Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Prince

Korzystanie z usług seksulnych- co o tym myślicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że takiego tematu jeszcze tutaj nie było więc zdecydowałem się odpowiedni do tego wątek założyć.
A więc- co myślicie na temat facetów korzystających z płatnych usług seksualnych? Potępiacie ich czy też są Wam pod tym względem obojętni? A może to wszystko zależy od powodu dla którego dany facet to robi... No i przede wszystkim- czy znacie powody dla których faceci korzystają z usług seksualnych?

Zachęcam do dyskusji :)

[b]MagicalFire[/b] to gnój a [b]skoen[/b] to suka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakoś nie potrafię tego zjawiska w konkretny sposób ocenić. Mogłabym najwyżej próbować ocenić danego faceta. A tak... ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najchętniej, wystrzelałabym wszystkie prostytutki i facetów co korzystają z takich usług, bo mi to nie pasuje i już.
Poza tym, ile to rodzin przez to się rozpadło, ile dzieci ucierpiało, ile prostytutek zabito, ilu facetów skończyło pod mostem... tu warto się nad tym zastanowić.

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi na Ziemi.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prostytucja jest była i będzie. Problem jest tedy gdy kobiety są zmieszane do tego procederu z powodu braku pracy...jeżeli robią to z wyboru to nie mam nic przeciwko.
Czemu faceci korzystają z takich usług?? Powody są banalnie proste: bo nie ma partnerki, ponieważ partnerka nie spełnia jego oczekiwań, ponieważ chce moc zaspokoić swoje potrzeby nie przejmując się o kobietę etc itp. Powodów jest miliony tak jak miliony korzysta z takich usług.
Prostytucja powinna być zalegalizowana, dziewczyny powinny mieć przeprowadzane badania i byłby święty spokój.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8946]skoen[/url]"][post]190886[/post] Poza tym, ile to rodzin przez to się rozpadło, ile dzieci ucierpiało, ile prostytutek zabito, ilu facetów skończyło pod mostem... tu warto się nad tym zastanowić[/quote] Dla mnie to jest generalizowanie...
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8946]skoen[/url]"][post]190886[/post] Najchętniej, wystrzelałabym wszystkie prostytutki i facetów co korzystają z takich usług, bo mi to nie pasuje i już[/quote] To uważaj bo gdybyś to zrobiła to zapewne znalazłby się niejeden kto najchętniej zlinczowałby Ciebie- np. aby pomścić czyjąś śmierć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prince, zacznijmy od tego, że takie miejsca i osoby nie powinny nigdy istnieć. A potem można myśleć dalej ale o czym, jak by takie coś nie istniało? :)
Partner, powinien mieć swoją jedną partnerkę i powinni żyć razem aż do śmierci a nie jakieś robienie skoków w bok.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8946]skoen[/url]"][post]190979[/post] Partner, powinien mieć swoją jedną partnerkę i powinni żyć razem aż do śmierci a nie jakieś robienie skoków w bok[/quote] A co jeśli jednak nikogo nie ma? Czy nie ma wówczas żadnego prawa do zaspokojenia potrzeb seksualnych?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ma prawo ale czy nie lepszym rozwiązaniem jest, poszukanie panterki?
Nie wierzę, że ktoś ma z tym problem. :)

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prostytutka? Patykiem bym nie dotykał nawet, tylu ją miało łeee fuu, jak ktoś jest za słaby i nie ma szans u dziewczyny to pewnie korzysta z prostytutek. Zdecydowanie nie dla mnie.

qxbbpng_sxxwqhr.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7868]redorange666[/url]"][post]190963[/post] Prostytucja powinna być zalegalizowana[/quote] Prostytucja jest legalna, tyle że nieopodatkowana ;)

Ja nikogo za to bym nie wybijała, nie ukrywam jednak, że dla mnie ci, którzy korzystają, są w pewnym sensie przegrywami, no ale jeśli ktoś jest wyjątkowo nieatrakcyjny i nie ma szans u normalnej kobiety, to chyba nic innego mu nie zostaje... ; )

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2794]Niedotykalna[/url]"][post]191151[/post] no ale jeśli ktoś jest wyjątkowo nieatrakcyjny i nie ma szans u normalnej kobiety, to chyba nic innego mu nie zostaje[/quote] Myślę że to nie jest jedyny problem, który "zmusza" faceta do skorzystania z tego typu usług...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeszcze to określenie, "usługa", no szczyt wszystkiego! A co to lekarz albo okulista? :-D A może warsztat samochodowy :lol:

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8977]Prince[/url]"][post]191153[/post] Myślę że to nie jest jedyny problem, który "zmusza" faceta do skorzystania z tego typu usług...[/quote] Oczywiście, ale to jest [u]dla mnie[/u] chyba jedyna sytuacja, w której taki facet jest usprawiedliwiony (rzecz jasna mój stosunek do takiej osoby i to, jak ona postrzega samą siebie, to dwie różne sprawy).
Najbardziej śmieszy mnie tłumaczenie się faktem, że partnerka kogoś nie zaspokaja. Normalni ludzie rozwiązują takie problemy poprzez rozmowę, terapię, w ostateczności rozstanie. Trzeba być upośledzonym emocjonalnie, żeby z czymś takim radzić sobie poprzez korzystanie z usług prostytutki ;)

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8946]skoen[/url]"][post]191161[/post] to określenie, "usługa", no szczyt wszystkiego[/quote] Tylko że w niektórych krajach to używa się pojęcia asystenta seksualnego...

[b]Niedotykalna[/b]- to może jako przykład weźmy mój przypadek. Tzn. nie sądzę abym był nieatrakcyjny; po prostu nie miałem szczęścia...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wyjątkowo muszę się z Niedotykalną zgodzić :)

Chociaż też nie do końca. Rozumiem, że większość ludzi uważa taki proceder za prawie że nie ludzki, ale przecież jeśli facet jest wolny i nie ma zobowiązań to może uprawiać sex z kim zechce. Tak samo jak kobieta. Ludzie sprzedają swoje ciała, bo inni chcą je kupować. Jakkolwiek to brzmi nieczuło to kwestia popytu i podaży niestety. Staram się nie odeniać, bo to induwidualna sprawa. Miałam koleżankę, która się sprzedawała i to było dopiero trudne, kiedy dotyczyło osoby którą znałam.

@Prince

Jeśli Tobie z tym faktem dobrze, to nie ma sensu się linczować i patrzeć na to co uważają o tym inni.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale za to inni mogą zlinczować jego :mrgreen:

Nie wiem, nie wyobrażam sobie abym mogła kiedykolwiek z takiego czegoś korzystać i nie wyobrażam sobie aby partner kiedyś z tego korzystał, napawa mnie to obrzydzeniem do wymiotów włącznie.
I nie pisaliśmy o ludziach stanu wolnego, bo ci wolni, to szukają partnerów a z tych miejsc, korzystają dzieci, tak, dzieci! Albo żonaci faceci i przy tym roznoszą choroby.
Nie ma tłumaczenia, że takie kobiety są badane, bo żadna nie może mieć pewności, czy od poprzedniego faceta, nie załapała jakiegoś syfilisa.
Dlaczego wspomniałam o dzieciach? Dlatego, że jadąc niedawno taksówką, to taksówkarz sam ot tak z niczego, wskazał mi palcem miejsce, w którym kobiety się sprzedają bo przejeżdżaliśmy obok i zapytał się czy wiem, że jest tu takie miejsce. Odpowiedziałam, że nie miałam pojęcia i nigdy bym się nie domyśliła bo to było od razu przy murze kościelnym. Powiedział, że dzień wcześniej odbierał dwóch dzieciaków z tego miejsca, może mieli po 14 lat. I czego się można dobrego spodziewać po prostytutkach? One nie mają skrupułów kto przyjdzie, ważne aby płacili.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8946]skoen[/url]"][post]191226[/post] Ale za to inni mogą zlinczować jego :mrgreen:[/quote] Nie wiem z jakiej racji skoro nic złego nie robię; nie wyrządzam nikomu w ten sposób krzywdy. No chyba że piszesz o ludziach pokroju Hitlera. Ale widzę że z tobą nie ma sensu dyskutować; tak więc, z łaski swojej, nie zabieraj więcej głosu w tym wątku (abo przynajmniej nie oceniaj facetów o których w nim mowa)...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prostytucja jest legalna ale nie legalne jest czerpanie korzyści z czyjegoś nierządu. Czyli wszystkie domy uciech potocznie zwane burdelami są nielegalne.
Dokładnie w moim poprzednim poście chodziło mi o opodatkowanie i nadzór nad tym zjawiskiem taki jaki jest np w Holandii.
Zysk dla klienta, państwa i teoretycznie znaczenie zmniejszenie wpływów do kasy mafii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7868]redorange666[/url]"][post]191357[/post]Dokładnie w moim poprzednim poście chodziło mi o opodatkowanie i nadzór nad tym zjawiskiem taki jaki jest np w Holandii.
Zysk dla klienta, państwa i teoretycznie znaczenie zmniejszenie wpływów do kasy mafii[/quote]
Dla klienta nie ma w tym przypadku zysku a nawet wręcz przeciwnie- bo musiałby zapłacić wówczas więcej o VAT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A dziewczyny miałyby kasy fiskalne i wystawiały faktury.
Korzyść była by taka ze miałbyś pewność że są regularnie badane na różne przypadłości tej branży.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8977]Prince[/url]"][post]191356[/post] [quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=8946]skoen[/url]"][post]191226[/post] Ale za to inni mogą zlinczować jego :mrgreen:[/quote] Nie wiem z jakiej racji skoro nic złego nie robię; nie wyrządzam nikomu w ten sposób krzywdy. No chyba że piszesz o ludziach pokroju Hitlera. Ale widzę że z tobą nie ma sensu dyskutować; tak więc, z łaski swojej, nie zabieraj więcej głosu w tym wątku (abo przynajmniej nie oceniaj facetów o których w nim mowa)...[/quote] Zależy od tego czy jesteś stanu wolnego i jakie to prostytutki, bo są też mężatki i nie wiadomo na jaką trafisz i jakiego ma faceta. Także więc z linczem, tacy panowie korzystający, muszą się liczyć.
Z łaski mojej, to jedynie mogę napisać co chcę, bo znajdujemy się na forum publicznym. Jak nie życzysz sobie postów w temacie, to pisz z kimś prywatnie.
Oceniać będę, tacy faceci to dosłownie niedojdy życiowe.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to życiowymi niedojdami jest około 70-75% facetów.
A w większości przypadków mężowie lub inni partnerzy doskonale wiedzą czym się ich ukochana zajmuje.
Łatwo Policzyć jakie to są pieniądze miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7868]redorange666[/url]"][post]191416[/post] No to życiowymi niedojdami jest około 70-75% facetów. [/quote] Sam wyliczyłeś ten procent czy gdzieś statystyki podają? Do tej pory, nie miałam przyjemności mieć faceta, który by korzystał z dziwek i mam nadzieję, że tak pozostanie.
Myślę, że wiele jest kobiet, które nie miały z w/w do czynienia a więc ten procent jest mocno naciągany albo wybierasz nieodpowiednie towarzystwo.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Faceci się do tego nie przyznają wręcz zaprzeczają. Kilka lat temu przeczytałem artykuł w którym zadano anonimowo pytanie czy kiedykolwiek korzystałeś z usług...zapytano grupę około 1000 facetów w wieku 20-45 i ponad 50 % powiedziała ze tak. Dodano w komentarzu ze prawdopodobnie około 20-25% się nieprzyznala.
Większość imprez kawalerskich kończy się w burdelu...wiec ten jeden jedyny raz za kasę może być właśnie tam przy takiej okazji...ale i tak się zalicza. :)
Turlał bym się ze śmiechu gdyby Twój facet pomimo że zaprzecza tez kiedyś korzystał z usług ptofesjonalsitek. Ciekawe jak wtedy byś ćwierkała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7868]redorange666[/url]"][post]191470[/post] Faceci się do tego nie przyznają wręcz zaprzeczają.[/quote] Skoro się do tego nie przyznają, to chyba jednak nie jest to do końca takie normalne, co? ;) Bo czy ludzie wstydziliby się o tym mówić, gdyby w korzystaniu usług prostytutek nie było nic uwłaczającego?

Moim zdaniem to też trochę co innego, gdy facet spróbuje z ciekawości - różne rzeczy człowiek robi, gdy jest młody i głupi. Ale gdy ktoś już korzysta częściej, to jednak sporo traci w moich oczach. Obecnie już nie postrzegam mężczyzn w kategoriach partnera, ale jeszcze jakiś czas temu ktoś, kto lubował się w tego typu rozrywkach, byłby dla mnie skreślony.
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7868]redorange666[/url]"][post]191470[/post] Większość imprez kawalerskich kończy się w burdelu...[/quote] Litości. Kolejne statystyki wzięte z tyłka : )
Chyba że nie mówimy o polskich standardach?

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi