Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alusiek

staniki

Rekomendowane odpowiedzi

jakie lubicie...i dlaczego...

-push up- dla powiekszenia :mrgreen:
-balconette-dla wydatnienia :mrgreen:
-miekki-dla wygody
-usztywniany-dla nadania ksztaltu
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]-balconette-dla wydatnienia :mrgreen: [/quote] chodzi Ci o bardotki? :D
bo ja je uwielbiam :-) mam dość spory biust i lubię jak taki stanik mi podnosi wszystko do góry ;D bo jak wiadomo siła ciążenia robi swoje ;-) ale i push-upem nie pogardzę :-) nie ma to jak ładny 'rowek' między piersiami ;-)
czy Wy też macie problem ze znalezieniem fajnych biustonoszy o miseczce D? bo zazwyczaj większość firm oferuje duży wybór do C i potem to już mała różnorodność ;\
a uwielbiam koronki :D ogólnie ja uwielbiam mieć ładną i przede wszystkim seksowną bieliznę ;-) potem mina mojego mężczyzny (i nie tylko ;D) mówi mi, że mam niezły gust :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"] Wy też macie problem ze znalezieniem fajnych biustonoszy o miseczce D? [/quote] ja ma całe szczęście nie mam jeszcze takiego problemu, bo na razie nosze C,ale już mnie mama straszy że moj rozmiar biustu nie zatrzyma sie n tej wielkości tylko D lub też E,
E panicznie sie boje, nie chce mieć tak wielkich piersi, podobają mi sie takie jakie mam,
a teraz do tematu
ja zazwyczaj używam balconette-dla uwydatnienia bo w nim Fajnie moje piersi wyglądają, a poza tym moj chłopak lubi gdy tego rodzaju staniki nosze, ale kupuje też z usztywnieniem bądź mięciutkie dla wygody (one są dobre na lekcje WF-u)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w tej chwili jedynymi moimi stanikami sa te specjalne do karmienia maluszków :) więc nic specjalnego.. Sexi tez nie są :P wiec nie ma o czym gadać ;) Ogólnie mam duzo róznych biustonoszy i bardotek i push upów.. Tyle że ciezko jest mi cos znaleźć w rozmiarze bardzo duzym D :P dlatego narazie zostają mi te do karmienia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie mam problemu ze znalezieniem odpowiedniego stanika :) no moze jedynie jak chce sobie kupic cos tanszego to zazwyczaj miseczka ma jakis nieodpowiedni ksztalt. Ale w przedziale od 30 zl w zwyz jestem w stanie sobie kupic super stanik, ktory lezy bosko :) tym bardziej, ze mam dosyc duzy wybor, bo nosze miseczke B, chyba najlatwiej dosepna ;)
Ostatnio kupilam sobie boski stanik czarny w biale kropeczki za niecale 30zl :D i do tego majteczki do kompletu. Caly zestaw kosztowal niecale 40 zl :)

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
obecnie tak jak MoDa ;P tylko dla karmiących ..
wcześniej nosiłam czasami staniczki typu:
-push up- dla powiekszenia - mój P. je lubi :hyhy:
i -balconette-dla wydatnienia ....
ciężko jest mi dobrać taki staniczek, aby piersi nie opadały..mam miseczkę D i piersi trochę ważą ;) może coś doradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]czy Wy też macie problem ze znalezieniem fajnych biustonoszy o miseczce D? [/quote] nie mam mikroskopijnej wielkosci biust...
mianowicie nosze ''b''
ale chyba nie chciala bym wiekszego bo by mi sylwetke zdeformowal :mrgreen:

[quote="xXBeatkaXx"],ale już mnie mama straszy że moj rozmiar biustu nie zatrzyma sie n tej wielkości tylko D lub też E, [/quote] e tam moze juz taki zostanie :mrgreen:
moja mama ma duzy biust -mieseczka d...za czasow panienskich tez miala taki biust...a ja mam tylko ''b'' :mrgreen:
wiec niekoniecznie sie dziedziczy :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]czy Wy też macie problem ze znalezieniem fajnych biustonoszy o miseczce D?[/quote] Mam. WIdocznie mało mamy w Polsce kobitek z przedsiębiorstwem owszem owszem :-)

Ja lubię te nadające kształt, a jak chce mi się poprowokować, to i nawet push up nakładam :-D

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xXBeatkaXx"]bo na razie nosze C[/quote] ja też... lubię bardotki..... ale najbardziej lubię miękkie... takie są dla mnie wygodne....

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja zazwyczaj noszę push up, miękki i usztywniany :) zazwyczaj nie mam problemu ze znalezieniem odpowiedniego dla siebie

Esy, floresy, fantasmagorie. Niewiele tu po mnie, niewiele tu po mnie. ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przede wszystkim wygodny
mam te wszystkie rodzaje
zazwyczaj noszę te
balconette-dla wydatnienia
-miekki-dla wygody

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]-balconette-dla wydatnienia :mrgreen:
-usztywniany-dla nadania ksztaltu[/quote]
bo dzieki nim biust jest ładniejszy i naturanly ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja niestety mam ten problem, ze mam szeroko rozstawiony biust i znalezc dla mnie stanik to prawdziwy sukces, gdyz wiekszosc jest szyta na piersi blisko siebie osadzone :) z tego powodu typowe push-up z tona gabki w srodku jak dla mnie odpadaja.
z reguly usztywniane, ktore podniosa mi biust, a przy tym beda trzymac wszystko na swoim miejscu, gdyz na treningach przy tym co wyprawiam na parkiecie, usztywnienie musi byc!!!

jesli chodzi o wieksze miseczki typu D i wzwyz... pracujac na stoisku z bielizna nauczylam sie, ze rzeczywiscie nie ma zbytniego wyboru. na miseczke D powiedzmy mozna bylo znalezc cos ciekawego w zaleznosci od dostawy. ale jesli mowa o wiekszych miseczkach ojj to z reguly byl problem, jak cos wynalazlam to panie wrecz byly wniebowziete, bo 'nigdzie nic nie moglam znalezc...dopiero u pani' :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam najbardziej lubie z fizbinka wokolo miseczki i lekkim push-upem. Ale nie mego duzo gabki, ze nie czuje swojego biustu, ale tak troszke, zeby to sam material nie byl.
I o ile nie mam problemu z szerokiem rozstawem czy miseczka, bo mam standardowe B, to problem jest z obwodem. Bo gdy zyskuje na wadze, zwieksza sie tez miseczka az do C. Ino obwod zostaje na poziomie nie wiecej niz 75. A najmniejsze C to 80 w obwodzie..
Ktos to sobie nie do konca madrze wymyslil, ze jak rosnie miseczka rosnie tez obwod..

[b][i]Dobr? stron? upadania jest to, ?e dajemy naszym przyjacio?om szanse podtrzymania nas. [/b][/i]

www.erill.blog.interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
masz racje co do tego obwodu. ile razy spotkalam sie z paniami z takim samym problemem. w zaleznosci od firmy, ktora robia te staniki, niekiedy 80 byla idealna na 75, a zdarzalo mi sie ze i 85 pasowalo jak ulal. ahh te chinskie rozmiarowki :) co firma to inaczej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Viedźma[/b], [quote="alusiek"]-push up- dla powiekszenia :mrgreen:
-balconette-dla wydatnienia :mrgreen:
-miekki-dla wygody
-usztywniany-dla nadania ksztaltu [/quote]
Ja już nosiłam wszystkie z możliwych jakie są.
I sądzę, ze to zależy jaka jest okazja, wtedy dopasowuję stanik do okazji.
Tylko dużą role odgrywa prawidłowe dopasowanie stanika.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kocham Was,dziś wyszłam ze sklepy nieźle podłamana. Mam miseczkę C,pół biedy,ale moje piersi mają lipny kształt,tzn rozchodzą się na zewnątrz.Rozumiecie. Są krągłe itp. :) Tylko z rowkiem mam problem. Push-up załatwi sprawę ? Zobaczę w poniedziałek :)

Kocham bardotki, koronkowe ...

:)

skrzywdzona kobieta ma najsilniejsz? moc niszczenia. wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[quote="alusiek"]-push up- dla powiekszenia :mrgreen:[/quote]
no właśnie :p
po prostu fajnie to wygląda, poza tym jestem przyzwyczajona już i w innych jest mi niewygodnie :)
[quote="alusiek"]-usztywniany-dla nadania ksztaltu[/quote] mhm :) co do tego rozstawienia piersi itd, ja nie widzę w tym problemu bo jeszcze chyba rosnę... :P ale dzięki usztywnianemu stanikowi wszystko jest ładnie pięknie :)

mam nadzieję :D

bardzo lubię ciemne staniki :)

tylko nie białe... nie mam nawet jednego białego.. chyba :P
Edytowane przez Gość

;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ihaaa ..

Jest szparka.Nie miałam pojęcia,że 80C jest na push-up :lol: :)
[quote]tylko nie białe... nie mam nawet jednego białego.. chyba :P [/quote] Też tak miałam,teraz mam cztery białe :P

Spojrzenie mężczyzny-bezcenne :D

skrzywdzona kobieta ma najsilniejsz? moc niszczenia. wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja chyba coś schudłąm <albo cuś> bo ostatnio kupuje 70 B :mrgreen: :mrgreen:
Głownie dardotki albo usztywniane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rodzaj stanika, który akurat włożę zależy od tego który mi akurat wpadnie w oko i wygląda w miarę do tego co ma być na wierzchu;p. Mam wszystkie cztery rodzaje. Ale żebym któryś specjalnie lubiła to nie. 70B, choć ostatnio mam wrażenie, że i to jest za duże. Nie ma problemu z dostaniem ich, a co do D to fakt, że trudno zdobyć jakiś fajny, zwłaszcza jak się ma mały obwód. Wiem po moich.

[i]Wracam cały czas w to samo miejsce.

Już beznadziejnie, już mi się nie chce.

Szukam tego, co zgubiłem wcześniej.

A oczy puste i zbyt ciemne...

Spotykają mnie co dzień,

ludzie, którzy wiedzą, że tak niewiele mam już? sił.[/i]

Boże, pomóż mi...

[*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Push-up, zdecydowanie, jak dla mnie najwygodniejszy. Mam miseczkę D, więc nie mogę za bardzo założyć jakiegoś szmacianego, nieusztywnianego staniczka. bo podejrzewam, że czułabym się w nim tak samo, jak bez.
Jeśli chodzi o kolor, to zależy, ale najbardziej lubie czerwone, fioletowe, czarne, różowe..
I przepadam za bogato zdobionymi stanikami, z jakimiś haftami, koronkami etc.
Zresztą, rzadko kiedy kupuje stanik osobno, jak już, to w komplecie z majtami, wkurzam się, gdy mam na sobie nie skompletowaną bieliznę. no.

[color=#359E99][b][i]"Tak trudno jest zasypiać, budzić się,

gdy imie Twoje echem odbija się od ścian."[/i]
[/b]
[/color]

[url=http://www.lastfm.pl/user/svenya/?chartstyle=void][img]http://imagegen.last.fm/void/recenttracks/svenya.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="czarna0777"]Też tak miałam,teraz mam cztery białe :P

Spojrzenie mężczyzny-bezcenne :D[/quote]
a zawsze byłam pewna, że to te CZARNE przyciągają. A sama na sobie sprawdziłam, jakie emocje wywołuje biały. :mrgreen:

Najczęściej biorę usztywniany, lubię jak mi ładnie cyce leżą, i jak biegam to jakoś mi się nie obijają ani nic. [dzięki czemu mnie nie bolą ;p ]

Nie mam problemu z kupnem. Najczęściej jakieś koronkowe, ozdobione jakimś haftem wybieram (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-push up- dla powiekszenia
-balconette-dla wydatnienia
-usztywniany-dla nadania ksztaltu
yes yes :P takie nosze takie lubie :P

te miekkie fuu blee nie lubie

Everybody kombinerki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi