Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Fajtula

Forumowa kooperacja

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy,

obczajta link, wgryźta się w kilkulinijkowy tekst i wyrazita swoje (nie)skromne zdanie.

http://cout.pl/viewtopic.php?p=17908#17908

Skrót: forum cout.pl oraz nasze-marzenia.eu zaproponowały, można powiedzieć, gwiazdkowy konkurs, w którym do wygrania jest full pakiet wszystkiego. Jedyne, co użytkownik musi robić to aż pisać posty. Wytypowanie zwycięzców odbędzie się drogą losowania, im więcej pisze tym więcej ma losów (podany jest dokładny przelicznik). Osoby, które stacjonują na obu forach, mają jeszcze większe bonusy.

Co sądzicie o takiej formie promocji for? Dobry pomysł / obojętnie / przesada? Czy współpraca okaże się owocna dla obu miejsc?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pisałam już w jednym wątku kiedyś o tym, nie biorę udziału w wyścigu szczurów. ;-)

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi na Ziemi.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]skoen[/ref], najwyraźniej przeoczyłam. Bo chyba pytałam, czy miałaś styczność z tymi forami?

Pisząc wyścig szczurów, masz na myśli ową przesadę, o której wspominałam? Jak sądzisz odnośnie współpracy? Ciekawe, tym bardziej jak człowiek interesuje sie rozwojem for.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No bedzie trudno cos takiego zorganizowac ze wzgledy na to ze szykuja mi sie wydatki na serwer

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
poza tym wymiana linkiem oki ale nic poza tym przy takiej kooperacji zawsze jakieś forum traci

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przeczytałem forumowa kopulacja :mrgreen:
Bez sensu, po co mamy siedzieć na iluś tam forach, mało piszemy bo mamy niewiele czasu, więc jak mielibyśmy jeszcze siedzieć na kilku innych forach??

qxbbpng_sxxwqhr.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]kissmyass[/ref], głodnemu chleb na myśli? :-P

Z tym pojęciem "niewiele czasu" to większość ma problem, ale nie wszyscy. W tym przypadku ludzie, którzy we krwi mają forumowanie. W grę wchodzi wyznaczanie priorytetów. Jeśli na czymś Ci zależy, będziesz o to dbał. Jeśli kilka lat rozbudowujesz jakąś wirtualną przestrzeń, z nawyku będziesz regularnie tam wpadał. Osoby, które są np. niezwykle samotne i widzą na forum możliwość "wygadania", na takie akcje z pisaniem postów są łase jak cholera. Pojawia się myśl, że skoro tam wpada i może mieć z tego korzyść, to dlaczego by nie spróbować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...