Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
manda

Twoje kosmetyki do twarzy

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie kosmetyki do pielęgnacji twarzy używacie? jaki krem, żel itp.? trzymacie się jednej marki czy wszystko macie z innej?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a u mnie różnie to bywa, teraz raczej trzymam się jednej marki, moja ulubiona to Garnier [url]http://www.garnier.pl/twarz[/url] mają wiele godnych uwagi produktów. Ale nie powiem lubię też eksperymentować, jak coś nowego się pojawi na rynku to próbuję, mam cerę dość wymagającą, ale uczulać mnie nic nie uczula, więc mogę testować :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie do twarzy przede wszystkim krem z Eloderm do nawilżenia. Do tego tonik liście manuk z Ziaji. Jak dla mnie na razie wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też używam dermokosmetyków Elodermu. Mam z tej serii żel do mycia i krem. Raz na jakiś czas robię maski, oprócz tego płyn micelarny i dwufaza do demakijażu. I z kosmetyków pielęgnacyjnych to tyle. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Krem nawilżający dla dzieci, pomadka w ciepłej tonacji i henna raz na miesiąc.

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi na Ziemi.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale to miały być kosmetyki do twarzy. W jakiej formie ta henna, bo się chyba zagubiłam ? :)

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Henna też jest do twarzy ale faktycznie, zagalopowałam się. Hennę nakładam na rzęsy i brwi, zamiast tuszów, kredek i innych dyrdymałów. Dlatego uznałam, że mogę
wspomnieć o hennie. Dzięki temu, moja podręczna kosmetyczka, jest prawie pusta, bo mały kremik, pomadka, nie zajmują zbyt wiele miejsca.

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi na Ziemi.

- To skąd u nich pępki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi