Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="DraGOnnN"]wedlug mnie to bedzie hit tego roku a wedlug was??
pozdrawiam[/quote]
Wg. mnie to nie jest hit :-P pobrałem to z neta ale ciichooo :oops:
i mi sie nie spodobal :-( ... wsumie ja lubie horrory albo cos z dużą iloscia krwi :-) ach juz taki jestem...

A gra na podstawie Transformers ktora wyszla w 2007 roku,jest totalnym kiczem :-P na ps2 glupio sie w to gralo, a na xbox360 jest lepsza grafika ale mnie juz ta gierka zanudzila grajac na tym ps2 :-P

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Faktycznie ludziska trochę z tematu zeszli ;-)
Ja uważam, że takie odgrzewane kotlety jak "Transformers" to przerost formy nad treścią. Ofc efekty specjalne supcio, ale to już nie te wrażenia co przy starszych filmach. Trochę mnie to zmartwiło, bo jako dzieciak bawiłem się transformersami w piaskownicy i miałem nadzieję na coś wyjątkowego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bylem i zobaczylem :-P za***isty film, niedlugo bede ogladal go jeszcze raz na kinie domowym, ale beda emocje :evil2:

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi sie podobalo choc nie lubie tego gatunku filmowego :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No 24 wrzesnia pojawil sie wreszcie DvdRip :-D W sobote czas na seansik, wiec sie wypowiem, ale od razu jestem nastawiony na mega kino :-).

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 30 Wrzesień 07, 23:03[/i] ][/size]
LoL.... Brak mi slow. Jeden z lepszych filmow akcji jakie widzialem. Mega film roku, mimo ze trwa 2,5h wogole sie nienudzilem. Efekty specjalne i dzwiekowe zapieraja dech w piersi. Rendery nie wygladaja jak rendery :-D. No po prostu super, trzeba to obejrzec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BYłem na tym w kinie z kumplami.. film miodzio.. i te efekty..wiec najlepiej takie filmy oglądać tylko w dobrych kinach :)

Polecam każdemu ten film :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miałem okazję a zarazem przyjemność obejrzeć tą produkcję w kinie.
Super film i super efekty. Nie szkodzi, że nafaszerowany fantastyką, był po prostu super i nie żałuję, że pokusiłem się na niego do kina, ponieważ bardzo mi się podobał i mile wspominam wypad do kina na ten filmik. :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A mi tam film się podobał. Bo i grał w nim Shia Labeouf, a i były samochody :hyhy:
A tak poważnie lubiłam samą bajkę, więc jak mogłam nie polubić Optimusa i w filmie? Ach, z niecierpliwością czekam na część 3, która wyjdzie już w lipcu! :banan:

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Film jeden z najlepszych swojego rodzaju .. Scenariusz jak i efekty specjalne .
Są 3 części i każda mega, ale 3 chyba jest najlepsza :)

Polecam !!

[b].: Nie ważne co robisz . Ważne jak to robisz :.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi