Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
happyGirl17

Polykanie nasienia :P

Rekomendowane odpowiedzi

hmm.. jak dla mnie to nic w tym obrzydliwego. Zwłaszcza ze gdy widze ze jemu sprawia to ogromna przyjemnosc ;).. nie sa to delicje hehe ale tez nic niesmacznego ;) jak dla mnie to ma to dobry smak ;) taki lekko gorzkawy ale z takim czyms smacznym :P nie wiem jak to nazwac :p hehe

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tego się nie da tak jednoznacznie opisać... :P tak jak napisała [b]Vanilla[/b], zależy od wielu różnych czynników... :P

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]oki ale ja słyszałem ze smak zalezy od diety meszczyzny [/quote] no bo to prawda :-P
od ananasów jest słodka.
a jak ktoś sie opycha fastami i u chińczyka to będzie gorzkie.
a znowu jak sie wetnie coś innego to jest słona (:

dieta ma duży wplyw na smak :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
też słyszałam, że to zależy od diety faceta.
nawet gdyby smakowało to truskawkami to nie wezmę do ust bo jestem strasznie brzydząca się.
i nie pieprzcie się, że jak się kocha to się wszystko zrobi dla tej osoby.
pewne granice też człowiek ma i należy to rozumieć.
mi to nie odpowiada.
On mnie nie zmusza do niczego i nie ma żalu do mnie o coś.
kwestia wyrozumiałości i upodobań.

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja dam wam drobny przepis , jeśli nie macie w domu jajek a macie ochotę na białko to odkryłem że wlewając spermę na rozgrzaną patelnię uzyskujemy ten sam efekt co np. jajko sadzone :-) Gdyż sperma ma takie same wartości odzywcze, co ciekawe tak samo smakuje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]FOX[/b],
a próbowałeś ? x pppp
bo wiesz, dobre przepisy to sprawdzone przepisy x D

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="moo"]FOX,
a próbowałeś ? x pppp[/quote]
Pozwolisz że nie odpowiem na to pytanie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ok, pozwolisz, że się domyślę x D

ale na samą myśl mnie telepie x p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="moo"]pozwolisz,[/quote] Nie pozwalam ;) wystarczy wiedza tobie że poprostu wiem ;)
P.S. Mnie nie telepie jak jesz jajko sadzone a to jest tym samym ;)
Gdybym podał tobie na talerzu to i to , byś z pewnością nie odróżniła :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie doceniasz mnie x p
odróżniłabym z pewnością.
mam bardzo wyczulone oko, węch i smak x ]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]spermę na rozgrzaną patelnię uzyskujemy ten sam efekt co np. jajko sadzone[/quote] smacznego :P osobiście nie spróbuje

Sperma nie ma żadnych wartości odżywczych, wszystkie strony gdzie jest napisane ile to ma witamin, jak wspaniale wpływa na cerę, to kompletna bzdura. Fakt trochę białka, które nie wpłynie na funkcjonowanie naszego organizmu. Jeśli któryś z obecnych mężczyzn ma inne zdanie poproszę naukowe poparcie.
Osobiście, jak już pisałam, nie lubię, nie połykam, a jeśli facet mnie kocha niech patrzy też na moje doznania a nie tylko na siebie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]FOX[/b], Nie złe masz doświadczenie ;) hehe
A Vanilla pewnie jeszcze lepsze ;) hehe...

Ogólnie to nie mam pojęcia jak to smakuje bo nie kosztowałem ale pewnie fuj...
Ale wiem jak co innego smakuje to od dziewczyny xD hehe

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]A Vanilla pewnie jeszcze lepsze [/quote] mnie w to nie mieszac :mrgreen:
smażonego broń Boże . ale surowe mniam :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak jak mowi [b]Vanilla[/b], roznie z tym smakiem bywa .
dla mnie sperma nie jest zadnym rarytasem , ani niczym w tym stylu.rzadko spotyka sie kobiety ,ktore to naprawde lubia , ale sa :-)
ja robie to bo odpowiednio nastawiam sie psychcznie , poza tym podnieca mnie bardzo jak widze ze facetowi podoba sie to , wtedy wszelkie niecheci schodza na dalszy plan ;)

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]jeśli nie macie w domu jajek a macie ochotę na białko to odkryłem że wlewając spermę na rozgrzaną patelnię uzyskujemy ten sam efekt co np. jajko sadzone :-)[/quote]
Diabeł mnie podkusił tu wejść i w dodatku w ten temat. Akurat jadłam sobie frytki i przeczytałam FOXA omal nie zwymiotowałam na klawiaturę.
[quote="moo"]i nie pieprzcie się, że jak się kocha to się wszystko zrobi dla tej osoby. [/quote]
Zgadzam się moo z Tobą. Jestem ze swoim już tak bardzo długo i nigdy by mnie nie zmusił do takiego czegoś. Aż mnie pisząc to nawet rzuca. Miłość nie oznacza że zrobię wszystko. I tak jak FOX napisał że kocha w każdej sytuacji tak samo mój. Mogę dosłownie się obrobić rozwolnieniem a on mnie umyje bez obrzydzenia co nie oznacza że ja mam posunąć się do wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="moo"]i nie pieprzcie się, że jak się kocha to się wszystko zrobi dla tej osoby. [/quote] nie ma co się zmuszać..
wtedy traci się 'smak' zabawy...
to ma być przyjemność, a nie zmuszanie (:

może kiedyś się przekonasz.
w sumie to fakt faktem...
brzydziło mnie kiedyś.

[quote="FOX"]Gdyż sperma ma takie same wartości odzywcze, co ciekawe tak samo smakuje ;-) [/quote] :blink:
ciekawie gotujesz mój drogi :mrgreen:
dla mnie białko jest białkiem... a sperma sperma.. i nie widzę podobieństwa (:

[quote="fortuna"]Jestem ze swoim już tak bardzo długo i nigdy by mnie nie zmusił do takiego czegoś.[/quote] dla mnie to chore, żeby zmuszać do takich rzeczy ;/
to się wtedy robi jeszcze bardziej nie miłe ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]nie ma co się zmuszać..
wtedy traci się 'smak' zabawy...
to ma być przyjemność, a nie zmuszanie (:[/quote]
samo poczucie oddania powoduje w kobiecie podniecenie pod warunkiem że to oddanie jest skierowane do osoby którą naprawdę kocha się , której się ufa ...

[quote="młoda"]ciekawie gotujesz mój drogi
dla mnie białko jest białkiem... a sperma sperma.. i nie widzę podobieństwa (:[/quote]
Taaa a gówno to gówno i potocznie śmierdzi , tyle że gówno np. owcze oczyszcza cerę .
Zaś co do spermy to takie spermo danie w każdym japońskim akademiku studenci sobie przyrządzają na mini patelni . Głupio to brzmi ale tak faktycznie jest . Perle dobrze napisała , sperma nie ma żadnych witamin , ma w sobie za to swego rodzaju odżywkę , dzięki której plemniki długą trzymają , pod wpływem goracego oleju plemniki zamierają zaś skład tej substancji przypomina to co się dzieje z jajkiem na patelni . Niestety aby sperma dała taki efekt trzeba wydać dużo nasienia ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]samo poczucie oddania powoduje w kobiecie podniecenie pod warunkiem że to oddanie jest skierowane do osoby którą naprawdę kocha się , której się ufa ... [/quote] oczywiście.
ale nie każda będzie zaraz połykać, albo brać do buzi :p
dla wielu jest to czymś upokarzającym.
i naleganie powoduje jeszcze większą niechęć ;/
a wiele kobiet tego rodzaju pieszczoty niezwykle kręcą.
a sprawianie przyjemności drugiej osobie, to niezwykła frajda...
[b]FOX[/b], ale jedno Ci powiem.
nigdy bym nie wpadła na to, że spermę można usmażyć na patelni :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Z checia bym uslyszal od pan, jak smakuje wg. nich nasienie Bo sa rozne pogloski na ten temat [/quote] no sama rozkosz. Mm... ;P Nie da sie tego smaku opisac wg mnie. Ach. ;)

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Eva"]no sama rozkosz. Mm... ;P Nie da sie tego smaku opisac wg mnie. Ach. ;) [/quote] :lol: :lol: :lol:
Eva poszukaj w sklepach - może gdzieś sprzedają usmażone na patelni :lol: :mrgreen:
"Rozsiewać scypionowe nasienie" - już chyba czaję co miał na mysli autor tych słów... :lol:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]"Rozsiewać scypionowe nasienie" - już chyba czaję co miał na mysli autor tych słów... :lol: [/quote] jak to papcio Rydzyk mawiał "trzeba siać, siać, siać..." :lol:

widać sperma staje się niektórych przysmakiem.. Matias utworzył w kuchni dział z przepisami - proponuję zamieszczać tam swoje przepisy, FOX już ma pierwszy. kto ma lepszy? :mrgreen: :mrgreen:

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]FOX już ma pierwszy. kto ma lepszy?[/quote]
Matra przestań, zbliżają się Święta w których królują jajka. Czy Ty naprawdę chcesz abym nawet jednego nie zjadła? Chyba nawet i tak już, jak usiądę do stołu to wypowiedź FOXa doprowadzi mnie do mdłości . Może w tematach stosować dopisek- UWAGA obrzydliwi - nie wchodzić :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]UWAGA obrzydliwi - nie wchodzić :mrgreen: [/quote] prawdopodobnie
ja na szczęście należę do tych, którym ciężko cokolwiek obrzydzić, chociaż ten temat [nie tematyka, a wypowiedzi] jest wyjątkowo niesmaczny.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Słodka, gorzka... Zależy od diety... Możę przeniesiecie ten temat do działu [b]Kuchnia[/b] ? :-P

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]Słodka, gorzka... Zależy od diety... Możę przeniesiecie ten temat do działu Kuchnia ? [/quote]
Świetny pomysł , no ale skoro mamy spermę na patelni to przydałyby się przyprawy , i takie też są :

[file] http://www.allegro.pl/item326120420_yummy_cum_krople_zmieniajace_smak_i_zapach_spermy.html [/file]

jak to sprzedawca podaje :
[quote][color=#00BFFF]OD DZIŚ - partnerka będzie myśleć już, tylko o robieniu Ci loda :)))[/color][/quote] [quote] Powoduje zwiększenie ilości wytwarzanej spermy, oraz zmienia jej smak.

Dzięki tym kropelkom można łatwiej namówić partnerke na finał o jakim od dawna marzyłeś...

Aktywne składniki zawarte w Yummy Cum oprócz działania skutecznie poprawiającego zapach i smak spermy zwiększają również jej ilość i jakość.

WYSTARCZY 15 KROPEL DZIENNIE, ABY TWOJA SPERMA STAŁA SIĘ BARDZIEJ AROMATYCZNA I SMAKOWITA A JEJ ILOŚĆ POWIĘKSZYŁA SIĘ KILKAKROTNIE..[/quote]

Aromatyczna sperma na patelni , kilka grzanek , i jesteśmy ustawieni na śniadanie DE LUX , pytanie kto będzie dawcą i czy są chętni na takie śniadanie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi