Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Śmieszne hasełka w czasie lekcji.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja znam takie:

Gdy dostaniesz 1 (albo inna ocenę) mówisz: Ta ocena mnie satysfakcjonuje i motywuje do dalszej pracy.
Gdy upomina cię nauczyciel: Przepraszam zachowałem się jak gówniarz więcej nie będę.

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak moja chemiczka (ok64lat) wchodzi do klasy to nieraz pada z ostatniej ławki
"To ona jeszcze żyje"??
Albo inny przykład. Moja polonistka(pozdrawiam Panią Siwińską :-) ) ma astygmatyzm (wada wzroku - zez :-P ) i w poniedziałek miała ostre starcie z nowym uczniem, we wtorek sama sytuacje skomentowała:
"Może się tak zdenerwował bo się krzywo na niego spojrzałam"
:mrgreen: uwielbiam tą kobiete

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ojduzovtego bylo
duzo co badz
to nowe wymyslalam:P

raz powiedzialam na lekcji na glos
ze kolega chce mi zrobic becikowe :lol:
albo to bylo dobre.....nauczyciel do mnie ''no nic dzic bedzie pala''
a ja z tekstem....''chciala by Pan'' :lol: :lol: dobrze ze mial poczucie humoru:P
bo by kiepsiutko ze mna bylo:P

duzo takich teksciotorow bylo
trudno mi sobie przypomniec:)

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi dalej wypominają to:
Na lekcji matmy ,nauczyciel wrzeszczy na koleżankę,mnie głowa boli więc podnoszę rękę i mówię "Proszę pana, mógłby pan krzyczeć ciszej - głowa mnie boli"
Na polskim ,nauczycielka do mnie: "Nie rozumiem o czym mówisz" ja na to:"trudno"
albo "ja z tobą rozmawiam" ja na to: "niestety",to już nie było specjalnie po prostu powiedziałyśmy coś jednocześnie i tak wyszło ;) lub "dlaczego masz tu tę piątkę z plastyki w kółku" ja na to "no wie pani, pani (tu nazwisko plastyczki) znowu chybiła"
Więcej nie pamiętam, ale inni mi to wypominają ciągle hehe

...Bez wiary potykamy si? o ?d?b?o s?omy, z wiar? przenosimy g?ry... Soren Kierkegaard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daelan"]astygmatyzm (wada wzroku - zez[/quote] Astygmatyzm to nie jest zez, tylko nieostrość widzianego obrazu.

Yyy...tutaj wolę nie mówić :p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ostatnio na gegrze bylo takie zdarzenie ze babka zaczela sie krztusic i potem powiedziala przepraszam a ktos krzyknal: "nic sie nie stalo" :mrgreen: dobre to bylo
albo (tez na gegrze) mielismy o przyroscie ludnosci w danym panstwie. I na wegrzech czy gdzies rodzi sie najmniej dzieci. To kolga powiedzial ze pojedzie tam i nadrobi zaleglosci xD brechtalismy sie wszyscy razem babka przez pol lekcji :mrgreen:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi