Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Aguś

....Trudne Dni........

Rekomendowane odpowiedzi

Tak zwane trudne dni dla kobiety. Co stosujecie podpaski czy raczej tampony?? Jakie firmy lubicie?? Jak przezywacie miesiaczke?? 8-) Edytowane przez Gość

''..czy wiesz, że każdy nasz czyn ma ogromny wpływ na świat..?'' Magik [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aguś"]Co stosujecie podpaski czy raczej tampony??[/quote] podpaski ,ale nieraz i tampony [quote="Aguś"]Jakie firmy lubicie??[/quote] naturela (są dobre POLECAM )i jeszcze jakieś ,ale nie pamiętam nazwy [quote="Aguś"]Jak przezywacie miesiaczke?? 8-) [/quote] różnie nieraz bardzo boleśnie aż zwijam się z bólu i nie mogę wziąć tabletek ,a nieraz trochę boli

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aguś"]Co stosujecie podpaski czy raczej tampony??[/quote] Tamponów używam bardzo, bardzo rzadko. Wygodniej mi się stosuje podpaski. [quote="Aguś"]Jakie firmy lubicie??[/quote] Alwaysy, ofc [quote="Aguś"]Jak przezywacie miesiaczke?? 8-) [/quote] Pierwszy dzień jest najgorszy (mam ochotę wyrwać sobie macicę), ale reszta jest znośna.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm... raczej uzywam tamponów o.b. czasem podpaski naturela
oj czasem mam straczne bole :/ ale przewaznie jest ok ale gdy nosze tampony wtedy w ogole zapominam o tej niewygodzie ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Tak zwane trudne dni dla kobiety. Co stosujecie podpaski czy raczej tampony?? Jakie firmy lubicie?? Jak przezywacie miesiaczke??[/quote]kto wogole miesiaczke wymyslil masakra zawsze tampony ale ostatnio krwotoki mi na to nie pozwalaja uzywam beli z siatka i skrzydelkami tampony uzywalam ob normal podpaski do bani sa strasznie mam wszystko poobcierane miesiaczki to koszmar i te bole i slabosci ;/ Edytowane przez Gość

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aguś"]Co stosujecie podpaski czy raczej tampony?? [/quote] tampony zdecydowanie i tylko o.b 8-)
na noc tylko podpaski.....

[quote="Aguś"]Jakie firmy lubicie??[/quote] niom tampony to tylko o.b stosuje
a podpaski to roznie...zalezy od zaopatrzenia :-P

[quote="Aguś"] Jak przezywacie miesiaczke?? [/quote] w pierwszy dzien mam tylko lekkie bole...da sie wytrzymac
ale ze mna juz sie nie da :mrgreen: ...bo mam dopiero humorek :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja niestety tylko podpaski. Chcialabym uzywac tamponow ale (az sie wstyd przyznac) nie umiem go tam "ulokowac" xD
A z firm to always lub naturella
Najgorsze sa pierwsze dni... kto to wymyslil ze kobieta musi tak cierpiec? ehh...

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]Chcialabym uzywac tamponow ale (az sie wstyd przyznac) nie umiem go tam "ulokowac" xD [/quote] :-) W każdym opakowaniu tamponów powinna znajdować się instrukcja, która dokładnie opisuje wszelkie czynności zwiazane z umiejscowieniem tamponu w pochwie. Mnie przeraziło, gdy po włożeniu tamponu odczuwałam ból, a winstrukcji było napisane: Jeśli po włożeniu tamponu odczuwany jest ból, należy wepchnąć tampon głębiej" :-|.
Najtrudniejszy pierwszy krok, potem jest już gładko :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mnie tam nigdy nic nie boli, nawet czasem czuję się lepiej niż w pozostałe dni miesiąca...
zwykle używam podpasek always'a albo tamponów O.B.
[quote="sylwik666"]tamponow ale (az sie wstyd przyznac) nie umiem go tam "ulokowac" xD [/quote] ja też nie umiałam z początku... zawsze jakoś tak wychodziło że bolało mnie w środku i zaraz wyciągałam < ale nie chcę cię straszyć>, tampony są wygodniejsze...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raczej używam podpasek (najczęściej Always), ale tampony też od czasu do czasu są przydatne:)
Co do boleści to to zależy od obfitości miesiączki, czasami zwijam się z bólu i w ogóle jest koszmarnie a czasami jest lajtowo :P
A co do humorków to raczej nie zaobserwowałam jakiejś specjalnej agresywności podczas okresów xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Tak zwane trudne dni dla kobiety. Co stosujecie podpaski czy raczej tampony?? Jakie firmy lubicie?? Jak przezywacie miesiaczke?? 8-) [/quote] narazie mam z tym spokoj od 12 miesiecy ;)
stosowałam podpaski..zawsze.. tampony zadko. tylko jak szłam na basen

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najczesciej podpaski Alwaysy ( ale jakoś ostatnio badziewne sie zrobiły, nie wiem czemu ale zaczeył sie rozrywać [albo klej mocniejszy albo ta folia słabsza sie stała)

Jak sie idze na saune to trzeba użyć tamponu ( O.B) ;]

Prawie wogóle mnie nie boli podczas okresu ;]

Guerrier vivre pour combat

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zalezy od sytuacji. W domu najczesciej stosuje podpaski, a jesli gdzies wychodze to aplikuje sobie tampon ze wzgledu na poczucie komfortu. O wiele latwiej jest zmienic tampon bedac np. w barze niz podpaske.
A dzieki pigulkom moje okresy sa tak skromne ze czasami wystarcza zamiast podpasek zwykle wkladki higieniczne :D

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aguś"]Tak zwane trudne dni dla kobiety. Co stosujecie podpaski czy raczej tampony?? Jakie firmy lubicie?? Jak przezywacie miesiaczke?? 8-)[/quote] Podpaski i tampony .. zalezy od dnia , i tego w co sie chce ubrać lub gdzie wyjść..
Podpaski to [b]"Naturella"[/b] , a tampony .. tylko i włacznie [b]"O.B"[/b].. inne stosowałam i raczej ich nie polecam...
Jak przezyam.. boleśnie..czasami nie ruszma sie z łożka a czasami az mdleje z bólu...
nie wazne od tego jak mnie boli zawsze pod czas okresu mam dobry humorek.. i wieczną ochote na [i]"bzykanko" [/i] :aloha:

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]mam ochotę wyrwać sobie macicę)[/quote] :lol: :lol: :lol:

Tampony O.B. Na noc podpaski, Zdecydowanie wygodniejsze ;)

Jeśli chodzi o przeżywanie miesiączki, to zero bóli. Trzydniowa, w tym drugi dzień obfity i koniec :) Ja jakoś łagodniutko to przeżywam :P

Incredible cruel devil :) ]:=>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aguś"]Co stosujecie podpaski czy raczej tampony??[/quote] to i to :)
[quote="Aguś"]Jakie firmy lubicie??[/quote] Alwaysy Bella (podpaski) O.B (tampony)
[quote="Aguś"]Jak przezywacie miesiaczke?? 8-) [/quote] bezbolesnie prawie.. bo tylko pierwszego dnia i bardzo krotko tylko 3 dni :-D :mrgreen:

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja stosuje podpaski always lub bella a tampony rzadko. Na szczescie nigdy nie miewam boli miesiaczkowych :-D

''..czy wiesz, że każdy nasz czyn ma ogromny wpływ na świat..?'' Magik [*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aguś"]bella [/quote] ja ich nie lubie i ich nie używam [quote="Aguś"]Na szczescie nigdy nie miewam boli miesiaczkowych [/quote]
ale masz fajnie
ja nie raz tez nie mam a nie raz zwijam się z bólu

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja mam trudne dni tylko przez pierwsze dwa a pozniej juz spokonie:P uzywam podpasek bo nie lubie tamponów ich noszenie mnie boli powiem szczerze nawet tych najmniejszych.. zakładam tylko w naprawe waznych sprawach :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Iidzia"]Alwaysy Bella (podpaski) O.B (tampony) [/quote] dobry wybór... ja też ich używam...

u mnie wszystko bezboleśnie... czasem nawet zapominam o miesiączce...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja ogólnie zdycham podczas okresu ;\
trwa 7 dni, czasem pół dnia krócej...porażka
ostatnio nawet ponad tydzień przed okresem jestem strasznie obolała i wrażliwa na jakikolwiek dotyk, mam obolałe piersi, cały kregoslup mi nawala ;\ jestem strasznie opuchnieta, no i ból brzucha...masakra :<
a 2 i 3 dzien okresu to istna powódź ;\ musze zmienić ginekologa, bo poprzedni mi powiedział, że jak urodzę dziecko to sie wszystko zmieni (taaa i mam się męczyć z 10 lat conajmniej? i dostać anemii?dziękuję)
z racji takowych okresów i niemożności zajscia w ciąże aktualnie muszę poprosić gina o tabletki :-)

a ja używam alwaysów albo naturelli jeśli chodzi o podpaski :) choć ostatnio częściej i chetniej używam tamponów (O.B) wygodniejsze są i czuję się bardziej komfortowo, bardziej czysto :) i tez sie dawno bałam jak ich używać, ale w końcu sytuacja człowieka zmusiła i trzeba było się przystosować i zaryzykować i zapoznać się z panem tamponem bliżej :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]musze zmienić ginekologa, bo poprzedni mi powiedział, że jak urodzę dziecko to sie wszystko zmieni (taaa i mam się męczyć z 10 lat conajmniej? i dostać anemii?dziękuję)[/quote] Tez mi jeden tak powiedzial. Poszlam do innego to mi wszystko ladnie wytlumaczyl, ze dolegliwosci zwiazanych z okresem nie da sie w zaden sposob leczyc, ale pigulki antykoncepcyjne pomagaja. Jednak po ich odstawieniu dolegliwosci wracaja :/ i rzeczywiscie trwale moze pomoc tylko urodzenie dziecka.

Ogolnie moje okresy wygladaly okropnie. Tydzien wczesniej robilam sie nerwowa czy jakas placzliwa. Bolaly mnie jajniki, plecy, cale podbrzusze. Czesto nie moglam funkcjonowac normalnie nawet przed okresem. A okres to byly 3 dni zwijania sie z bolu(w 4/5 dniu bole sie zmniejszaly do takiego stopnia, ze wkoncu ogromna dawka srodkow przeciwbolowych pomagala). A z dlugoscia bylo roznie. Nie mialam jakis masakrycznie dlugich okresow, gora 7 dni.

Teraz moje krawienia trwaja gora 3-4 dni. I zapomnialam juz jak wygladaja srodki przeciwbolowe ;) Ave pigulki :mrgreen:

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]Teraz moje krawienia trwaja gora 3-4 dni. I zapomnialam juz jak wygladaja srodki przeciwbolowe ;) Ave pigulki :mrgreen: [/quote] no to muszę sobie zaklepać termin u pani ginekolog :D i już, o!
po prostu mam coraz gorsze okresy i to jest na prawdę męka ;\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]trwa 7 dni, czasem pół dnia krócej...porażka [/quote] heh ja tak mam....często mam właśnie miesiączkę tak długo i do tego bardzo obficie....
ale naszczęscie nic nie boli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czasami na poczatku podpaski , pozniej juz zdecydowanie tampony .tampony sa duzo wygodniejsze , nie czuje sie ich , a podpaski -wiadomo .
tampony -ob
jak juz podpaski to -naturella
nie mialam nigdy problemow z jakimis dolegliwosciami , czasami poczuje bol ,ale jest bardzo slaby i krotkotrwaly.

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi