czepia, nie wskażę hordy błędów (stylistycznych, ortograficznych, językowych) w twoim poście.

Życzę nam sympatycznych rozmów :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Catwoman[/b], .... ja jestem z śląska i mam prawo pisać swoim językiem... a dla twojej świadomości od teraz beda pisać po śląsku o !!

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kawkens - pisz nawet po mandaryńsku, tylko nie rób mi syntezy z polskim.

Moja świadomość przyjęła informację. Czekamy na spełnienie obietnicy :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]kawkens89[/b],
Witam Cię
hehe...
jak to Cię nie znamy :-P

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kawkens89"], no nie znacie xD[/quote] no to teraz juz poznalismy kurcze moze i ja sie przedstawie?:mrgreen:
dobra styka tego :) close

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...