Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Nirvana

No to czas sie porządnie przywitać;]

Rekomendowane odpowiedzi

Heyka wszystkim :-D no bo mi się tu taki fajny kolega kazał przedstawić :lol: , no i jak kazał tak też robię :-D cos mam pewnie o sobie powiedziec... No to ja jestem... Poprostu oryginalny, ale od początku proszę...

Mam na imię Paulina, ale znajomi mówią do mnie Nirvana ( nie pytać " Why " 8-) )
wiek, hmmm... Nieznany?? :-P
Mieszkam sobię w Bielsku Białej na dolnym śląsku, strasznie piękne miasto i strasznie je kocham :-D
Jestem strasznie wesoła, szalona... POprostu ciesze się życiem :aloha: chociaż moi znajomi twierdzą że czasem przesadzam :alkoholik: i wtedy mam jazdy :amasz: , ale ogólonie jestem grzeczna :angel:
Nie no, jak to mówi mój Braciszek :albert: " Grzeczne dziewczynki idą do Nieba, a niegrzeczna tam gdzie chcą " :-D :-P :aloha:
Jeśli chcecie wiedzieć coś więcej na mój temat, to proszę pisać ;-)
Z miłą chęcią odpowiem na pytanka...
Chyba że będą naprawde... Madre?? :-P
BuSSiaczki dla All " klubowiczów " :aloha:
a ja się idem Szaleć a wy róbta co chceta:*:*:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Nirvana[/b], witam cię jak byś miała jakieś problemy to pisz
a tym czasem zapraszam do innych działów

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witaj Paula. Mam nadzieję, że interesujesz się sportem i że będzie z kim podyskutować i podebatować w dziale "Sport" :mrgreen: Pozdrawiam i życzę miłego pisania :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Nirvana"]znajomi mówią do mnie Nirvana ( nie pytać " Why " 8-) ) [/quote] Domyślam się, że albo lubisz kapelę z SEattle, albo interesujesz się filozofią buddyzmu, albo pasjonuje cię modernizm :-) [quote="Nirvana"]Jestem strasznie wesoła, szalona...[/quote] W tym szaleństwie może być metoda, koleżanko ;-) [quote="Nirvana"]" Grzeczne dziewczynki idą do Nieba, a niegrzeczne...[/quote] ...mają Niebo na Ziemi ;-)

Widzę, że masz bardzo młodą duszyczkę, ale to świetnie - zrobisz nam tym tylko dobrze (^^).

Z racji tego, że jestes dziewczyną możesz udzielać się w dziale "Być kobietą". To nasz babski obóz. Możesz tam bez żenady opisać każdą infekcję ginekologiczną czy inne typowo babskie problemy. Faceci (Oprócz nadmężczyzn z Teamu) nie zobaczą tego.

Kocie pozdrowienia :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cześć ;)
zostań z Nami, zaproś kogoś ... i co najważniejsze wczuj się w klimaty Naszego forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam Cię ;-)
baw się dobrze ;-)
i zapraszaj do nas znajomych ;-)

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Nirvana"]Mieszkam sobię w Bielsku Białej na dolnym śląsku[/quote] to sa dwa bb w polsce...bo jesli tak to nawet nie wiedzialam :mrgreen:

witam cie

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...