Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kubalucak

Ulubiony rodzaj muzyki i ich przedstawiciele:D

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie jaki rodzaj muzyki lubicie? wykonawcow i ich utwory
ja osobiscie uwielbiam rock, czyli happysad, lp, lb, my chemical romance, marlin manson, akurat, dzem, bullet for my valentine i tak dalej
a oprocz to techno i pop troche energy 200 wszystkie odslony, east clubbers, kalwi&remi, rihanna i tak dalej
czekam na wasze odpowiedzi:DDD
Edytowane przez Gość

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo nie lubię ograniczać się do jednego gatunku muzyki. Bryluje przez każdy styl :-)

Jestem oczywiście wierna jak Penelopa 2Pacowi - jakbym dalego stylowo nie odleciała, zawsze do niego wracam.
Z rapu ostatnio doceniłam Jaya Z. Świetni są też Dilated People, Cypress Hill, Amy Winehouse, Biggy i, mimo wszystko Snoop Dogg i P. Diddy. [i]Catwoman pewnie o kims zapomniała[/i]

Z trochę mocniejszej muzyki lubię Rammstein, Disturbed, Aerosmith, może Evanescence, może Hurt, może Korn, oczywiście Chylińska, pojedyncze piosenki Goo Goo Dolls, Green day, System of a down, z tych lżejszych gitar to ostatnio słucham The Used, Taking Back Sunday, Hey (...)

Z popu to Sting, może Bryan Adams, X Tina

Acha - uwielbiam stare piosenki :-) Wciąż uwielbiam swing Franka Sinatry i mocny głos Elvisa [i]Achhhh....[/i]....

O, jeszcze Queen. I stare ballady rockowe (wykonawcy różni).

No i jeszcze klasyka. Najbardziej opery Rossiniego. Ale dobrze mi się słucha też Straussa (ojca).

c.d.n. ..........

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
freestyle electro - zespół Flying Steps. (a co - ja też potrafię pisać jednozdaniowe posty lol) :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja lubie takie mocne i mroczne klimaciki (metal,punk, rock itp)
a zespoly to: Marilyn Manson, Cradle of filth, System of a down, Within Temptation, Evanesecne, Nightwish, Green Day, Korn, Happysad, Farben Lehre, Metalica, Red Hot Chilie Peppers, Dzem, Bullet For My Valentine, Hunter, Behemoth (tak sporadycznie), Blink 182, i tak dalej dalej :P

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pop
stare przeboje
techno

[img]http://www.f4a.eu/uplGRA/11921753592779.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
techno,trance,house,hardstyle,hardcore,jumstyle,hardtrance,house,electrohouse i ELectrO:)))) ewentualnie dobry hip hop czy jakas naprawde fajana piosenka dancowo-popowa:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
uwielbiam wiele gatunków muzyki i wielu wykonawców tych w grupach i tych solowych.. jakbym zaczeła wymieniac to braklo by mi nocy ;P
ale tak mniej wiecej z tych najbardziej lubianych
-Drum'n'bass
-jungle
-Hardstyle
-Hardcore
-Acid
-Trash
-Ambient
-Jazz
-Gothic Metal
-Rock... i wiele wiele innych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj, niemam ulubionego. Lubie naprawde szeroko pojeta muzyke. Od jazuu przez elektronike konczac na hiphopie. Nienawidze komercji i kawalkow z nia zwiazanymi, czyli plytkich bitow dla malo wymagajacych ludzi.
Ale w tej calej zgrai gatunkow ktore lubie najbardziej przejawia sie trance w odmianie progressive, vocal i tech.
Ulubieni produceni z tych gatunkow:

Gabriel & Dresden
Armin Van Buren
Sander Van Doorn
Andain
super8 & DjTab
Luminary
Above & Beyond
Oceanlab
Airwave
Eric Prydz
T4L
Menno De Jong
DT8 Project
Envio
Mauro Picotto
Marco V
Valentino Kanzyani
Marcus Schulz
Kamil Polner
Sebastian Sand
Leon Bolier
Angello Mike
John Hetmond

No i jeszcze paredziesiat innych :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moje ulubione gatunki muzyczne to:
techno
trance
house
dance
pop
rock

Moje ulubione piosenka to:
Mans Zelmerlöw - "Cara mia"
Sopho Khalvashi - "Visionary dream"
Eda-Ines Etti - "Iseendale"
Mans Zelmerlöw - "Brother oh brother"
Mans Zelmerlöw - "Dreaming"

Kocham Konkurs Eurowizji i lubie niektórych wykonawców jak m.in.:
Sopho Khalvashi
Eda-Ines Etti
Sibel Tuzun
Lordi

"Come closer cara, cara mia love is all we need. I'm swear I'm never gonna leave you cara, cara mia you're the one for me. When someone loves like I do. Dreams can come true. So tell me, tell me now. Oh cara, cara mia, can't you leave me now."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Do tej pory słuchałam rocka i metalu:
* SOAD

* Nirvana

* Lordi

* Hunter

* Coma

* Nightwish

* Papa Roach

* Ira

* Korn

* My Chemical Romance

* Slipknot

* P.O.D

* Good Charlotte

* Green Day

* Avril Lavigne

* Red Hot Chili Pepers

* O.N.A

* Metallica

* Offspring

* Virgin

* HappySad
To było coś takiego.Teraz słucham dosłownie wszystkiego ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Yeah. To tak najbardziej ja lubie takie gatunki jak hardcore punk, metalcore, deathcore, nu-metal, thrash metal, death metal.

Ulubione zespoły to:
August burns red
Comeback Kid
As I Lay Dyng
In Flames
Korn
Slipknot
Madball
Bury your dead
Schizma
Hatebreed
April
CF98
Terror

Nooo jeszcze więcej tego jest ale już mi sie nie chce wymienać :-P

"?miejecie si? ze mnie bo jestem inny, a ja ?mieje si? z was, bo wszyscy jeste?cie tacy sami" - Jonathan Davis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="majzel"]Yeah. To tak najbardziej ja lubie takie gatunki jak hardcore punk, metalcore, deathcore, nu-metal, thrash metal, death metal. [/quote]no ja tego słucham nadal,ale dołączyły sie tez inne rodzaje muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Słucham wszystkiego co wpada w ucho i porusza serce- od muzyki operowej, przez pop, muzykę celtycką, muzykę taneczną do metalu, black metalu(zaznaczam że satanistą nie jestem) i hard rocka.

[url=http://www.wierni-ojczyznie.pl/][img]http://img155.imageshack.us/img155/9910/sygnaturahf3.gif[/img][/url]

Patriotyzm odr??nia ludzi od zwierz?t...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
polski hip-hop
:arrow: wnb
:arrow: wsp
:arrow: molesta
:arrow: i wiele wiele innych
oj
:arrow: konkwista 88
:arrow: All_Bandits
:arrow: BTM
:arrow: Legion
Edytowane przez Gość

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wszystko po trochu... ale nie trawie Punku, Metalu i rocku (choć nie które kawałki są nawet w porządku np Johny B , Highway to hell, TNT i tym podobne :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W moim zbiorze muzycznym mam każdy rodzaj muzyki [b]od black metal do muzyki chrześcijańskiej.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Głównie [b]ELECTRO-FREESTYLE[/b]
[center][img]http://img249.imageshack.us/img249/1985/logoec3fe4.gif[/img][/center]
..a tu przykład :D
[url=http://rapidshare.com/files/36521200/Electric_Hunter_feat.Adamantium_-_Miss_Electra.mp3]MISS ELECTRA ! HICIOR!![/url]
Edytowane przez Gość

[center][url=http://www.scypion.pl/][img]http://img229.imageshack.us/img229/3821/djpodpisanyic5.png[/img][/url][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Preferuję głównie Polski HH, ale zdarza się posłuchać większości gatunków muzycznych.

[img]http://www.lurker.yoyo.pl/images/sig/onisig.png[/img]

[color="darkgreen"[b]Quid Polanum? Mimentiri nescio.[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Morris"]Preferuję głównie Polski HH[/quote]O nie,to mi sie najbardziej nie podoba. Polski HH:ble:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hardstyle all the way!
Wykonawcy to...zależy ostatnio to się wszystko tak zmienia, że co chwila mój poprzedni idol wprawia mnie w rozczarowanie, a ktoś kto wcześniej niczym się nie wyróżniał wyjeżdża tak, że skacze na krześle :lol:

Oprócz tego trance i hardcore :afro:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]O nie,to mi sie najbardziej nie podoba. Polski HH:ble:[/quote] Ja też nienawidze polskiego hh, chociaż amerykański jeszcze strawie :mrgreen:

"?miejecie si? ze mnie bo jestem inny, a ja ?mieje si? z was, bo wszyscy jeste?cie tacy sami" - Jonathan Davis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Electro/Freestyle , Breakbeat, Funk, Disco - Music Instructor, Bomfunk MC's , Def Cut, Boney M 8-) ....... i wiele wiecej

Music for my body & for my soul !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Metal. *__* I rock. Moze wymienię tylko niektóre zespoły których słucham: Korn, Deftones, Disturbed, Marilyn Manson, Mudvayne, Slipknot, Breaking Benjamin, Evanescence, trochę Metallica i dalej już nie pamiętam. Za dużo tego zeby wszystko wymienić. ;]

Aa i zapomniałam jeszcze dodać, że bardzo lubię też zespół Depeche Mode. I The Beatles. Ale tu już inne rodzaje muzyki.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi