Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Wędrowniczka3

Karmienie pirsią a brak pokarmu

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieje że są tu jakieś mamusię karmiące :) Czy miałyście może problem z małą ilością pokarmu w piersiach co robiłyście aby to zmienić aby pojawiło się więcej? Synek ma 2 miesiące ale ostatnio co raz to bardziej głodny jest a pokarmu coraz mniej nie wiem czemu ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wypij piwo... Pokarm cię zaleje. Jak moja córka się urodziła moja żona nie miała pokarmu. Stara położna kazała mi przynieść piwo. Pokarmu było aż za dużo. Stara babcina metoda

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No z tym piwem bym była ostrożna, przynajmniej na początku, kiedy karmi się dziecko często, bo nawet bezalkoholowe jakąś tam zawartość alkoholu ma, a to do mleka przenika. A działało to pewnie dlatego, że piwo zawiera słód zbożowy (jęczmienny, pszeniczny itp), a to właśnie to działa "mlekopędnie". W aptece można kupić bezpieczne środki, które go zawierają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wędrowniczka i jak sytuacja ??
Z tym piwem to niestety pic na wodę, choc niektóre dziewczyny w to wierzą... Niby słód powoduje większą produkcję... No i są piwa 0% więc można spokojnie pryz kp ;)
A najlepszym sposobem na rozkręcenie laktacji jest jak najczęstsze przystawianie...

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi