Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
alusiek

sesje rozbierane

Rekomendowane odpowiedzi

Co o tym sadzicie?

Pytanie skierowane do pan
Czy nie miałybyście oporów gdyby ktoś zaproponował wam komercyjna sesje rozbierana do jakiegoś popularnego męskiego czasopisma?
A może byłybyście dumne z tego iz wasza twarz pokazano na rozkładówce takiego pisma?

A panowie co o tym sadzicie?
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
heh... no ja miałam styczność z czymś takim.... nie jest to zbyt fajne, gdy koleś stary i obleśny każe ci powoli sćiągać z ciebie, czy podciągać, bluzkę i patrzeć na niego wyzywająco i tak, jakbyś go pragnęła....
ale kasę za takie coś można zgarnąć niezłą...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]heh... no ja miałam styczność z czymś takim.... nie jest to zbyt fajne, gdy koleś stary i obleśny każe ci powoli sćiągać z ciebie, czy podciągać, bluzkę i patrzeć na niego wyzywająco i tak, jakbyś go pragnęła....
ale kasę za takie coś można zgarnąć niezłą...[/quote]
obale twoja teze...
bo z tego co sie orientuje...to fotografowie ktorzy wspolpracuja z dwoma najpopularniejszymi tego typu magazynami w polsce sa calkiem mlodzi :mrgreen: :mrgreen: i reszta ekipy tez raczej ni jest wieku starczego :-P
a tym bardziej nie oblesni

dwa; na takich sesjach zazwyczaj nie sciagasz przy fotografie ubranek :mrgreen:
tam juz jestes w stroju koncowym :-P ktory jest odpowiednio przygotowany wczesniej :-P
ubieranie sie na poczatek jak zakonnica i sciaganie z siebie ubranek to strata czasu poza tym puder trzeba na cialo nakladac :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Alusiek napisala to co sama chcialam napisac:P

A opis Wioli pasuje mi raczej do facetow, ktorzy naciagaja naiwne nastolatki na rozbierane sesje, a potem wsadzaja zdjecia do internetu ;]
Edytowane przez Gość

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w zyciu.. nigdy bym nie skorzystała z takiej propozycji nawet jakby dawali mi miliony... nie chciałabym zeby moje dzieci w przyszlosci zobaczyly mnie w takiej czy owej gazecie "świerszczyku" jak to sie mówi nagą, wyzywającą.. Poza tym wiedziała bym że takie gazety kupują stare zboczone pierniki po 50 które walą sobie wieczorkiem kapucyna pod kołderka bo ich żona juz nie moze im dac przyjemności.. zalezy tez co kto lubi.. jedne lubia biegac z golymi cyckami przed kamerą, obiektywem aparatu i czerpią z tego niezwykła przyjemnośc ze ktos pozniej sie napala na ich ciałko zmieniane w Photoshopie... żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja sie wlasnie tak zastanawiam i doszlam do wniosku, ze do rozkladowki raczej bym nie chciala miec sesji. Za to jakies ciekawe akty czemu by nie.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]A opis Wioli pasuje mi raczej do facetow, ktorzy naciagaja naiwne nastolatki na rozbierane sesje, a potem wsadzaja zdjecia do internetu ;][/quote] szczerze nie bede komentowac....tego bo tyle modelek fotomodelek miss-ek
co w internecie to na zywo ja w zyciu nie poznalam :lol:
jakby wszystkie sie naglee tylko na necie urywaly....

tylko sie cieszyc ze mamy taka cudna mediolanowa spolecznosc kobieca w internecie
:-P

co do tych naciagaczy;p...
czesto tak bywa...
i traca na tym naiwne dziewczyny...
takie modelki do komercyjnych sesji nie wyszukuje sie na necie czy na ulicy...
ale szuka w agencjach modelek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]obale twoja teze...
bo z tego co sie orientuje...to fotografowie ktorzy wspolpracuja z dwoma najpopularniejszymi tego typu magazynami w polsce sa calkiem mlodzi :mrgreen: :mrgreen: i reszta ekipy tez raczej ni jest wieku starczego :-P
a tym bardziej nie oblesni

dwa; na takich sesjach zazwyczaj nie sciagasz przy fotografie ubranek :mrgreen:
tam juz jestes w stroju koncowym :-P ktory jest odpowiednio przygotowany wczesniej :-P
ubieranie sie na poczatek jak zakonnica i sciaganie z siebie ubranek to strata czasu poza tym puder trzeba na cialo nakladac :-P [/quote]

jak już to mogę ci powiedzieć że znasz się na tym bardzo mało... na pRv moge ci da ć namiar na moją stronę w modelingu....

a sesja tzw. zaciągana jest efektywniejsza niż w samym bikini... heh... a jeżeli chodzi o fotografów większośc w takich pismach jest młodych<masz rację> ale zanim bedziesz pracować z nimi to musisz pogadać najpierw i pracować z tymi "doświadczonymi" napaleńcami... więc niech ci się nie wydaje że wiesz więcej w tej sprawie niż ja... :-P :-P :-P

8-) 8-) 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]jak już to mogę ci powiedzieć że znasz się na tym bardzo mało... na pRv moge ci da ć namiar na moją stronę w modelingu....[/quote] Ja poprosze :)
A moze dodasz jakies zdjecie z ktorejs z Twoich sesji(bo na pewno musialas miec jakas robiona) do albumu. Bo te co juz wstawilas na profesjonalne nie wygladaja. [quote="Wiolaa1989"]a sesja tzw. zaciągana jest efektywniejsza niż w samym bikini...[/quote] Zdjecie dlugo przygotowywane(jak do playboya czy ckm'a) robily na mnie o wiele wieksze wrazenie niz sesja w ktorej bylo widac jak dziewczyna po kolei zrzuca swoje ciuszki. [quote="Wiolaa1989"]ale zanim bedziesz pracować z nimi to musisz pogadać najpierw i pracować z tymi "doświadczonymi" napaleńcami... [/quote] Czy ja wiem. Do dwoch najbardziej znanych rozkladowek raczej biora dziewczyny znane, a nie takie ktore sie pchaja tam na sile. Sami je zapraszaja.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]jak już to mogę ci powiedzieć że znasz się na tym bardzo mało... na pRv moge ci da ć namiar na moją stronę w modelingu.... [/quote] a moge cie zapewnic moja droga ze znam sie na tym bardzovdobrze...
od dluzszego czasu..i mam swiadomosc swojej wiedzy w tej branzy wiec w blad mnie nie wprowadzisz

poza tym orientuje sie mniej badz wiecej w agencjach :mrgreen:
jak i takim modelingu... :mrgreen:

a co do twojego portfolio poprosze :mrgreen:
mam nadzieje ze sie jakis paryzowych tesow doczekam :mrgreen:

do tych znanych dziewczyn...niekoniecznie...
czasami lubia sobie cos odkryc jakas nastolatke pchajaca sie tam drzwiami i oknami
przykladem byla Sylwia Preiss...wczesniej miala jakies tam skromne portfolio zbudowane na zasadzie sesja za pozowanie...ale zadnych fotek bez ohhoow i ahoow :mrgreen:
sama uroda tez mnie nie zachwycila...jak i tym co pozala w playboy'u...
choc ma nietypowa twarz :mrgreen:
ale na tym jej kariera stanela...i nadal niczego lepszego sie nie dorobila :-P ...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Czy ja wiem. Do dwoch najbardziej znanych rozkladowek raczej biora dziewczyny znane, a nie takie ktore sie pchaja tam na sile. Sami je zapraszaja.[/quote] tak tylko że najpierw tą sławną trzeba się stać....

[quote="alusiek"]poza tym orientuje sie mniej badz wiecej w agencjach :mrgreen:
jak i takim modelingu... :mrgreen: [/quote]
więc powinnaś mnie widzieć na stronach modelek.... czy też w portfoliach.... a widać że niespecjalnie kwapisz się do rozmowy o tym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]tak tylko że najpierw tą sławną trzeba się stać....[/quote] Watpie, zeby chodzilo o uzyskanie slawy przez branie udzial w rozbieranych rozkladowkach na dodatek umieszczanych w internecie ;] oni wola miec cos co mozna zobaczyc tylko u nich.

Nadal czekam na linka i na zdjecia w albumie :)

O linka dostalam :) Jednak nie wyglada mi to na typowa agencje. Raczej na strone, na ktora kazdy moze dodac swoje zdjecia i czekac.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]Watpie, zeby chodzilo o uzyskanie slawy przez branie udzial w rozbieranych rozkladowkach na dodatek umieszczanych w internecie ;] oni wola miec cos co mozna zobaczyc tylko u nich. [/quote] i tu się mylisz... myślisz że takie kobiety jak, no. M. Wojciechowska była wcześniej nieznana... chcą mieć tylko większą sprzedaż... a nie excesy.. jeżeli chodzi to zdjęcie opublikować nie mogę.... ale namiar na stronę dałam
8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]więc powinnaś mnie widzieć na stronach modelek.... czy też w portfoliach.... a widać że niespecjalnie kwapisz się do rozmowy o tym...[/quote] widzialam na jednej...i skoro tak domagasz sie komentarza :-P
to widzialam...wielkie brak doswiadczenia :-P

co do walorow twoich urodowych...
hmm....

ps czekam na linka :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]jeżeli chodzi to zdjęcie opublikować nie mogę.... ale namiar na stronę dałam [/quote] Modelka raczej otrzymuje prawa autorskie do zdjec. Wiec tym bardziej nie rozumiem dlaczego nie mozesz opublikowac. Na stronie tez nie ma zdjec, ktore wygladalyby na profesjonalne(a chyba powinno zalezec na tym, zeby sie dobrze zaprezentowac). Wg mnie wygladaja to na typowe zdjecia, ktore oglada sie na codzien w photoblogach(chociaz czasami mozna trafic na bardzo fajne :) ) Poza tym kazdy chyba moze sie do takiej agencji modelingowej zapisac z tego co wyczytalam, wiec jak dla mnie to, ze dalas linka o niczym nie swiadczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]widzialam na jednej...i skoro tak domagasz sie komentarza :-P
to widzialam...wielkie brak doswiadczenia :-P [/quote]
tak, bo kiedy zaczęłam nie miałam nic... nie wiedziałam co i jak...

[quote="alusiek"]co do walorow twoich urodowych...
hmm.... [/quote]
masz mi coś do zarzucenia>???? pisz śmiało.... bo napewno tobie można zostawić wiele do życzenia :-P heh...

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 12 Październik 07, 23:39[/i] ][/size] [quote="Ariada"]Poza tym kazdy chyba moze sie do takiej agencji modelingowej zapisac z tego co wyczytalam, wiec jak dla mnie to, ze dalas linka o niczym nie swiadczy.[/quote] tak, ale nie każdy dostaje oferty... skoro jesteś taka pewna to sama spróbuj szczęścia i napewno i tak nigdzie się nie załapiesz...hehe :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]Modelka raczej otrzymuje prawa autorskie do zdjec. Wiec tym bardziej nie rozumiem dlaczego nie mozesz opublikowac.[/quote] z powyzszym sie zgadzam...
mozesz ale powinnac podac nazwisko fotografa :mrgreen:

co do wojciechowskiej...jej sesja byla jako gwiazda tak jak dody przybylskiej i innych slaw ktore czytelnicy chcieli zobaczyc na karteczkach swojego pisemka :mrgreen: i nie byla pierwsza ktora wziela w tego typu sesji jako gwiazda programu rozrywkowych :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]tak, ale nie każdy dostaje oferty... skoro jesteś taka pewna to sama spróbuj szczęścia i napewno i tak nigdzie się nie załapiesz...hehe [/quote] Heh a czy ja mowie ze ja mam zapedy do modelingu? Nie interesuje mnie to :) I nie zalezy mi na podnoszeniu sobie mniemania o sobie jakimis sesjami zdjeciowymi. Lubie siebie, akceptuje, podobam sie sobie i kilku innym osobom i to mi wystarczy ;]
A zakladanie, ze ktos sie nie dostanie tez nie jest zbyt madre, bo pewnosci miec nie mozesz ;]
Btw. czekam na zdjecia. Ale watpie, zebym sie doczekala, bo juz prawie jestem pewna, ze sciemniasz nie tylko o modelingu .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]masz mi coś do zarzucenia>???? pisz śmiało.... bo napewno tobie można zostawić wiele do życzenia heh... [/quote] toche dziecinna ta twoja uwaga...
bo moje pozycja jest inna skarbie od twojej :mrgreen:
ja nie podaje sie za top...pseudo czy pleyboy'owa modelke :mrgreen:
to raz..
a dwa to nie powiem ze jestes brzydka...bo to nieprawda :mrgreen:
ale swiat modelingu i fotomodelingu to inne kryteria oceniania urody...a ty jako ''profesionalna'' modelka powinnas to wiedziec

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]z powyzszym sie zgadzam...
mozesz ale powinnac podac nazwisko fotografa :mrgreen: [/quote]
tak, tylko że ja nie wiem czy olga życzy sobie czegoś takiego... lepiej nie ryzykować... na portfolio mam z resztą inne zdjęcia niż na kompie... tu mam zdjęcia "domowej roboty"

[quote="alusiek"]co do wojciechowskiej...jej sesja byla jako gwiazda tak jak dody przybylskiej i innych slaw ktore czytelnicy chcieli zobaczyc na karteczkach swojego pisemka :mrgreen: i nie byla pierwsza ktora wziela w tego typu sesji jako gwiazda programu rozrywkowych :mrgreen: [/quote] zgadzam się, przecież napisałam, że chodzi o sprzedaż...... wolą mieć już rozreklamowane gwiazdy, licząc na czysty zysk...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]Btw. czekam na zdjecia. Ale watpie, zebym sie doczekala, bo juz prawie jestem pewna, ze sciemniasz nie tylko o modelingu .[/quote] heh jja to wczesniej wiedzialam...od dlugiego czasu ale wolalam sie nie wypowiadac :mrgreen:

ps linku do tej profesionalnej stronki z ekstra fotkami nie dostalam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]tak, tylko że ja nie wiem czy olga życzy sobie czegoś takiego... lepiej nie ryzykować... na portfolio mam z resztą inne zdjęcia niż na kompie... tu mam zdjęcia "domowej roboty"[/quote] Nie wierze. Gdybym ja miala portfolio to tym bardziej chcialabym sie pochwalic ladnymi zdjeciami, a nie byle jakimi "domowej roboty".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]toche dziecinna ta twoja uwaga...
bo moje pozycja jest inna skarbie od twojej :mrgreen:
ja nie podaje sie za top...pseudo czy pleyboy'owa modelke :mrgreen:
to raz..
a dwa to nie powiem ze jestes brzydka...bo to nieprawda :mrgreen:
ale swiat modelingu i fotomodelingu to inne kryteria oceniania urody...a ty jako ''profesionalna'' modelka powinnas to wiedziec[/quote]
pierwsze to to że nie jestem ToP modelką, tylko podkreślam że się na tym znam i wiem jak to jest,....... a jeżeli chodzi o ktyterium to każdy ma swoje... ogólnie przyjęte są tylko rozmiary, reszta od gustów i guścików...

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 12 Październik 07, 23:53[/i] ][/size] [quote="alusiek"]heh jja to wczesniej wiedzialam...od dlugiego czasu ale wolalam sie nie wypowiadac :mrgreen:

ps linku do tej profesionalnej stronki z ekstra fotkami nie dostalam[/quote]
jeżeli coś możesz wiedzieć, to to, że wiesz tylko tyle ile zdąrzysz przeczytać z jednego posta na drugi.... hehe....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
http://www.fotomodelki.abajt.pl//fotomodelka_895.htm#wszystkie_fotki

To jest ta super profesjonalna agencja modelingu? HAHA. Zadna z profesjonalnych agencji modelingu nie pozwolilaby sobie na zamieszczenie takich zdjec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
co dovtych fotek...to chyba masz jakas umowe z owym fotografem...
rozumiem ze ckm'owych vczy playboy'owych fotek nie moze modelka pokazywac ...chyba ze uplynie data okreslona w umowie...ale w innych umowach raczej sie nie preferuje tego aneksu....
[quote="Wiolaa1989"]ogólnie przyjęte są tylko rozmiary, reszta od gustów i guścików...[/quote] nio tak...ale sa dziewczyny ktore chcac nie chcac nie zdzialaja wiele..bo nie maja predyspozycji fizycznych...ani ciekawej urody

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi