Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Catwoman

Seksapil

Rekomendowane odpowiedzi

Często uznajemy jakieś znane osoby jako symbole seksu. W internecie roi się od ankiet, zdjęć i komentarzy, które ukazują kto w danej chwili zasługuje na ten zaszczytny tytuł.

Wciąż też są popularne konkursy piękności.

Pytanie do obu płci: czym dla was jest seksapil?
Pytanie do kobiet: które cechy (fizyczne, psychiczne) panów są dla was seksowne?
Panowie, co według was jest seksowne u kobiet?
Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Panowie, co według was jest seksowne u kobiet?[/quote] Usta, bezapelacyjnie :zakochany:

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Pytanie do obu płci: czym dla was jest seksapil? [/quote] To coś :-)
[quote="Catwoman"]Panowie, co według was jest seksowne u kobiet? [/quote] Kobieta, sposób w jaki do ciebie mówi, jak na ciebie patrzy, jak do ciebie podchodzi/odchodzi, jak się uśmiecha itd. mogłbym tak w nieskończoność ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czym jest dla mnie seksapil?? to jest cos co sprawia ze człowiek staje sie atrakcyjny.. potrafi zachecic np swoim wzrokiem d tego bysmy go np pocałowali.. to jest cos co podnieca

cechy ktore sa seksowne? hihi oczy mmm... ramiona mmm.... tyłeczek hihi ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="THeMooN"]To coś[/quote] No proszę... "Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa..." :-) Postaraj się nazwać rzecz po imieniu. [quote="happyGirl17"]oczy[/quote] Bezsprzecznie tak! Chyba dla każdej dziewczyny oczy są seksowne... Hmm, może nie tyle oczy jako narząd, co sposób patrzenia. Taki błysk w oku. Niesamowite są zachmurzone oczy, takie... niejednoznaczne. Kryjące w sobie jakąś tajemnicę[i]Ajajajaj, Catwoman naczytała się komiksów i teraz bredzi ;-) [/i]

A seksowne są dla mnie męskie plecy - muszą być wyprofilowane, takie...takie... Achhh :-D W szczególności w mundurze żołnierza i policjanta. :-)

Sekspail wyraża sie także według mnie w sposobie mówienia. Umiejętność konwersacji, odpowiednia mimika twarzy, gestykulacja, podejmowanie przeróżnych tematów, tembr głosu...

I seksowny jest też dla mnie mundur - każdy chłopak wygląda w nim niesamowicie męsko :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]No proszę... "Chodzi mi o to, aby język giętki powiedział wszystko, co pomyśli głowa..." :-) Postaraj się nazwać rzecz po imieniu. [/quote] Każdy/a ma w sobie "to coś" co potrafi urzec inną osobę więc moim zdaniem wyraziłem się jasno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to raczej coos co przyciaga do siebie plec przeciwna :-P

u faceta co sprawia...
hmm trudno powiedziec :-P

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]czym dla was jest seksapil? [/quote] Jest to coś , co posiadają nieliczny , nie mozna sobie tego kupić...jak np. dzemu w słoiczku...czy też ubrac jak bluske..Każda z nas posiada "seksapil" tylko nie kazda z nas potrafi go w sobie odkryc i stoponiowo uwydatniac go.

NIektórzy twierdzą ,że wraz z tym ,ż eo kimś sie mówi ,że ma w sobie seksapil.. to od razu musi byc wysoka , zgrabna o wydatnym biuście i kragłej pupie.. Nie.. Jeste to nic bardziej mylnego..Choć niektozy także twierdzą ,że to sa jakieś prady elektromagnetyczne , czy też zmysłowe... Tak naprawde to liczy sie ogólnie to jak np.. kobieta sie porusza , jak się uśmiecha , jak patrzy , jak odwraca głowe.. jak kręci biodrami... Tego da sie nauczyć drogie panie...Trzeba uwierzyć w sibie , pokochac i wpełni akceptowac swoje ciało...i najwazniejsze wierzyć w to ,że jest się sexownym...
Chociaż.. podbno z badań seksuologów wynika iż na to czy kobieta pociaga czy tez nie mają wpływ [b]feromony[/b]...
[quote="Catwoman"]Pytanie do kobiet: które cechy (fizyczne, psychiczne) panów są dla was seksowne?[/quote]Hm.. napewno to w jaki sposób sie zachowuje , jak chodzi , jak patrzy...jak mowi.. glos jest także ważny...
fizyczne napewno sam wygląd...

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi