Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alusiek

ginekolog

Rekomendowane odpowiedzi

macie juz za soba pierwsza wizyte...?
a moze jakies ciekawe zabawne przygody :mrgreen:
podzielcie sie swoimi wrazeniami

ja zaczynam :-P
raz poszlam sobie elgancko do lekarza :mrgreen: ktory mial mnie przyjac w szpitalu :-P
czekam na lajcie...wchodze spokojnie do gabinetu...a tam caly szab mlodych praktykantow glownie facetow...nie wiedzialam czy mam uciekac czy zostac...
ale tak mnie zamurowalo ze stracilam panowanie w nogach :-P i niewiele pamietam z tej wizyty :lol:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no ja już mam za sobą wizyte i to nie jedną xD
jak byłam na ściąganiu szwów po porodzie to gin. do mnie: "co pani taką minę zrobiła jakby znów rodziła" :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam juz za soba, ale raczej zadnych szokujacych wizyt nie bylo. Zazwyczaj jest to rutynowe wypisywanie recepty, a od czasu do czasu zwykle badanie.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]jak byłam na ściąganiu szwów[/quote] lol musiałaś ściagać ?? biedna.. ja miałam te co same się rozplywają..
co do wizyty.. oczywiscie ze miałam juz tą pierwszą wizytę :P wiadomo :P
ale powiem ze wstydziłam sie za pierwszym razem.. :) nie codziennie każą mi się rozbierać od pasa w dół przed obca osobą.. zreszta z akazdym razem czuję te zażenowanie jak jestem u ginekologa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]macie juz za soba pierwsza wizyte...? [/quote] wstyd się babki przyznać, ale nie....
jak to jest???

jest mi troche wstyd i nie chcę iść.....

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No prosze :aloha: taka odwazna w temacie o antykoncepcji, ze moze juz mamusia zostac, bo jest juz mezatka, a do ginekologa isc sie boi :lol: smieszne. A co jakby mialo dojsc do porodu? ^^

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]taka odwazna w temacie o antykoncepcji, ze moze juz mamusia zostac, bo jest juz mezatka, a do ginekologa isc sie boi :lol: smieszne. A co jakby mialo dojsc do porodu? ^^[/quote] śmieszna jesteś ty... ślub, mąż, dom, czy dziecko to moja sprawa...
pytam się poważnych kobiet a nie ciebie pryszczu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]śmieszna jesteś ty... ślub, mąż, dom, czy dziecko to moja sprawa...
pytam się poważnych kobiet a nie ciebie pryszczu[/quote]
Pryszczu? ^^ To jest wypowiedz na prawde powaznej kobiety.
Ogolnie wysmiewajac Twojego posta chcialam zwrocic uwage na Twoje dziecinne a raczej niedojrzale postepowanie. Zupelny brak konsekwencji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]Zupelny brak konsekwencji.[/quote] ja wiem co to jest odpowiedzialność, więc dziewczyno nie pisz o czymś, o czym nie masz pojęcia<nawet bladego>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]ja wiem co to jest odpowiedzialność, więc dziewczyno nie pisz o czymś, o czym nie masz pojęcia<nawet bladego>[/quote] A teraz uzasadnij swoja wypowiedz i podaj mi konstruktywne argumenty, na podstawie ktorych to wywnioskowalas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]A teraz uzasadnij swoja wypowiedz i podaj mi konstruktywne argumenty, na podstawie ktorych to wywnioskowalas.[/quote] twoje wypowiedzi mówią same za siebie.... jesteś poprostu mało inteligentna, potrafisz jedynie rżeć a nie udzielać rad...
heh... uwierz, mam naprawde więcej spraw na głowie niż użeranie się z Tobą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]twoje wypowiedzi mówią same za siebie.... jesteś poprostu mało inteligentna, potrafisz jedynie rżeć a nie udzielać rad...
heh... uwierz, mam naprawde więcej spraw na głowie niż użeranie się z Tobą...[/quote]
Hah dobre :) Malo inteligentna. Wybacz, ale to nie ja pisze post w kazdym temacie nawet jak mam fiu bzdziu w glowie na ten temat lecz Ty. Ja sie wypowiadam w tematach, w ktorych moge cos powiedziec. A "rze" z Ciebie, bo wkurza mnie Twoje pozerstwo. Nie wiem czy myslisz, ze cos Ci to da, ale w moich oczach robisz tylko z siebie glupsza niz w rzeczywistosci jestes.

A zeby nie bylo, ze potrafie tylko "rzec" to odpowiem, ze ginekolog nie gryzie i nie ma czego sie bac. Ginekolog jest to lekarz, ktorego kobieta zwyczajnie nie moze ominac. Predzej czy pozniej kazda z nas do niego trafi. Jednak czasami moze byc za pozno dla tego lepiej, zeby to bylo predzej. Osobiscie nie wyobrazam sobie sytuacji, gdy zakladam rodzine a jeszcze nawet nie odwiedzilam ginekologa dlatego Twoja postawa jest dla mnie zupelnie bezmyslna. Tym bardziej branie sie za seks i jednoczesny strach przed ginekologiem wywoluje u mnie wielkie zdziwienie.
I nie wiem zreszta czego sie wstydzic. Przeciez taki lekarz codziennie oglada pelno warg sromowych, dla niego jest to normalny widok i nalezy tak do tego podejsc. Jak do czegos zupelnie normalnego.

Ide spac, jak cos to odpisze jutro ;]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja jak nie chcialomi sie isc do szkoly w lo...szlam na wagary do ginekologa...mowilam ze zle sie czuje bo mam okres itp itd
i zwolnionko na 2-3 dni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wybacz Wiolu, ale znów nie masz racji i znów wyskakujesz na kogoś i obrażasz go, pyskując jak głupia i rzucasz epitetami nie argumentując...żal.pl
ja ginekologa traktuje jak normalnego lekarza, w końcu taki zawód :-) cóż poradzić, ktoś to musi robić...teraz wybieram się do nowej pani doktor, poleconej przez przyjaciółkę, może ona będzie kompetentniejsza i jakaś milsza, bo poprzednia mnie jakoś doprowadziła do tego, że długi czas nie byłam u ginekologa...teraz pora zmienić nastawienie na bardziej pozytywne :-) poza tym chce tabletek anty bo nie chce mieć dzidziusia jeszcze, tzn. nie mogę sobie na niego teraz pozwolić, choć chcialabym mieć takie maleństwo już :-) a i okresy mnie zabijają ;\ [quote="Wiolaa1989"]ja wiem co to jest odpowiedzialność, więc dziewczyno nie pisz o czymś, o czym nie masz pojęcia<nawet bladego>[/quote] moja droga, nie wiesz co to jest odpowiedzialność, bo nawet o własne zdrowie nie dbasz (patrz -> nie byłaś jeszcze u ginekologa) i nie używasz ŻADNEJ metody antykoncepcji, a szkoły jeszcze nie skończyłaś, więc nie możesz sobie na dziecko pozwolić...

btw. jakim cudem jako mężatka chodzisz do państwowej, publicznej szkoły? mężatki mogą chodzić tylko do szkół wieczorowych, itd. więc nie rozumiem jak możesz tak sobie najnormalniej w świecie uczęszczasz codzień do szkółki publicznej, jakaś luka w prawie polskim, czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]mężatki mogą chodzić tylko do szkół wieczorowych, [/quote] Wiedżma.. racja jak zawsze ;) starałam sie dostać do publicznej szkoły dziennej ale nie chcieli nawet o tym słyszeć ;) dlatego bede konczyc szkole w systemie dla dorosłych-wieczorowym..
ale cos Ci powiem.. miałamkoleżankę w klasie (technikum) która wyszła za mąż, ale pozwolono jej ukonczyc 4 klasę i podejsc do matury.. tak wiec wszystko zalezy od szkoły moja droga ;)

Wiola co do Ciebie.. nie podżegaj do kłótni.. naprawde jak tez uwazam ze Twoje wypowiedzi czasem są wręcz wredne i obraźliwe... To że masz męża nie oznacza że jestes "dorosła", 18 lat również nie czyni z czlowieka "dorosłego".. Pokaz nam że jesteś dorosła swoim zachowaniem i tym że potrafisz powiedziec cos na czym sie znasz.. jesli nie mam o czyms zielonego pojecia to nie pisze na taki temat.. ;) Skromna uwaga :)

a teraz moje drogie panie.. wracamy do tematu... [quote="VViedźma"]wybieram się do nowej pani doktor, poleconej przez przyjaciółkę,[/quote] ja zmieniłam ginekolog za namowa mojej teściowej.. Ta własnie pani doktor odbierała 2 porody mojej tesciowej więc uważałam ze warto sie wybrać i strzał w 10.. Miła, przyjacielska i sympatyczna starsza kobieta, ale super mi sie z nią rozmawia i nie czuje wstydu kiedy musze zapytac o coś, o co nie zapytałabym nawet mamy :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jeszcze nie bylam u ginekologa ale wydaje mi sie ze bede musiala sie do niego wybrac ;/ mam nieregularne miesiaczki (okres dostaje mniej wiecej co pol roku)
ale sie panicznie boje. ja wiem ze to jest normalne ale no kurde,,, nie no nie wiem ;/

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]ale sie panicznie boje. ja wiem ze to jest normalne ale no kurde,,, nie no nie wiem [/quote] najtrudniejszy pierwszy krook
potem juz jakos pojdzie...
jak sie krepujesz to mozesz wybrac jakas kobiete..
popytaj kolezanek mamy moze ci kogos poleci bo do przypadkowego bym nie ryzykowala :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W ogole do ginekologa powinno sie isc po kazdej kuracji antybiotykowej, zeby przejsc kuracje przeciwgrzybicza. Antybiotyki niestety zabijaja tez te potrzebne bakterie :/ i sprzyja to wlasnie rozwojom grzybicy. Lekarz nawet w takim wypadku nie musi badac, wystarczy podac ile dni bralo sie antybiotyk, a on przepisze odpowiednie leki przeciwgrzybicze i uodparniajace(np. lactovaginal)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]jakim cudem jako mężatka chodzisz do państwowej, publicznej szkoły? [/quote] takim, że konczę liceum w tym roku... i już wiele moich koleżanek w tamtym roku skończyły i jakoś problemów nie było...
a powiem nawet więcej, że do mojego liceum uczeszcza dziewczyna, która jest mamusią i przez sąd po sprawie mogła i zawarła już związek małzeński, a jest rok młodsza ode mnie...
więc wiedzma nie pisz o lukach, skoro nie ma czegoś takiego<zakazu> ani w prawie, ani tym bardziej w żadnym ze statutów szkolnych...

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 13 Październik 07, 12:37[/i] ][/size] [quote="sylwik666"]ale sie panicznie boje. ja wiem ze to jest normalne ale no kurde,,, nie no nie wiem ;/ [/quote] heh ja mam tak samo.... ale laski zrozumcie ja się panicznie wstydze.... ;/ ;/ ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]W ogole do ginekologa powinno sie isc po kazdej kuracji antybiotykowej, zeby przejsc kuracje przeciwgrzybicza. Antybiotyki niestety zabijaja tez te potrzebne bakterie :/ i sprzyja to wlasnie rozwojom grzybicy. Lekarz nawet w takim wypadku nie musi badac, wystarczy podac ile dni bralo sie antybiotyk, a on przepisze odpowiednie leki przeciwgrzybicze i uodparniajace(np. lactovaginal)[/quote] powinno powinno
ale nie wchodzmy w skajnosci... :mrgreen:
bo wtedy u lekarzy bym byla 2-3 w tygodniu :mrgreen:

z tego co mi wiadomo w ziazku z ta szkola..
moja byla tolerancyjna...pozwolila mezatkakonczyc szkole..
a gdy byly one w ciazy nawet dawala im taki jakby urlop...pozwalajac wrocic po roku do szkoly i ja dokonczyc :mrgreen:
ale co innego jakvsie chce dostac do szkoly jako mezatka
a co innego jak w trakcie zmienic stan cywilny... :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MoDa"]ale cos Ci powiem.. miałamkoleżankę w klasie (technikum) która wyszła za mąż, ale pozwolono jej ukonczyc 4 klasę i podejsc do matury.. tak wiec wszystko zalezy od szkoły moja droga ;) [/quote] no rozumiem :-) tyle, że z doświadczenia wiem, że z mojej szkoły takie osoby się wyrzuca, ze szkoły mojej siostry tak samo, w ogóle nie wyobrażam sobie brania ślubu w tak młodym wieku, ale to tylko moje skromne zdanie :-)

mam nadzieję, że teraz trafię na miłą panią, kompetentną przede wszystkim :) a jak nie to się wkurzę i zapytam przyszłej teściowej o namiary na dobrego gina, lekarzem jest to na pewno ma jakiegoś kolege po fachu parającego się ginekologią :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]w ogóle nie wyobrażam sobie brania ślubu w tak młodym wieku, ale to tylko moje skromne zdanie [/quote] no ja tez...
tym bardziej gdy sie nie musi :mrgreen:

ps. nigdy bym nie chciala miec meza ginekologa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]macie juz za soba pierwsza wizyte...?
a moze jakies ciekawe zabawne przygody
podzielcie sie swoimi wrazeniami [/quote]
Oczywiście,że mam to za sobą.Skądś tabletki trzeba było brać :-P
Nie wiem czym się tu dzielić.Zapytałam raz kiedyś "Co pan tam widzi,panie doktorze" bo bardzo się wpatrywał :oops: oczywiście więcej do niego już nie poszłam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"](okres dostaje mniej wiecej co pol roku)[/quote] o fu*k
ja jeszcze nie byłam i wsumie nie mam zamiaru iść ;/ rozkraczać się przy kimś ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]mam nieregularne miesiaczki (okres dostaje mniej wiecej co pol roku)[/quote] Na co ty czekasz?Okres co pół roku to trochę za rzadko ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi