Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
xFucKx

Co wam sie sniło

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to ja nigdy nie pamiętam co mi sie śni,ale gdy już wiem co mi sie śniło to jest to zawsze coś znaczącego i niestety często sie sprawdza.Wiele osób twierdzi ze nie można patrzeć sie w okno gdy sie wstaje bo sie wtedy nie pamięta snów.Jak myślicie czy to prawda??Co wam sie dzisiaj śniło i czy kiedyś mieliście prorocze sny?? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szczerze to nie pamiętam
rzadko mi się coś śni ,a nie raz zapominam
jak popatrzysz w okno od razu jak się obudzisz to zapomnisz
tak miałam kiedyś sen proroczy
Edytowane przez Gość

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]jak popatrzysz w okno od razu jak się obudzisz to zapomnisz [/quote]tak twierdzi wiele osób,ale nie sadze żeby to była prawda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]tak twierdzi wiele osób,ale nie sadze żeby to była prawda[/quote] może ty uważasz inaczej masz do tego prawo
ja twierdze ze to prawda

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="monia7367"]może ty uważasz inaczej masz do tego prawo
ja twierdze ze to prawda [/quote]
nie wątpię w to,ale to takie nieprawdopodobne.Wiesz może dlaczego tak sie dzieje??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tam czasami pamiętam, a czasami nie :D po przebudzeniu zawsze pamiętam :D ale później zapominam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"]ja tam czasami pamiętam, a czasami nie :D po przebudzeniu zawsze pamiętam :D ale później zapominam :D[/quote]tez tak czasem mam:))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"]Wiesz może dlaczego tak sie dzieje??[/quote] szczerze to nie wiem
ale są osoby które umieją to wytłumaczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]szczerze to nie wiem
ale są osoby które umieją to wytłumaczyć[/quote]
hmm...bardzo mnie to ciekawi,może czasem aż za bardzo:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moje zmarła Babcia którą tak BARDZO KOCHAŁAM :(
wiem że nietylko ona mi sie śniła ale tylko to sobie przypominam....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xXBeatkaXx"]moje zmarła Babcia którą tak BARDZO KOCHAŁAM :(
wiem że nietylko ona mi sie śniła ale tylko to sobie przypominam....[/quote]
współczuje :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dzis w nocy to parodia hehe :lol: :lol: :lol:
ze w szkole palilem maryche i najsztuwniejszy nauczyciel w szkole zarazem moj wychowawca mnie zczail, ale byl na tyle spoko ze dal mi dopalic i nikomu nie powiedzial :aloha: :lol: :-D

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xFucKx"]współczuje :-([/quote] dziekuje ale niema czego współczuć,
BARDZO sie ciesze że mi sie chociaż śni, bo TĘSKNIE za nią, a tylko sny mi pozostały....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]dziekuje ale niema czego współczuć,
BARDZO sie ciesze że mi sie chociaż śni, bo TĘSKNIE za nią, a tylko sny mi pozostały....[/quote]
mi prawdopodobnie niedlugo odejdzie dziadek ktory jest dla mnie jak ojciec,zapewne tez bede chciala go widziec chociaz w snach:((

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dosc czesto mi sie cos sni ale potem nie pamietam ;/
Dzisiaj akurat snilo mi sie ze brat latał za mna z nozami i chcial mnie zabic xD po przebudzeniu bylam wystraszona na maxa
snow proroczych nigdy nie mialam ale kolezanka mi mowila ze kiedys jej sie snilo ze dostala... okres xD i faktycznie sen sie sprawdzil hehe

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mój sen był kolejnym odcinkiem Skazanego na śmierć.

Uciekałam przed agentem Kellermanem przez posesje moich sąsiadów. W końcu wpadłam do jednego z pomieszczeń stodoły. Patrzę - nie ma jak uciec. "Jak nic mnie dorwie" - pomyślałam. Postanowiłam odwlec moją niechybną śmierć, zagrzebując się w starych ubraniach. Przy odgarnianiu kolejnych partii łachów dostrzegłam dość wąskie przejście, prowadzące niewątpliwie do pomieszczenia głównego w stodole, gdzie znajdują się wrota, którymi będę się mogła wymknąć.
Rozpoczęłam przedzieranie się przez to małe jak ucho igielne przejście. Agent Kellerman zbliżał się do mojej kryjówki.
I odcinek się zakończył :-(

Co do pytań: nie miewam snów proroczych, ale często gdy jestem w jakimś nowym miejscu uzmysławiam sobie, że kiedyś widziałam je w moich snach.

Z reguły zapominam sen spojrzawszy wcześniej na okno.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Mój sen był kolejnym odcinkiem Skazanego na śmierć. [/quote] hahaha to trzeba mieć schizy na bani :D

Ciekawe kiedy będzie kolejny odcinek włatcuf móch :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja miałem dzisiaj sem proroczy ze nasze forum będzie miało ponad 10000 użytkowników

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="wiola1989"] mój sen był strasznie dziwny... i się przeraziłammm.....

było tyyuyyleee dzieci...[/quote]
Jaaa cieeee...
Mi często śni się zajęcie, które wykonuję w pracy. Budzę się i np sprawdzam czy nic się nie zepsuło i nic nie muszę naprawić itd. Czasami to już nie jest śmieszne a uciążliwe, kiedy budzisz się w nocy zaspany i rozglądasz się dokoła czy wszystko jest ok... ;/
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi się przeważnie nic nie śni, padam zmęczony do łóżka zamykam oczy i później je otwieram i jakby nigdy nic się nie stało...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Niby dlaczego?[/quote] no bo jak się jest na bani to się snią dziwne rzeczy.... albo się dzieją.....

mi raz się śniło, że zżera mnie wielka jaszczórka...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Wiolaa1989[/b], mnie kiedyś też się śniły ciągle dzieci, malutkie niemowlaki, bliźnięta, takie 2-3letnie też maluszki, a raz mi się nawet śniło, że rodzilam dwie dziewczynki w aucie lol xD
ale wiesz jeśli śni Ci się dziecko to dobry znak :-) coś dobrego w życiu Cię spotka niebawem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi