Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

O uzależnieniach. Od rzeczy. Od ludzi.

Rekomendowane odpowiedzi

jestem uzależniony od mojej ukochanej Paulinki, dla niej zrobię wszystko i więcej...
to już można uznać jako nałóg :-)
A czy dobrze czy źle to odpowiem jednym słowem: WSPANIALE !!

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jestem uzależniona od swoich natręctw, spotkań ze znajomymi i imprez. no i komputera pewnie też. i swojej suki oczywiście :D

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
niech pomyślę...
na pewno jestem uzależniona od kłótni z siostrą (ale mam nadzieję, że z czasem przejdzie) chociaż w sumie żadna z nas nie bierze ich na serio i po 10 minutach zapominamy o sprawie
jeśli chodzi o jakieś drobnostki to w domu pije tylko w kubku wszystko...
no i na pewno do uzależnień mogę dołączyć spotkania ze znajomymi, ale to chyba każdy może zaliczyć xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]od czego bądz... od kogo jesteśmy uzależnieni i - czy jest to dobre, czy złe?[/quote] Hm. Zawsze znajdzie sie cos od czego mozna sie uzaleznic. Najwiecej nalogow wsrod ludzi to alkoholizm. Jesli chodzi o mnie to uzaleznilam sie od ludzi. Tzn. Od osob z ktorymi przebywam. Nie wyobrazam sobie dnia bez tych osob. :| I ostatnio chyba tez cos zwiazane z alkoholem - jedno piwo dzienie to podstawa. Bynajmniej osatnio. ;) no i komp. Caly czas bym mogla tak siedziec, ale gdyby nie te osoby z ktorymi tak jestem zżyta pewnie wpadlam bym calkowicie w nalog komputerowy.
[quote]Czy są ludzie, którzy nie mają ŻADNYCH uzależnień?[/quote] wątpie. W sumie wydaje mi sie to niemozliwe, nie wiem czemu. Ale moze ... xD

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm...
szczerze to jestem troche uzalezniona od komputera :P ale ja tylko odczuwam kurcze dzisiaj nie byłam na kompie i tak az sciska w srodku ale sie nie przejmuje az tak nie cierpie :P hehe

zle sie czuje bez telefonu komórkowego :P nie musze pisac czy dzwonic ale musze go miec przy sobie :P bez niego czuje sie jak bez reki hehe ;)

takich powazniejszych nałogów nie mam :P czasem daje mi sie odczuc ze juz dawno nie grałam w siatkówke :P musze w nia grac bo bez niej jest mi zle :P:P

to raczej wszystko hehe ale uwazam ze nie moga być na tym swiecie ludzie, którzy nia moja zadnego nałogu :P:P zawsze ktos ma jakies "zboczenie" hehe ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uzależniona jestem od gumy Orbit White Fruit, niegazowanej wody mineralnej, balsamów do ciała, błyszczyków, no i czasem od facetów. Ale tylko czasami :)

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
od muzyki.. to na pierwszym miejscu.
później guma do żucia.
zawsze muszę mieć ze sobą zapalniczkę, pomimo, że nie palę :-P
telefon obowiązkowo.
i uśmiech...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tjaaa. Ostatnio uzaleznilam sie dodatkowo tabaką jeszcze... Hyh xD
no i zapomnialam wymienic wczesniej. Gumy. Mietowe. Mmm. Nie lubie tak bez gum chodzic, chociaz ostatnio mi sie to zdarza. xD

hyh. Nalogi. Czasami jak kogos pytam to zdarza sie ze ktos powie ze nie ma nalogow. Tsss. Nie wierze. Zawsze znajdzie sie cos od czego sie jest uzaleznionym :D

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mamy podobne pragnienia więc : sex , moja ukochana , sex , internet , sex , komputery , sex , muzyka hmmmm wspominałem już sex ???? :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dziś w szkole miałem właśnie lekcje o "uzależnieniach" i wg mojej Pani nauczycielki to nie ma ludzi bez uzależnień, dla przykładu:
Ja jestem uzależniony od Pawno, PHP i MySQL,
Moja mama od kawy, tata od ciężarówek xD

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wielebny FREEQ"]wg mojej Pani nauczycielki to nie ma ludzi bez uzależnień[/quote] I ma rację. Dzisiaj każdy jest od czegoś uzależniony. Ja od komputerów i sportu. Przy komputerze spędzam nawet do kilkunastu godzin dziennie, a wiadomości dotyczące sportu sprawdzam kilka razy na dzień. ;-)

This time I'm a let it all come out

This time I'm a stand up and shout

I'm a do things my way,

It's my way,

My way or the highway.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem uzależniona od ludzi, w szczególności od Niego. Od harcerstwa i książek. Od telefonu i fotografii.
Każdy ma uzależnienia.
A czy są dobre, czy złe.. To chyba pierw trzeba określić rodzaj uzależnienia, czy jest pozytywne czy jednak negatywne :)
Edytowane przez Gość

[i]Nie dotykaj, bo podrapię..[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uzależnienie?? Taaa jak najbardziej xd
No napewno od niego :ulovam:
od mojej friend :pijacy:
od telefonu w 100%
i od flirtowania :P

Everybody kombinerki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też jestem uzależniona od kilku rzeczy :-) m.in od : telefonu (sms-ów), muzyki, imprezek, moich znajomych, coca coli, komputera i..... mycia rąk :-P hehe chyba tyle ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jestem uzależniona na pewno od :
-telefonu
- muzyki
- komputera

"Pragnę mocno tak jak Ty

Zmieniać ludzi niszczyć ich

Wiem nikt nie powstrzyma mnie

Dobrze wiem czego chcę

Chcę to głęboko we mnie tkwi

Ja wiem co mam zrobić

Pragnę mocno tak jak Ty

Zmieniać ludzi niszczyć"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na pewno od komputera,od gier,coli,muzyki.papierosów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem uzależniona od ukochanego, komputera (szczególnie gg), telefonu, herbaty xD , od muzyki chociaż czasem nie mam nastroju by jej słuchać, hm... jeszcze jestem uzależniona od leniuchowania xD i jak zauważyłam również leków :/

[color=blue][b] (...) liczymy że niegłupie poglądy też są zaraźliwe. " (się kuźwa przeliczyłam ;] ) [/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi sie wydaje, że najbardziej jestem uzależniona od internetu.
Bez niego to nawet godzina jest dla mnie ciężka.
Aczkolwiek ostatnio mi trochę zelżyło.
Później w kolejności jest cappucino.
Nie potrafię dnia przeżyć bez filiżanki pysznego , gorącego cappucio czekoladowego :-P
To byłoby tyle.
Więcej uzależnień nie posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moje nałogi. Hah, na pewno jestem uzależniona od pewnych osób z Sowińskiego, co ja bym bez nich zrobiła? Cholera jasna, nic!
A tak poza tym, to chyba od czekolady, mleka, muzyki i cielesnych przyjemności.
Och i od droczenia się! Ale to przez tych, którzy lubią mnie złościć.

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Internet, komórka.... bez nich nie wytrzymam. Ale to chyba raczej uzależnienie od tej formy kontaktu z ludźmi. Lubię wiedzieć co u nich, zapytać o zdanie. Uzależnienie społeczne.

Jak dobrze Jestem z toba

tak mi serce bije

myslalem czlowiek

nie ma serca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z paroma uzależnieniami się pożegnałem, ale na pewno został interent i komórka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Nie ma czlowieka ktory by nie byl od czegos uzalezniony. Mysle, ze jest to naturalny stan przypisany naszemu istnieniu.
Jestem uzalezniona od mojego przecudownego psiurka Munia , ktory doslownie mnie terroryzuje. Ale jest to bardzo mile uzaleznienie. Sadze , ze moim uzaleznieniem jest rowniez moje hobby itd.
Dlugo by wymieniac. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak cię zostawi to już tak wspaniale nie będzie...drogi założycielu tematu.
Owszem przywiązuję się do osób i to bardzo szybko ale nauczyłem się trzymać dystans bo wiem jak to boli gdy nie wyjdzie...
ja jestem uzależniony od leków przeciwbólowych ;p chodź to uzależnienie psychiczne, nie fizyczne ;)

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi