Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy ktoś już założył taki temat czy nie,ale zaryzykuję hehe...

Tak więc kto ogląda nową edycję Big Brother'a, który emitowany jest na tv4 ?
Jak oglądacie to kto wg. was wygra cały program? kogo nie cierpicie !!??
Kogo kochacie :P?
=============================================
Ja to oglądam bo strasznie mi się nudzi a zawsze lubiłem te programy :-)
Idola nie mam bo była nią Paulina ;P ale czas pokaże kto wygra :-)
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kawkens89"]Tak więc kto ogląda nową edycję Big Brother'a, który emitowany jest na tv4 ? [/quote] nie ogladam
takie programy sa nieciekawe dla mnie
zreszta wyrezyserowane a ludzie sie tak tym ekscytuja :lol:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kawkens89"]nowa edycja Big Brother'a[/quote] jest do bani... same jakieś lolity, chociaż podoba mi się Jola, taka troche głupawa, lekko szurnięta, troche dziecinna, a te jej wypowiedzi!!! konam ze śmiechu, ona po prostu nie umie się wysławiać
nie lubię Agaty... taka cicha woda,.... ;/ ;/

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Wiolaa1989[/b], Racja Jola jest jaka jest ale mnie śmieszy to że nie potrafi włączyć odkurzacza... Marko jej pięknie dojechał że jest sierotą... a co do Agaty, też jej nie lubie... daremna dziewucha z niej...
No ja lubie jeszcze Kasie Lenartowicz bo to od mojego kolegi koleżanka z studiów czy skądś tam .... mam jej prywatne foty hehe...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ogladam. Obejrzylam chyba pol odcinka chyba xD
Pierwsze edycje pamietam byly najfajniejsze a teraz to do bani jest.

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie ogladam, widizalem tylko polowe jednego odcinka. Program jest beznadziejny i nic nie reprezentuje, no moze poza glupota uczestnikow, ktorzy zostali chyba wybrani wedlug kryteriow kretynow i pustakow roku.

Najlepsza edycja BB byla jako pierwsza. Wtedy bylo to cos nowego, ludzie tez byli OK.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Najlepsza edycja BB byla jako pierwsza.[/quote] Zgadzam się. To była nowość, ludzie jeszcze nie za bardzo jarzyli o co kaman, a później to przyłazili sami lansiarze. I zapzrestałam oglądać tego programu.

Teraz jest nowa edycja, a ja.... nawet nie spojrzałam na to. Dosć wymagająca się zrobiłam, jeśli chodzi o wybór rozrywki na wieczór ;-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Dosć wymagająca się zrobiłam, jeśli chodzi o wybór rozrywki na wieczór ;-)[/quote] Nie tylko Ty. Brakuje nam swiezych pomyslow w tv. Ludzie od rozrywki powinni brac przyklad od Japoncow czy Amerykanow. Tamtejsze programy rozrywkowe sa naprawde smieszne i co wazne nie graja w nich aktorzy ktorych to widzimy na okraglo w serialach itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Tamtejsze programy rozrywkowe sa naprawde smieszne[/quote] Oooo... spekulowałabym ;) Nie lubię nachalnej rozrywki.
Ja nie lubię odgrzewańców amerykańskich, czyli polskich seriali, które zaczerpnęły formułę z amerykańskich sitcomów, przykładowo Niania. Gdzie tam A. Dygant do Fran Drescher :-) [quote="Freq"]co wazne nie graja w nich aktorzy ktorych to widzimy na okraglo w serialach itp.[/quote] Te mnie to denerwuje w polskiej telewizji - tak jakby nie było innych aktorów niż Małaszyński czy Żmijewski. Z drugiej strony Takie USA ma większe zaplecze aktorskie

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"][quote="Freq"]Tamtejsze programy rozrywkowe sa naprawde smieszne[/quote] Oooo... spekulowałabym ;) Nie lubię nachalnej rozrywki.[/quote] Niechcesz nie ogladsz. Nic nie jest nachalne. A i tak sie upre, ze ich programy rozrywkowe sa duzo ciekawsze i roznorodniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z takich programów lubiłem jedynie Dwa światy i troszkę i 1 edycję Baru. Reszta jakoś mnie nie kręci, wliczając w to BB (wszystkie jego edycje).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałem jedynke a teraz to jusz lecą na mase. Nie oglądam w ogóle :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie oglądałam tego za bardzo. Chociaż ostatnio w ferie powtórki jak mi się nudziło ;p Można się posmiać z Joli.. Nie wiedziałam że tacy ludzie istnieją, jak ona przeżyje na tym świecie ;p a polubiłam nawet Kasie Lenartowicz ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Za nie długo będzie 5 edycja :-)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Za nie długo będzie 5 edycja :-) [/quote] i raczej się nią nie zainteresuję ;] ;] ;]

czyli podobnie jak to bywało z poprzednimi :P :P :P :P

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi