Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Fiuren

Granice poświecenia?

Rekomendowane odpowiedzi

Moja partnerka chce, żebym się ,,wyczyściła,,- podczas naszych fantastycznych igraszek, dostałam okresu i zobaczyłam na jej twarzy grymas obrzydzenia. Myślałam że jej chodzi żebym się wysterylizowała, ale szybko mi wytłumaczyła, że to sprawy nie załatwia. Mam zrobić to co Angelina Jolie, Kristina Applegate i ponoć inne aktorki i sportsmenki. Ja się okropnie boję i choć bardzo mi na niej zależy, to na samą myśl ogarnia mnie podniecające przerażenie. To jest okropne poświęcenie, ale coraz bardziej się skłaniam do tego, żeby się zgodzić. Majka ma to już ponoć za sobą i obiecała że sfinansuje cały zabieg. Ona to zrobiła gdzieś na Ukrainie. Boże - jak się boje.

-- 11 maja 2016, o 12:56 --

Moja ,,partnerka'' jest wojakiem, służy w wojsku i przekonała mnie, że tego typu zabiegi w niedługim czasie będą standardem. Oczywiście nie chodzi o większość kobiet, ale będą takie, które wybiorą np. karierą zamiast macierzyństwa.Dla przykładu, kobieta może być pilotem liniowym, lub wojskowym. To oczywiste, ale żeby zdobyć wszystkie uprawnienia, trzeba poświęcić od trzech do pięciu lat i traci się je prawie wszystkie w okresie ciąży i macierzyństwa, nie wspominając jaką uciążliwością jest miesiączka w lotnictwie. Podobnie jest w wojsku. Więc poświęcić się trochę dla swojej ukochanej, to w jej mniemaniu żadna łaska. Ja jej argumenty przyjmuję bez zastrzeżeń, tyko po prostu się trochę boje, nawet nie trochę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi