Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie czy braliście kiedyś udział w niejakim survival race? o co chodzi w tych biegach i kiedy się one odbywają? podsłyszałam rozmowę mojego chłopaka z kolegą, ale jak się zapytałam to udał głupiego, jest po kontuzji kolana, boję się, że gdzieś pojedzie bez mojej wiedzy :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przecież dla facetów to fajna sprawa, nie denerwuj się na zapas :) chyba wie co robi :) [color=#FF0000]/spam[/color] mój facet w zeszłym roku biegał w Warszawie i nawet nieźle mu poszło.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie tylko faceci, ale i kobiety biora udział. Moja koleżanka teraz była na 3 miesjcu w Runmagedon. Jest ogrom takich imprez i fajnie się w tym bierze udział :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na YouTube jest pełno video o tym oto jeden z nich
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=BMkhQr-21So[/youtube]
wydaje mi sie ze to bardzo fajna sprawa [quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=7863]Coolka[/url]"][post]190424[/post] ale i kobiety biora udział[/quote] dokładnie tak

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z tego co kojarzę to jakie survvalowo hardcorowe zadania tam, są typu czołganie się po błocie, wspinanie się po jakiś linach i inne takie cuda.. Ciekawe w co najlepiej się ubrac na takie maratony ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9763]Mocedo[/url]"][post]195858[/post] Z tego co kojarzę to jakie survvalowo hardcorowe zadania tam, są typu czołganie się po błocie, wspinanie się po jakiś linach i inne takie cuda.. Ciekawe w co najlepiej się ubrac na takie maratony ??[/quote] Albo w coś do zniszczenia jak to Twój pierwszy Race, albo w porządne ciuchy stworzone do takich zadań. Dużo możliwości. Ja od 3 lat na Racea mam spodnie specjalne wojskowe pentagonu, bo już mi się skończyły ubrania na zniszczenie typowo ;/

Co do samych Survival Race to chyba większość miast organizuje takie rzeczy, ale jak ktoś bardziej posiedzi w temacie to można wybrać się na wyprawę survivalową np. zimą w góry na tydzień :hyhy:

"[i]When does telling the truth ever help anybody?[/i]"

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9755]Gulacz[/url]"][post]195872[/post] [quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9763]Mocedo[/url]"][post]195858[/post] Z tego co kojarzę to jakie survvalowo hardcorowe zadania tam, są typu czołganie się po błocie, wspinanie się po jakiś linach i inne takie cuda.. Ciekawe w co najlepiej się ubrac na takie maratony ??[/quote] Albo w coś do zniszczenia jak to Twój pierwszy Race, albo w porządne ciuchy stworzone do takich zadań. Dużo możliwości. Ja od 3 lat na Racea mam spodnie specjalne wojskowe pentagonu, bo już mi się skończyły ubrania na zniszczenie typowo ;/

Co do samych Survival Race to chyba większość miast organizuje takie rzeczy, ale jak ktoś bardziej posiedzi w temacie to można wybrać się na wyprawę survivalową np. zimą w góry na tydzień :hyhy:[/quote]
gdzie można kupić taką porządną odzież ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9755]Gulacz[/url]"][post]195872[/post] Albo w coś do zniszczenia jak to Twój pierwszy Race, albo w porządne ciuchy stworzone do takich zadań. Dużo możliwości. Ja od 3 lat na Racea mam spodnie specjalne wojskowe pentagonu, bo już mi się skończyły ubrania na zniszczenie typowo [/quote] Pokażesz które pentagony masz konkretnie? Bo szukam czegoś wytrzymałego dla brata na urodziny, bo on bardzo zafascynowany survivalowymi klimatami :D
[quote="[url=http://scypion.pl/memberlist.php?mode=viewprofile&u=9757]myszuk[/url]"][post]195892[/post] gdzie można kupić taką porządną odzież ?[/quote] może poszukaj na militariapl, tam zawsze mają porządne ciuchy i spoko opcje wysyłki bo kurier tylko 5 zł :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=myszuk post_id=195892 time=1508498763 user_id=9757]gdzie można kupić taką porządną odzież ?[/quote] Pewnie jest wiele sklepów, ale ja kupuje w militariapl bo mój ojciec tez tam kupował wiec przeszło i na mnie ;) [quote=Mocedo post_id=195962 time=1509274304 user_id=9763]Pokażesz które pentagony masz konkretnie? Bo szukam czegoś wytrzymałego dla brata na urodziny, bo on bardzo zafascynowany survivalowymi klimatami :D[/quote] Ja mam takie militaria pl/pentagon/spodnie_pentagon_bdu_2_0_woodland_k05001-51_p39531.xml zeby sie jakos super nie brudziły :P [quote=Mocedo post_id=195962 time=1509274304 user_id=9763]może poszukaj na militariapl, tam zawsze mają porządne ciuchy i spoko opcje wysyłki bo kurier tylko 5 zł :D[/quote] Kurier tani to fakt, ale nic nie odda przyjemności zakupów w sklepie stacjonarnym, gdzie masz broń w witrynach, rękawiczki taktyczne, noże w przeszklonych szafach.. Mekka każdego faceta lubiącego te klimaty :D

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Gulacz post_id=196041 time=1510752250 user_id=9755]Pewnie jest wiele sklepów, ale ja kupuje w militariapl bo mój ojciec tez tam kupował wiec przeszło i na mnie [/quote] moj facet czesto robi tez tam zakupy ^^ A Ty w co się najczęściej tak zaopatrzasz? jakieś masowe zakupy robis czy sporadycznie na prezent ? :P
[quote=Gulacz post_id=196041 time=1510752250 user_id=9755]Ja mam takie militaria pl/pentagon/spodnie_pentagon_bdu_2_0_woodland_k05001-51_p39531.xml zeby sie jakos super nie brudziły :P[/quote] i faktycznie mniej sie brudza? i jak z wytrzymaloscia metariału? szwy na tyłku się nie rozchodzą ??
[quote=Gulacz post_id=196041 time=1510752250 user_id=9755]Kurier tani to fakt, ale nic nie odda przyjemności zakupów w sklepie stacjonarnym, gdzie masz broń w witrynach, rękawiczki taktyczne, noże w przeszklonych szafach.. Mekka każdego faceta lubiącego te klimaty :D[/quote] Ostatnio w łodzi się otworzył sklep stacjonarny, to nie mogłam mojego faceta wyciagnać z niego, bo tak jak mówisz wszystko w gablotkach to ślinił się na ich widok jak dzieciak do cukierka :D Ehh, co te outdoorowe rzeczy potrafia zrobic z człowieka :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Mocedo post_id=196057 time=1510832343 user_id=9763]moj facet czesto robi tez tam zakupy ^^ A Ty w co się najczęściej tak zaopatrzasz? jakieś masowe zakupy robis czy sporadycznie na prezent ? :P[/quote] Dużo tam kupuję, bo sie interesuje tematyka, ale prezenty swiateczne dla bliskich tez od nich biore, bo maja rozne ciekawe rzeczy w asortymencie [quote=Mocedo post_id=196057 time=1510832343 user_id=9763]Ostatnio w łodzi się otworzył sklep stacjonarny, to nie mogłam mojego faceta wyciagnać z niego, bo tak jak mówisz wszystko w gablotkach to ślinił się na ich widok jak dzieciak do cukierka :D Ehh, co te outdoorowe rzeczy potrafia zrobic z człowieka :P[/quote] Podobnie jak z was sklep z butami czy ciuchami :D My chociaż kupujemy coś czym można potem coś zrobić jak multitoole :lol: [quote=Mocedo post_id=196057 time=1510832343 user_id=9763]i faktycznie mniej sie brudza? i jak z wytrzymaloscia metariału? szwy na tyłku się nie rozchodzą ??[/quote] Noo mniej niż np. jasne spodnie :lol: wytrzymałość na 5+póki co. Nic sie nie pruje, nie drze. Super wygodne i idealne na outdoor

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Gulacz post_id=196067 time=1510858640 user_id=9755]Dużo tam kupuję, bo sie interesuje tematyka, ale prezenty swiateczne dla bliskich tez od nich biore, bo maja rozne ciekawe rzeczy w asortymencie[/quote] a co np kupiłeś na prezent ? bo sama teraz szukam prezentów dla bliskich i nie mam zielonego pojęcia co wybrać
[quote=Gulacz post_id=196067 time=1510858640 user_id=9755]Podobnie jak z was sklep z butami czy ciuchami :D My chociaż kupujemy coś czym można potem coś zrobić jak multitoole [/quote] multitoole ? to są jakieś narzędzia ?
[quote=Gulacz post_id=196067 time=1510858640 user_id=9755]Noo mniej niż np. jasne spodnie wytrzymałość na 5+póki co. Nic sie nie pruje, nie drze. Super wygodne i idealne na outdoor[/quote] a teraz jak jest tak zimno na dworze też wybieracie się na jakieś outdoorowe wycieczki ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=myszuk post_id=196120 time=1512298907 user_id=9757]a co np kupiłeś na prezent ? bo sama teraz szukam prezentów dla bliskich i nie mam zielonego pojęcia co wybrać[/quote] Może jakiegoś multitoola? Letherman robi bardzo porządne jakościowo, więc możesz na nie spojrzeć :)
[quote=myszuk post_id=196120 time=1512298907 user_id=9757]multitoole ? to są jakieś narzędzia ?[/quote] to coś takiego -> militaria .pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=multitool kilka narzędzi w jednym ;)
[quote=myszuk post_id=196120 time=1512298907 user_id=9757]a teraz jak jest tak zimno na dworze też wybieracie się na jakieś outdoorowe wycieczki ?[/quote] wydaje mi się,że jak ktoś jest zapalonym fanatykiem to zadna zima snieg czy róx mu nie strasznyc. wystarczy zakładać odpowiednia termoaktywne ciuchy porządne buty i można iśc na wycieczkę:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Mocedo post_id=196161 time=1512927506 user_id=9763]Może jakiegoś multitoola? Letherman robi bardzo porządne jakościowo, więc możesz na nie spojrzeć [/quote] na inne to ja bym nawet radziła nie zwracać uwagi. Leatherman robi najlepsze multitoole! [quote=Mocedo post_id=196161 time=1512927506 user_id=9763]to coś takiego -> militaria .pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=multitool kilka narzędzi w jednym [/quote] ja to bym raczej napisała "skrzynka narzędziowa w jednym". [quote=Mocedo post_id=196161 time=1512927506 user_id=9763]wydaje mi się,że jak ktoś jest zapalonym fanatykiem to zadna zima snieg czy róx mu nie strasznyc. wystarczy zakładać odpowiednia termoaktywne ciuchy porządne buty i można iśc na wycieczkę:D [/quote] dokładnie. Dobre ponczo i można smigać po górach nawet w deszcz i to z plecakiem np takie: militaria. pl/helikon/ponczo_helikon_pl_woodland_po-mus-po-04_p6035.xml

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=myszuk post_id=196120 time=1512298907 user_id=9757]a co np kupiłeś na prezent ? bo sama teraz szukam prezentów dla bliskich i nie mam zielonego pojęcia co wybrać[/quote] Na świąteczny zestaw noży militaria.pl/kyocera/noz_kuchenny_ceramiczny_kyocera_santoku_14_cm_oraz_do_obierania_7,5_cm_wh_-_zestaw_272281_n_p79286.xml i drugi zestaw kubek + buff :) [quote=forbidden post_id=196207 time=1513586402 user_id=9825]na inne to ja bym nawet radziła nie zwracać uwagi. Leatherman robi najlepsze multitoole![/quote] Dokładnie. Nie dość ze ceny dobre to jakość wykonanaia najlepsza z możliwych :) no i 25 lat gwarancji [quote=Mocedo post_id=196161 time=1512927506 user_id=9763]wydaje mi się,że jak ktoś jest zapalonym fanatykiem to zadna zima snieg czy róx mu nie strasznyc. wystarczy zakładać odpowiednia termoaktywne ciuchy porządne buty i można iśc na wycieczkę:D[/quote] Nie trzeba być fanatykiem. Wystarczy lubić ruch i świeże powietrze :p ja na zimowe spacery zawsze zakładam taki komplet militaria.pl/helikon/bielizna_termoaktywna_helikon_us_lvl_1_black_-_komplet_kp-un1-po-01_p84275.xml i żadne zimo mi nie jest straszne :)

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Gulacz post_id=196227 time=1513876247 user_id=9755]Na świąteczny zestaw noży militaria.pl/kyocera/noz_kuchenny_ceramiczny_kyocera_santoku_14_cm_oraz_do_obierania_7,5_cm_wh_-_zestaw_272281_n_p79286.xml i drugi zestaw kubek + buff [/quote] O, ładnie zapakowany zestaw, ale szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tej firmie. Jak się sprawdzają noże ?
[quote=Gulacz post_id=196227 time=1513876247 user_id=9755]Dokładnie. Nie dość ze ceny dobre to jakość wykonanaia najlepsza z możliwych no i 25 lat gwarancji[/quote] No ta gwarancja to na prawdę szacun , że taką długą dają i się tego nie obawiają :) W ogóle apropo Victorinoxa to co sądzicie o modelu Huntsman ? Chcę kupić dla brata i jeszcze się waham, czy aby na pewno ten będzie odpowiedni..
[quote=Gulacz post_id=196227 time=1513876247 user_id=9755]Nie trzeba być fanatykiem. Wystarczy lubić ruch i świeże powietrze :p ja na zimowe spacery zawsze zakładam taki komplet militaria.pl/helikon/bielizna_termoaktywna_helikon_us_lvl_1_black_-_komplet_kp-un1-po-01_p84275.xml i żadne zimo mi nie jest straszne [/quote] No tak, dobre termo zimą to podstawa, w ogóle jaka fajna cena za taki komplet :D Chyba czas na zimowe zakupy w militaria.pl :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Mocedo post_id=197132 time=1515271232 user_id=9763]O, ładnie zapakowany zestaw, ale szczerze mówiąc pierwszy raz słyszę o tej firmie. Jak się sprawdzają noże ? [/quote] akurat ja nie powiem Ci jak sprawdzają się te noże ale to bardzo dobra i znana firma. [quote=Mocedo post_id=197132 time=1515271232 user_id=9763]No ta gwarancja to na prawdę szacun , że taką długą dają i się tego nie obawiają W ogóle apropo Victorinoxa to co sądzicie o modelu Huntsman ? Chcę kupić dla brata i jeszcze się waham, czy aby na pewno ten będzie odpowiedni.. [/quote] Patrz na to jakie ma narzędzia i czy odpowiadają jego zainteresowaniom. Każdy victorinox jest dobry - pytanie tylko czy akurat te narzędzia jemu się przydadzą. [quote=Mocedo post_id=197132 time=1515271232 user_id=9763]No tak, dobre termo zimą to podstawa, w ogóle jaka fajna cena za taki komplet :D Chyba czas na zimowe zakupy w militaria.pl :D [/quote] ja w ogóle sporo u nich kupuję ale faktycznie w zimie to jest szał zakupowy u nich co roku z mojej strony :) Mają tak bogatą ofertę, że ciężko nie wpaść w taki szał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli chce jechać to i tak pojedzie. Moim zdaniem nie ma w tym nic złego. faceci lubią się sprawdzać i rywalizować. Puść go na ten wyścig a gwarantuje, że wróci może posiniaczony ale przynajmniej usatysfakcjonowany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=forbidden post_id=197151 time=1515345500 user_id=9825]akurat ja nie powiem Ci jak sprawdzają się te noże ale to bardzo dobra i znana firma. [/quote] jeżeli chodzi o noże kuchenne to zostaje przy victorinoxach
[quote=forbidden post_id=197151 time=1515345500 user_id=9825]Patrz na to jakie ma narzędzia i czy odpowiadają jego zainteresowaniom. Każdy victorinox jest dobry - pytanie tylko czy akurat te narzędzia jemu się przydadzą. [/quote] na pewno każdy w taki scyzoryku znajdzie coś dla siebie, warto też do niego dokupić etui https://www.militaria.pl/szukaj.xml?mode=0&search-clause=scyzoryk+etui

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=myszuk post_id=200834 time=1528273954 user_id=9757]jeżeli chodzi o noże kuchenne to zostaje przy victorinoxach [/quote] Ja nożami kuchennymi się za bardzo nie bawię, ale takim coldsteelem nie pogardzę https://www.militaria.pl/cold_steel/noz_cold_steel_recon_tanto_sk5_49lrtz_p88728.xml [quote=myszuk post_id=200834 time=1528273954 user_id=9757]na pewno każdy w taki scyzoryku znajdzie coś dla siebie, warto też do niego dokupić etui [/quote] Jak masz jakiś drogi scyzoryk to warto, ale jak nie to w sumie bez sensu wydatek. Ja kupiłem takie toola https://www.militaria.pl/leatherman/multitool_leatherman_rebar_831557_p9056.xml i nie mam do niego etui i nic sie nie dzieje

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Gulacz post_id=200852 time=1528478222 user_id=9755]Ja nożami kuchennymi się za bardzo nie bawię, ale takim coldsteelem nie pogardzę https://www.militaria.pl/cold_steel/noz ... p88728.xml[/quote] Woah, sporą przecenę na tym nożu militaria.pl zaproponowały :D Kupiłeś go może ?
[quote=Gulacz post_id=200852 time=1528478222 user_id=9755]Jak masz jakiś drogi scyzoryk to warto, ale jak nie to w sumie bez sensu wydatek. Ja kupiłem takie toola https://www.militaria.pl/leatherman/mul ... _p9056.xml i nie mam do niego etui i nic sie nie dzieje[/quote] A powiedz, do czego używasz " szpikulca i szydło " ? :D znaażłeś jakieś zastosowanie dla tych narzędzi z lethermana ??

Btw, co sądzicie o takich szortach ? --> www.militaria.pl/helikon/szorty_helikon_utp_8,5_jungle_green_sp-uts-pr-27_h_p89676.xml Miał ktoś z Was może coś od Helikona ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=myszuk post_id=200834 time=1528273954 user_id=9757]jeżeli chodzi o noże kuchenne to zostaje przy victorinoxach [/quote] racja - https://www.militaria.pl/victorinox/noz_kuchenny_victorinox_-_zestaw_6_nozy_6_7127_6l14_253-043_kb_p40005.xml tych noży nic nie przebije :) [quote=Gulacz post_id=200852 time=1528478222 user_id=9755]Ja nożami kuchennymi się za bardzo nie bawię, ale takim coldsteelem nie pogardzę https://www.militaria.pl/cold_steel/noz ... p88728.xml [/quote] szkoda, że coldsteel nie robi noży kuchennych. Pewnie by kroiły razem z kością :P [quote=Gulacz post_id=200852 time=1528478222 user_id=9755]Jak masz jakiś drogi scyzoryk to warto, ale jak nie to w sumie bez sensu wydatek. Ja kupiłem takie toola https://www.militaria.pl/leatherman/mul ... _p9056.xml i nie mam do niego etui i nic sie nie dzieje [/quote] otóż to. A jak masz dobrego toola z dobrego sklepu jak np militaria.pl to masz pewność, że jest to oryginał wykonany z bardzo trwałych materiałów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=forbidden post_id=200876 time=1528637891 user_id=9825]otóż to. A jak masz dobrego toola z dobrego sklepu jak np militaria.pl to masz pewność, że jest to oryginał wykonany z bardzo trwałych materiałów[/quote] Nie no kupowanie takich rzeczy poza sprawdzonymi sklepami to bezsens. Multum jest na yt porównań podrób do oryginałów. Ja drogi sprzet tego typu tylko w militaria.pl [quote=forbidden post_id=200876 time=1528637891 user_id=9825]racja - https://www.militaria.pl/victorinox/noz ... p40005.xml tych noży nic nie przebije [/quote] uuu fajny ten zestawik :D CHyba zamówię, bo akurat się przeprowadzam to będzie do nowej kuchnii :D [quote=Mocedo post_id=200859 time=1528535417 user_id=9763]ah, sporą przecenę na tym nożu militaria.pl zaproponowały :D Kupiłeś go może ?[/quote] NIestety nie, ale bardzo mi się podoba. A takie przeceny w militaria.pl to codzienność :D

Efraim Diveroli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Gulacz post_id=200880 time=1528650779 user_id=9755]Nie no kupowanie takich rzeczy poza sprawdzonymi sklepami to bezsens. Multum jest na yt porównań podrób do oryginałów. Ja drogi sprzet tego typu tylko w militaria.pl[/quote] Racja, szczególnie warto na militaria.pl bo tam często są przeceny i wyprzedaże i można w fajnych cenach dostać coś na co się polowało :D
[quote=Gulacz post_id=200880 time=1528650779 user_id=9755]uuu fajny ten zestawik :D CHyba zamówię, bo akurat się przeprowadzam to będzie do nowej kuchnii :D[/quote] Victorinoxy są nie do przebicia ! Ale apropo noży, wiedzieliście , że jest poradnik jaki nóż wybrać ?:D --> https://www.militaria.pl/porady/noze/poradnik.xml

[quote=Gulacz post_id=200880 time=1528650779 user_id=9755]NIestety nie, ale bardzo mi się podoba. A takie przeceny w militaria.pl to codzienność :D[/quote] Ja ostatnio na przecenie kupiłam https://www.militaria.pl/columbia_sportswear/buty_columbia_redmond_mid_leather_mud_bright_copper_bm1738_255_p90359.xml i są rewelacyjne!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Mocedo post_id=200888 time=1528707965 user_id=9763]Racja, szczególnie warto na militaria.pl bo tam często są przeceny i wyprzedaże i można w fajnych cenach dostać coś na co się polowało :D [/quote] dokładnie. Ja jestem zapisany do ich newslettera aby nie przegapić żadnych fajnych promocji [quote=Mocedo post_id=200888 time=1528707965 user_id=9763]Victorinoxy są nie do przebicia ! Ale apropo noży, wiedzieliście , że jest poradnik jaki nóż wybrać ?:D --> https://www.militaria.pl/porady/noze/poradnik.xml [/quote] mi się ten marzy: https://www.militaria.pl/cold_steel/noz_cold_steel_leatherneck_sf_d2_39lsfc_p85559.xml [quote=Mocedo post_id=200888 time=1528707965 user_id=9763]Ja ostatnio na przecenie kupiłam https://www.militaria.pl/columbia_sport ... p90359.xml i są rewelacyjne! [/quote] i jak? Wygodne są?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi