Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kubakarski

Jaka gra Planszowa?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ostatnio zacząłem się wkręcać w planszówki i generalnie w gry analogowe ;) Dużo gramy w 5 sekund jak mam gości, jakąś posiadówkę itp. to super się w to gra. Macie coś innego do zaproponowania gdzie by można ze znajomymi w 3-4 osoby pograć? Chodzi mi o coś prostszego, gdzie nad samą instrukcją obsługi nie musiałbym siedzieć pół godziny ale też żeby wciągało ;) Dobre opinie słyszałem o Aferze na Wiejskiej, ktoś kojarzy?

http://www.master-car.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sabotażysta,, gra która meści się w kieszeni a jest banalnie prosta ;)

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Afera na wiejskiej jak dla mnie rewelacja! Przypominała mi momentami Kolejkę, także jak ktoś lubi takie klimaty to będzie zadowolony. Czekam na wydanie i na pewno sobie kupię, bo póki co jest tylko w kafejkach planszówkowych do sprawdzenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z gier towarzyskich polecam: jenga, tajniacy, imago. U nas te gry robią zawsze furorę na domówkach:) Wybieraliśmy je ze względu na to, że można w nie grać nawet w większym gronie:) Więc nie ważne, czy to będzie 4 czy 10 osób i tak wszyscy będą się świetnie bawić:) Dobre może się też okazać Prawo dżungli i czytałam o Maskaradzie, która wydaje mi się bardzo zachęcająca (chyba nawet sobie taką sprawię przy najbliższej okazji).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jest wiele roznych gier planszowych i co prawda trudno jedna wybrac zobacz tu mozesz cos znajdziesz dla siebie http://board-pals.pl/ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi