Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Coolka

Dove - Jesteśmy Piękne

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawiła się świetna akcja od Dove pokazująca, że wszystkie jesteśmy piękne. Łatwo nam przychodzi znajdowanie piękna w innych, a co z nami. Czy każda z nas widzi swoje piękno?

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=VrWF_myE4nI[/youtube]

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja tam nie mam problemu z sama sobą, mimo że z chęcią jak każda z nas oddalabym wiele żeby coś tam poprawić xD
W gruncie rzeczy wysoka samoocena (ale też nie na zasadzie zakochania samym w sobie) i większa pewność siebie jest ważna i często przydatna w życiu.
Fajnie że organizują takie akcje aby podnieść samoocenę ludzi.

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bo wszystkie jesteśmy pięknie,z tym, że niektóre bardziej zaniedbane ;-)

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dokładnie, bo one zazwyczaj nie wierzą że moga być na prawde piękne, dlatego takie akcje są super, tak samo programy tego typu w tv.

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystkie piekne tylko niektore tego nie dostrzegaja ;)

Ogladalam wczoraj z ciekawosci i powiem ze zawsze ciezko ocenic siebie...

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Własnie też dlatego mnie ten film zaciekawił. Każda z nas widzi w sobie inaczej dobre czy złe strony. Tu Dove pokazało jak moga w nas widziec piekno inni i jak my same to piekno widzimy z łatwością u innych, a jak trudno nam przychodzi widzieć je w sobie. Nie należę to szarych myszek i pewności siebie mi nie brak, ale jednak tak jak Patrycja pisała jak każdy zmieniłabym to i owo. Czasem tez jest tak, że to co my widzimy jako wady inni widzą jako zalety ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piękne to my jesteśmy, ale kiedy okazujesz, że znasz swoją wartość, to albo jesteś zarozumiała, albo nie masz pokory, albo jesteś samochwałą i jeszcze kilka albo by się znalazło. Ludzka natura jest przewrotna - czuj się piękna, ale broń Boże tego nie okazuj, bo Ci te sfrustrowane oczka wydrapią :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak kobieta nie docenia sama siebie pod względem urody, to kim jest? Nikim.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/member/Kto%C5%9Bka/]Ktośka[/url]"][post]190128[/post] Piękne to my jesteśmy, ale kiedy okazujesz, że znasz swoją wartość, to albo jesteś zarozumiała, albo nie masz pokory, albo jesteś samochwałą i jeszcze kilka albo by się znalazło. Ludzka natura jest przewrotna - czuj się piękna, ale broń Boże tego nie okazuj, bo Ci te sfrustrowane oczka wydrapią :mrgreen:[/quote] Hahaha DOKŁADNIE! :D O tym samym pomyślałam!
Czy czuję się piękna? Hmm.. Tak, ale nie czuję się idealna. Mam sporo niedoróbek ;) ale walczę z nimi.

Carpe diem :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi ten filmik uświadomił, że nie doceniamy swoich dobrych stron na tyle na ile powinnyśmy. :( Sama miałam dużo kompleksów, ale od lat walczę i zmieniam co mogę, a czego nie mogę staram się akceptować. Czy czuję się piękna? Od jakiegoś czasu tak, ale tylko dzięki mojemu facetowi, bo to on uświadomił mi, że nie ważne jest to co mnie męczy i mi się nie podoba. Dzięki tej akcji Dove, wiem o co mu chodziło - to ja patrzę na siebie krytycznym okiem i dążę do jakiegoś ideału, zamiast doceniać to co jest piękne. :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chyba ten temat piekna jest trudny jednak. Niby wszystkie wiemy jak byc powinno, ale zdziwienie na twarzach Pań i wzruszenie wskazuje na zupełnie coś innego ;)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z każdej strony zalewa nas fala modelek, podretuszowanych... a wtedy ciezko znaleźć i docenić swoje dobre strony.

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi