Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Baba Jaga

pierwszy raz

<t>w jakim wieku zaczeliscie uprawiac sex</t>  

31 użytkowników zagłosowało

1. 1. w jakim wieku zaczeliscie uprawiac sex

• 11
    • 5
    • 7
    • 8

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="MagicalFire"]kiedy najlepiej zacząć współżycie? [/quote] kiedy najlepiej...hmmm... ciężko powiedzieć...
według mnie to jest sprawa indywidualna każdego z nas...
ja swój pierwszy stosunek odbyłam w wieku 17latek...
[quote="MagicalFire"]z kim - a kimś przypadkowym czy ze swoją miłością? [/quote] wtedy uważałam że to jest moja miłość...
ale niestety ta miłość się szybko skończyła...
może i dobrze...
teraz jesteśmy znajomymi...
[quote="MagicalFire"]po jakim czasie bycia razem najlepiej sie na ten krok zdecydować? [/quote] ja się zgodziłam po paru dobrych miesiącach...
może jakbym to przeciągnęła troszkę to do tego by nie doszło...
bo nie wiele po pierwszym razie się rozstaliśmy
[quote="MagicalFire"]z zabezpieczeniem (jakim?) czy bez?[/quote] pierwszego razu nie wyobrażałam sobie bez zabezpieczenia...
a zabezpieczenie jak pewnie u większości osób gumeczki... :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]kiedy najlepiej zacząć współżycie?

z kim - a kimś przypadkowym czy ze swoją miłością?

po jakim czasie bycia razem najlepiej sie na ten krok zdecydować?

z zabezpieczeniem (jakim?) czy bez?[/quote]
Wtedy kiedy odpowiada parą :-)

Z swoją miłością oczywiście...

Różnie bywa, to zależy od chęci pary, a poza tym ( Jak suka nie da to pies nie weźmie )

Z zabezpieczeniem, chyba że macie zamiar mieć dzieci

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]kiedy najlepiej zacząć współżycie? [/quote]kiedy nadejdzie odpowiedni moment i czas nie ma na to reguly[quote]z kim - a kimś przypadkowym czy ze swoją miłością? [/quote]najlepiej by bylo ze swoja miloscia[quote="MagicalFire"]po jakim czasie bycia razem najlepiej sie na ten krok zdecydować? [/quote]ja mialem swoj pierwszy raz po 4miesiacach[quote]z zabezpieczeniem (jakim?) czy bez? [/quote]z zabezpieczeniem aby nie wpasc i zostac w wieku 14-16stu lat tatusiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]kiedy najlepiej zacząć współżycie? [/quote] to zalezy od naszej dojrzalosci emocjonalnej ,nie ma na to reguly ,ani okreslonego wieku. [quote="MagicalFire"]z kim - a kimś przypadkowym czy ze swoją miłością? [/quote] jak dla mnie nie ma wiekszego znaczenia ,moze to byc przypadkowy partner .
chociaz z milosci pewnie jest latwiej . [quote="MagicalFire"]po jakim czasie bycia razem najlepiej sie na ten krok zdecydować? [/quote] wtedy kiedy oboje tego chca. [quote="MagicalFire"]z zabezpieczeniem (jakim?) czy bez? [/quote] jesli chca dzidziusia moga bez , w innym przypadku polecam zabezpieczenie ,chociaz prezerwatywe .

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja swój pierwszy raz przeżyłam prawie 8 lat temu,czyli dość wcześnie.Jednak nie żałuje niczego,bo przeżyłam go z kochaną osobą.Nie wiem kiedy powinno się stracić cnotę.To indywidualna sprawa,nie można powiedzieć kiedy jest dobry moment.To trzeba poczuć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
najlepiej w takim czase gdy człowiek czuje sie na to gotowy.
ja na miłosc nie czekałam bo chyba bym ymarła jako dziewica. Zrobiłam to z kims z kim chciałam to zrobic bo wiedziałam ze bedzie super i tak było ;) miałam wtedy 17 lat i 10 miesiecy :P niczego nie załuje ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]ja na miłosc nie czekałam bo chyba bym zmarła jako dziewica.[/quote] Dokładnie zawsze mówię to samo... :lol:

Hmmm... miałam... 17 lat i 7 miesięcy :P I wcale nie żałuję, chociaż jak sobie przypominam jak to było, to normalnie podrzędna brazylijska telenowela :D
nie żałuję też osoby, bo zawsze mi na nim zależało i dalej mi na nim zależy. No, i wiedziałam, że będzie świetnie ;-)

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]kiedy najlepiej zacząć współżycie?[/quote]
Kiedy? Nie ma określonej daty , miesiąca czy dnia. Do wszystkiego trzeba dorosnąć. Najlepiej pohamować popęd a poczuć że to jest właśnie to. Przynajmniej jeśli chodzi o dziewczyny, bo prawda jest taka że chłopak zawsze będzie dążył do jednego i nie jest to niczym nadzwyczajnym. Wystarczy zasięgnąć mądrych porad seksuologów. Chodzi mi oczywiście o dojrzewanie.

[quote="MagicalFire"]z kim - a kimś przypadkowym czy ze swoją miłością?[/quote]
Przypadek hmmm przypadek to wyrafinowanie :-P Uczucie nie jest przypadkiem i odwrotnie, przypadek nie jest uczuciem. Wobec tego czy warto sie pozbawiać tego pierwszy raz? Nie wspomnę o innych razach :-P

[quote]po jakim czasie bycia razem najlepiej sie na ten krok zdecydować? [/quote]
Nie ma na to normy. Tu odwołam się do pierwszej wypowiedzi. Nie ma nic na siłę , inaczej można sobie samemu sprawić ogromną krzywdę, wyrzuty sumienia, a tym samym nie będzie czerpania radości z bycia z druga osobą.

[quote]z zabezpieczeniem (jakim?) czy bez?[/quote]
Zanim się zacznie współżycie należy pamiętać o konsekwencjach. I to by było tyle :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No w sumie nie ma jednoznacznej odpowiedzi na te pytania...
Choc niestety dziewica to wymierajacy gatunek...
Wazne jest to by to byla odpowiednia osoba bo niestety ale pierwszy raz rzutuje na cale przyszle zycie...

"..Dziewictwo jest jak tama, poki cale moze stac wiecznie, ale gdy peknie... oj to woda plynie.."

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi tam pierwszy raz się podobał i naszczęście nie rzutował na moją teraźniejszość. heh a jeśli chodzi o wiek to nie ma w ankiecie mojego wieku.. hahaah

[url=http://www.suwaczek.pl/][img]http://www.suwaczek.pl/cache/7fccaef6e1.png[/img][/url]

[i](...) Porwa?a ksi?cia i juz nigdy go nie odda?a..chroni?a go i kocha?a ... [/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="DagaCk"]nie ma w ankiecie mojego wieku.. hahaah[/quote] no to napisz go w poście [quote]Choc niestety dziewica to wymierajacy gatunek... [/quote] niestety tak jest :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Cytat
Choc niestety dziewica to wymierajacy gatunek...

niestety tak jest :-P [/quote]
a wy faceci to co ?! was jest dwa razy mniej prawiczkow niz dziewic. wkurza mnie to po malu. Kazdy facet chcialby miec dziewice a sam pewnie juz od lat nie jest prawiczkiem irytujace....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]sam pewnie juz od lat nie jest prawiczkiem[/quote] ja dalej nim jestem :-(

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ty jeden i dziewic tez troche jest . Ale ja znam duzo facetow ktorzy tak bardzo chca miec dziewice a sami przelecieli juz chyba z 10 panienek co mnie smieszy w max i jak jeszcze raz cos takiego usłysze to tak mu nagadam ze sie poplacze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]a wy faceci to co ?! was jest dwa razy mniej prawiczkow niz dziewic. wkurza mnie to po malu[/quote] Gowno prawda[quote="happyGirl17"]Ale ja znam duzo facetow ktorzy tak bardzo chca miec dziewice a sami przelecieli juz chyba z 10 panienek co mnie smieszy[/quote] A ja znam w cholere panienek ktore mialy wiecej fiutow w sobie niz ty wlosow na glowie, a prawiczkow jest od groma. Roznica? malo ktory sie do tego przyzna. A juz napewno nie bedzie o tym gadal na prawo i lewo z byle kim.
prawie kazdy facet rowniez powieksza swoje podboje milosne... choc jak dzięcioł puka w jedna dziurke to kolegom opowiada kogo on juz nie zaliczyl :]

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"] Gowno prawda[/quote] nie pisz tak brzydko i nie bulwersuj sie :P
tez znam takie panienki az wstyd sie przyznac bo kilka mnie takich otacza :P
w sumie racja. Faceci sie do tego nie przyznaja a wrecz przeciwnie zazwyczaj mowia ze juz nie jedna zaliczyli bo dla nich to wielki powod do dumy.
Ale nie piszcie ze dziewica to wymierajacy gatunek bo tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]Ale nie piszcie ze dziewica to wymierajacy gatunek bo tak nie jest. [/quote]Mieszkamy w zupelnie innych regionach Polski i nie twierdze ze nie bedzie tu zadnych roznic. Jednak szczerze znam naprawde niewiele dziewczyn ktore nie mialy, lub mialy tylko jednego partnera... nie twierdze ze facet ktory bzyka co popadnie to macho a dziewczyna to dziwka... z wiekiem podejscie do sexu sie zmienia.
Diametralnie tez okolicznosci pierwszego razu maja wplyw na dalsze zycie erotyczne. Panienka ktora swoj pierwszy raz przezyla w dramatycznych okolicznosciach (np gwalt) bedzie miala skrzywdzenie do mezczyzn (wieksze niz dojrzala kobieta), dziewczyna ktora poprostu ktos "zaliczyl" moze zmienic seks w hobby, a taka ktora swoj pierwszy raz przezyla z ukochanym bedzie miala szacunek do siebie, i nie bedzie traktowac seksu jako zaspokojenia, a raczej jako wyjatkowa bliskosc dwoch osob ktore sie kochaja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Mr.Q[/b], milosc to nie wszystko....
ja swoj pierwszy raz przezyłam z przyjacielem (no moze to był ktos wiecej niz przyjaciel ale od przyjazni sie zaczeło) bylo pieknie i niczego nie załuje
jakbym miała czekac na "miłosc" to umarłabym jako dziewica

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]ja swoj pierwszy raz przezyłam z przyjacielem (no moze to był ktos wiecej niz przyjaciel ale od przyjazni sie zaczeło) bylo pieknie i niczego nie załuje
jakbym miała czekac na "miłosc" to umarłabym jako dziewica[/quote]
Masz 18 lat i juz mowisz ze umarla bys jako dziewica? buehehe....
Ja nie mowie ze masz zalowac, ale nie trudno bylo sie domyslec ze ten pierwszy raz nie byl z chlopakiem ktorego kochalas.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Ja nie mowie ze masz zalowac, ale nie trudno bylo sie domyslec ze ten pierwszy raz nie byl z chlopakiem ktorego kochalas.[/quote] ja nie wierze w takie uczucie jak miłosc.. dla mnie wszystko sie konczy... wiec lepiej nie zaczynac
moze po prostu za duzo widziałam i przezyłam.. moze zmienie zdanie.. ale narazie nie mam zamiaru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]ja nie wierze w takie uczucie jak miłosc.. dla mnie wszystko sie konczy... wiec lepiej nie zaczynac
moze po prostu za duzo widziałam i przezyłam.. moze zmienie zdanie.. ale narazie nie mam zamiaru [/quote]
Myslisz ze jestes jedyna ktora sie przejechala? trzy lata temu myslalem podobnie, milosc nie istniala dla mnie bo "jesli cos sie konczy, znaczy nigdy sie nie zaczelo".. masz cale zycie przed soba... wiec tak jak mowisz - moze zmienisz zdanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Myslisz ze jestes jedyna ktora sie przejechala?[/quote]
owszem przejechałam sie ostro
ale jakos mi to lotto
chodzi mi bardziej o cos głebszego.... od miłosci do nienawisci jest tylko jeden krok... on wystarczy by zniszczyc czyjes całe zycie.. i przy okazji komus innemu.

KONIEC bo to sie robie nie na temat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Milosc i seks sa ze soba powiazane, i nie zmienisz tego... szkoda ze konczysz temat. jutro wracam do wojska a dyskusja ciekawie sie rozwinela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak tylko ze ktos mnie poprosil abym zakonczyła dyskusje ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]a taka ktora swoj pierwszy raz przezyla z ukochanym bedzie miala szacunek do siebie, i nie bedzie traktowac seksu jako zaspokojenia, a raczej jako wyjatkowa bliskosc dwoch osob ktore sie kochaja.[/quote] to zdanie genialnie do mnie i mojego poglądu pasuje (:[quote="happyGirl17"]jakbym miała czekac na "miłosc" to umarłabym jako dziewica[/quote] <ziewa>
takim gadaniem mam obraz rozpalonej laski, która jak najprędzej chce się pozbyć cnoty :-P

a kiedy najlepiej. nie ma określonego wieku.
to powinna być wspólna decyzja, dobrze przemyślana.

ze swojej strony powiem, że nie żałuje tego co się wydarzyło.
już razem nie jesteśmy... ale nie mam czego żałować. z życiu różnie się układa.
a wspominam TO z uśmiechem (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi