Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kubalucak

kolega wazniejszy od chlopaka:(

Rekomendowane odpowiedzi

jak to jest?? wsrod kolezanek jestem wyluzowany, wyglupiam sie, a przy mojej dziewczynie nagle powaznieje?? mnie szlak trafia, bo ona sie z kolega wyglupia, a ja nie moge, ona chce sie powyglupiac, wiec jak nie ze mna to z nim:(. ostatnio sie poklucilem z nia bo wyzwalem tego kolesia i sie na mnie obrazila:( czy on jest dla niej wazniejszy czy co?? naprawde nie mam pojecia!! mysle ze on sie w niej zabujal, a ona tego jeszcze nie widzi, jesli tak dalej bedzie to ja strace. prosze o jakies rady Edytowane przez Gość

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]kubalucak[/b], z tego co widzę to masz 14 lat :) na prawdziwą miłość przyjdzie jeszcze czas :)

Może powinieneś z nią porozmawiać.. o wszystkim i o niczym :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no tak, ale to na 100% nie jest zauroczenie, juz drugi raz z nia jestem, jak jest z nia mi zle to bardzo przezywam. a jak zrywalem z inna to juz nie bylo tak zle.
kocham ja na 100%

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kubalucak"]a jak zrywalem z inna to juz nie bylo tak zle. [/quote] no to traktuj ja jak byś z nią nie chodził

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]zawsze bede mial to w podswiadomosci:([/quote] no to jedyna rada na twoje spięcie to rękodzieło
może pomoże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no to traktuj ja jak byś z nią nie [b]chodził[/b][/quote] przepaszam za swoja uwage ale musze sie napisac.... :mrgreen:
chodzic to mozna sobie po bulki do sklepu :mrgreen:
nie lubie tego okreslenia...
tak samo jak z ''uprawianiem seksu''.....uprawiac to mozna buraki na dzialce :mrgreen:

a co do autora watku..
jestes w takim mlodziutkim jeszcze wieku iz dopiero uczysz sie relacji damsko -meskich
twoja sympatia zapewne tez jest taka mlodziutka...dlatego zajmij ja czyms...moze zaimponuj jej aby i toba sie tak zaciekawila jak owym kolega..i przede wszystkim badz soba :mrgreen:
poza tym to jeszcze nie powod do dramatyzowania ;-)

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestes zazdrosny o to, ze dziewczyna sobie zartuje z kolegom? Czlowieku, bez przesady. Przeciez nie mozna zamknac ukochanej osoby w zlotej klatce. To normalne, ze bedzie miec ona kolegow/kolezanki i sobie z nimi zartowac.
Ja mam chlopaka, bardzo go kocham, ale czy przez to mam sie trzymac z dala od kolegow? Przez jakas niczym nieuzasadniona zazdrosc? O nie. Zaden z nich nie jest wazniejszy od niego, mimo, ze bardzo ich lubie. I chociaz moga te nasze zabawy czasami wygladac jak zaloty osobiscie nie mysle o niczym wiecej. Mysle, ze zaden z moich kolegow rowniez, bo zwyczajnie widac, ze to sa zarty.
Tez bym sie wkurzyla, gdyby moj chlopak bez podstawy wyzwal moich znajomych.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Idz się pochuśtaj ;-)

Taki żarcik a teraz na poważnie: nie ma pojęcia miłość w wieku 14 lat, człowieku jesteś za głupi i za młody by pojąć czym jest miłośc. "Chodzenie" za rączkę, kupowanie kwiatków, lodów latem czy inne takie głupoty nie świadczą o miłości. Weź człowieczku najpierw dorośnij potem możesz mówić o miłości.

To Ci pojechałem eh ale przemyśl to :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
THeMooN: pojechales:D:D
ale mylisz sie!! myslisz ze jak sie ma 14 lat to nie mozna byc zakochanym i nie wiedziec co to milosc?? tu nie chodzi o to co sie robi, tylko to co sie czuje
Ariada: dzieki z tym masz racje:D:D
alusiek: ja tego nie napisalem, ale mozna chodzic z dziewczyna po bulki tez:D:D
MagicalFire: rekodzielo?? masturbation?? czy o co chodzi:D:D nie zajarzylem na 100% tylko sie domyslam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]nie ma pojęcia miłość w wieku 14 lat[/quote] Nie zgadzam sie z tym. Dlaczego 14 latek nie moze kochac? To milosc jest tylko dla doroslych? A moze np. od 16 lat? 18?
Znam kilka par, ktore zwiazalo sie ze soba mniej wiecej w tym wieku(14 lat) i sa ze soba dobre kilka lat i pewnie jeszcze troche tych lat przed nimi. Czy tego nie mozna nazwac miloscia? Wydaje mi sie, ze zeby stworzyc tak trwaly zwiazek to potrzeba do tego milosci.
Ja sama zwiazalam sie z moim terazniejszym chlopakiem majac niespelna 16 lat, a mimo to mowiac mu wtedy, ze go kocham(nie rzucam slow na wiatr) bylam tego tak samo pewna, jak jestem teraz, po prawie 2 latach zwiazku.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kubalucak"]masturbation[/quote] tak
wiesz czasami pomaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kubalucak"]rekodzielo?? masturbation?? czy o co chodzi:D[/quote] 1. pukać w jajko.
2. pompować budyń,
3. blaszczyć pytonga,
4. pucować torpedę,
5. czochrać predatora,
6. czesać pafnucego,
7. młócić capa,
8. jechać jasia,
9. marszczyć freda,
10. bić wacława,
11. trzepać prącie,
12. smyrać gwoździa,
13. śmigać wala,
14. pstrykać pytę,
15. pienić rurę,
16. muskać pieniek,
17. drapać konara,
18. fałdować mutona,
19. męczyć pałę,

tu masz kilka z nich :P jak chcecie to mogę zapodać większą ilość :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe:D:D:D ja tam marszcze freda jak cos:D:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]THeMooN[/b], strasznie ostry jestes
w tym wieku tez mozna kochac na swoj ''14letni'' sposob
moze dla nas starszych to nie milosc...moze to dziecinne...ale taka 14stka bierze to na powaznie i ty pewnie podobne miales podejscie jesli chodzi o pierwsze symtapie :mrgreen:

[b]MagicalFire[/b], dziewcze to nie tylko laleczka ktora ma zastapic facetom koniecznosc recznej robotki :mrgreen:
wiec takie ucielesnianie i sprowadzanie wszystkiego do jednego jest hmmm :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czytając tę dyskusję ostro się śmiałem hehe :mrgreen: Jedna osoba pojechała autorowi, inna ją broni, wreszcie Magical proponuje masturbację jako sposób na rozwiązanie tego problemu. Nie ma to jak pomoc na forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

A tak w ogóle kubalucak: poczekaj jeszcze troszkę z takimi uczuciami. Jeszcze zdążysz przeżyć wielką miłość jak i drobne miłostki. W wieku 14 lat macie jeszcze raczej pstro w głowie więc bawcie się póki możecie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]proponuje masturbację jako sposób[/quote] no wiesz może już taki spięty jak walnie Niemca w hełm

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsza sprawa - tylko ty wiesz, czy ją kochasz czy nie. Więc nie bierz sobie do serca komentarzy typu "Jesteś za młody na miłość", "Przystopuj, masz jeszcze czas".

Co do topicu: Masz pewne wyobrażenie co do love - że to nie byle co i trzeba to serio traktować. Trzymasz się tego. Poważny związek = poważne zachowanie.
Twoja dziewczyna, z tego, co napisałeś, ma troszkę inne podejście do tego wszystkiego. Chce mieć w tobie nie tylko gościa do przytulania, ale też kumpla do powygłupiania się.
Nie dajesz jej wariantu nr 2, więc załatwiła sobie gościa, który jest kompanem do brechtania się.

Kolego, związek to nie tylko patrzenie sobie w oczy i szeptanie sobie do ucha wyznań. Bardzo ważne jest w związku poczucie więzi, coś na kształt braterstwa.
Spróbuj z nią pożartować z czegoś, może niekoniecznie w ten sposób, w jaki to robisz z kumplami. Z resztą - znasz ją jakiś czas, więc powinieneś wyczuć, jakie ma poczucie humoru.

Acha - nie wyzywaj ani nie bij się z każdym jej kumplem. Skoro ona nie rozpatruje ich jako ewentualnych partnerów i "lepszych modeli" - możesz być spokojny.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi