Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mandy_126

Jakie kolory kwiatów najbardziej lubicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja biały, żółty, czerwony, różowy i fioletowy.

[b][i]
[center][color=#FF40BF]Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#FFFF00]Uśmiechnij się ;)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#0040FF]Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...[/color][/center]
[/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na mnie największe wrażenie robią te co są różnokolorowe, np. Róże, które są połączeniem dwóch kolorów, albo tulipany, które wyglądaja jakby ktoś je czubkami płatków zamoczyl w farbie :)

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ciemne.;) fieletowe...granatowe...bordowe ;D a najbardziej z tych ciemnych te jebitnie czerwone ;)

~ Słodkie życie...słono kosztuje~

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie w ogrodzie przeważnie dominują kolory delikatnego różu i fioletu. Moje ulubione :) Ale jako dodatek występują też kwiaty w kolorze żółtym np. lilie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam białe i czerwone.. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uwielbiam herbaciane, karmazynowe, niebieskie, zielone [!] Gdy w grę wchodzą kupne, to bardzo podobają mi się wiązanki różnokolorowe z jednego gatunku roślin (tulipany, róże). W przypadku tych drugich, posypane na koniuszkach płatków delikatnie połyskującym gruboziarnistym pudrem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wszystkie kwiaty są piękne :-) A moje ulubione kolory to białe, herbaciane i malinowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Matka natura cudownie ,,pomalowala,, kwiaty😄 i to niezaleznie od gatunku.  Dlatego  ja nie  wybieram swojego ulubionego koloru , bo  kocham  wszystkie kolory   kwiatow. Piekno barw roznorodnych  jakie dostaly w prezencie od natury jest samo w sobie  urzekajace i niezwykle.☘️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż gdybym nie miał alergi to bym lubial bardziej 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest tyle cudownych kwiatów o rozmaitych barwach, że trudno określić jaki jest ulubiony  - po prostu musi mieć to "coś". A czy ktoś z was zajmuje się hodowlą kwiatów? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 godzin temu, mona napisał:

Jest tyle cudownych kwiatów o rozmaitych barwach, że trudno określić jaki jest ulubiony  - po prostu musi mieć to "coś". A czy ktoś z was zajmuje się hodowlą kwiatów? 

Hodowlą się nie zajmuję ale uprawiam w domu i na działce.

Domowe mało które przetrwają rok, bo ponoć klimat kwiatom tu nie służy ale przynajmniej wiem, które są silne i wszystko przetrwają.

Do takich mogę zaliczyć fikus w formie miniaturki bonsai i albicja.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja niestety nie mam ręki do kwiatów 😞 wszystkie więdną...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi