Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Catwoman

Wulgaryzmy

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o wulgaryzmach?
Czy używacie dosadnych słów?
Jak odbierasz ludzi, którzy bluzgają?
Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nienawidze jak ktos bluźni, kiedy jedzie chłopak i wstawia k...a jako przecinek w zdaniu. Niestety czasem trzeba podreslic cos dosadnie, usprawiedliwiam to w niektórych przypadkach. Ja staram sie nie naduzywac tych wyrazów, język polski jest wytarczająco bogaty

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Co sądzicie o wulgaryzmach?
Jak odbierasz ludzi, którzy bluzgają?[/quote]
wiadomo kazdy ma prawo sie zdenerwowac i sobie pozwolic ale przesada jest jak idzie dzieciak z podstawowki i co slowo k.... dz... ja p.... a tak nic nie mam bo sama uzywam wulgaryzmow staram na ulicy nie ale w domu jak brat mnie zdenerwuje to nie patrze juz lub nie tylko on....... :mrgreen:

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogolnie to nie lubie takiej laciny :mrgreen:
nie stosuje jej nawet w szczegolnych przypadkach...gdy jestem pod wplywem emocji...
i uwazam ze w ustach obiety takie slowa...zwlaszcza uzywanie nagminnie nie wygladaja najlepiej...a jeszcze gorzej brzmia...
co do mezczyzn...czasami moze mu sie wymknac...ale jezeli co drugie slowo to k... to swiadczy o tym ze ma ubogi zasob slow :-P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie uzywam wulgaryzmow tylko czasami mi sie zdazy al to juz bardzo bardzo rzadko. Moim zdaniem dziewczyna nie powinna uzywac takich slow wogole. Zauwazylam ze faceci nie lubia kobiet ktore przeklinaja. Gdy widze ze mezczyzna mowiac co drugie slowo przeklina to juz wole do niego nie podchodzic po prostu sory ze sie tak wyraze wyglada mi na menela jakiegos

''..czy wiesz, że każdy nasz czyn ma ogromny wpływ na świat..?'' Magik [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Co sądzicie o wulgaryzmach? [/quote] szczerze to jest trochę głupio ich używać [quote="Catwoman"]Czy używacie dosadnych słów? [/quote] jak mnie ktoś zdenerwuje [quote]Jak odbierasz ludzi, którzy bluzgają?[/quote] nic nie sadze

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Używam przekleństw. Często dzięki nim część emocji uchodzi, czasem także wypowiedź jest wraz z nimi bardziej dobitna.

Na co dzień używam ich w zasadzie tylko w gronie znajomych - przy poznawaniu nowych ludzi używanie wulgaryzmów uważam za niestosowne. No i na dodatek muszę się z kimś dobrze czuć, aby obnażyć się z tej strony :-) .

Nie przeszkadza mi, gdy ktoś z moich znajomych przeklina. Wiem wtedy, że czuje się przy mnie na tyle swobodnie, a by w ten sposób mówić. Oczywiście - stosowanie bluzgow ot tak, dla popisu jest dla mnie śmieszne. Aby wyrazić coś dosadniej nie trzeba od razu wstawiać popularne słówko na k jako przecinek, spójnik, rzeczownik czy przysłówek.

Oczywiście w sytuacjach oficjalnych pzreklinanie uważam za niedopuszczalne. [quote="Aguś"]Moim zdaniem dziewczyna nie powinna uzywac takich slow wogole.[/quote] Hmmm... A to dlaczego? Jeśli jest uważa to za odpowiednie, niby czemu ma się powstrzymywać z uwagi na swą płeć... A czy w ustach mężczyzny bluzgi brzmią lepiej?

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czasem używam przekleństw, jak ktoś mnie zdenerwuje. ale tak to statam się nie klnać, zresztą moj chłopak tego nie lubi, a wiec powstrzymuje sie czasem

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]czasem używam przekleństw, jak ktoś mnie zdenerwuje[/quote] ja też 8-) [quote="Iidzia"]ale tak to statam się nie klnać[/quote] ja tez się staram ,ale nie raz już nie wytrzymam i powiem co myślę i dodam trochę wulgarnych wyrazów

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie przeklinam ,
ale jak już to raz na miesiąc albo żadziej
bo mi sie te słowa ;] nie podobają
w sumie to mnie drażnią
Uciszam nawet ojca kiedy przeklina ;]

Guerrier vivre pour combat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jak odbierasz ludzi, którzy bluzgają?[/quote] ostatnio usłyszałam moją koleżanką która co drugie, trzecie słowo uzywała za przecinka słowa ku**a albo ja pier***e.. Mój mąż patrzał na nią troche z byka a mi zrobiło sie głupio bo jechalismy autobusem i wszyscy sie na nas gapili ale głupio mi tez było zwrócic jej uwagę.. bardzo mi sie to nie podoba.. w ustach dziewczyny jakos nie tak to brzmi.. [quote="Catwoman"]Czy używacie dosadnych słów? [/quote] naprawde żadko.. Mój slubny musi mnie wkurzyc na maksa zebym mu wyjechala jakims wulgaryzmem.. :) [quote]Co sądzicie o wulgaryzmach? [/quote] jak to sie mowi wszystko jest dla ludzi tylko z umiarem.. kobieta powinna wiedziec ze "damie takie zachowanie nie przystoi" :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie lubię hamstwa i wulgarnych słow.... ale jeżeli same słowa nie wystarczają, trzeba się wyrazić poprostu dosadnie no i wtedy nie ma zamiast wulgaryzmów żadnych zamienników.....
a one same mówią za siebie... są siłą wyrazu

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Adidaska"]Ale tak to no...często,ze złości.[/quote] ja gdy już nie mogę wytrzymać czyjegoś piep*enia o czymś, co nie jest wcale ważne....

czasem trzeba,,...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem Kobieta ktora bez zwyklego "ku*wa" nie wytrzyma:D:D ale to chyba u kazdej z nas tak jest:):):)=P

Aguska=))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Co sądzicie o wulgaryzmach? [/quote]czasem sie przydają[quote="Catwoman"]Czy używacie dosadnych słów? [/quote] :-D staram sie jak najrzadziej.[quote="Catwoman"]Jak odbierasz ludzi, którzy bluzgają?[/quote]kiedy zaczynam zwracać na to uwagę przeszkadza mi to jak sie odnoszą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm, są bo są , ja staram sie ich wcale nei używac, nieraz pod wpływem mocnego zdenerwowania sie wymsknie ale ogólnie nie przeklinam...

różni są ludzie... ale ogólnie nie lubię jak ktos przeklina :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak sie zastanawima po co wogol;e istnieja te slowa ? :angel:

[quote="Catwoman"]Aguś napisał/a
Moim zdaniem dziewczyna nie powinna uzywac takich slow wogole.

Hmmm... A to dlaczego? Jeśli jest uważa to za odpowiednie, niby czemu ma się powstrzymywać z uwagi na swą płeć... A czy w ustach mężczyzny bluzgi brzmią lepiej?[/quote]
W ustach mezczyzny nie brzmia lepiej.Lecz jesli to kobieta przeklnie to jest inaczej odbierana niz gdy to powie mezczyzna. Wydaje mi sie ze mezczyzni powinni brac z kobiet przyklad. Niestety samej zdarzy mi sie czasem przeklnac

''..czy wiesz, że każdy nasz czyn ma ogromny wpływ na świat..?'' Magik [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aguska=))"]ale to chyba u kazdej z nas tak jest:):):)[/quote] nie u każdej.... aczkolwiek się zdarza...

wulgaryzmy nadają siłę naszemu przekazowi i ukazują siłę jego argumentu....

są częścią perswazji...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
slowo na k*****
jest najczesciej uzywanym slowem w polsce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[url=http://free.of.pl/p/punkss/miodek.html]wyklad prof. miodka[/url]

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
co sadze ? Hm. Ogolnie teraz to nic takiego te wulgaryzmy, z tego co zauwazylam. Juz malo jest osob co ich nie uzywa, no ale swiat sie zmienia ... ;/ niestety,
Ja osobiscie duzo przeklinam i chyba za duzo jak na dziewczyne, no ale takie towrzystwo iw ogole. Niestety :D
Ale raczej sie 'nioe wstydze' tego ze przeklinam przed chlopakami jesli chlopak tez przeklina, no bo jesli nie ,albo przeklina ale malo, albo np. w towarzystwie dziewczyn tez malo albo w ogole no to ja tez nie. Dostosowuje sie, al jesli nie ma potrzeby trzymac za zebami jezyka to wtedy klne ;P
jak ich odbieram ? Normalnie. Nic nie mam do takich osob ;)

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No cóż..... szczerze muszę przyznać, że często gęsto mi tez się coś takiego wymsknie :D nie specjalnie tylko przez przypadek :/ szczególnie jak sie zdenerwuję.... bo normalnie to staram się wyrażać po ludzku :D :-D :-D
A co do innych ludzi.... ogólnie mi to nie przeszkadza, ale nie lubię jak ktoś właściwie tylko za pomocą takich słów sie komunikuje :/

Et Earello Endorenna utulien.

Sinome maruvan ar Hildinyar tenn'

Ambar - metta!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak się bardzo zdenerwuje to przeklinam.Nie ukrywam tego,bo po co samemu się oszukiwać. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Co sądzicie o wulgaryzmach?
przydatne czasami :mrgreen:
używam dość często niestety :oops:
odbieram negatywnie jeśli ktoś przesadza ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi