Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

Smutny świat geja

Rekomendowane odpowiedzi

[center][youtube]http://www.youtube.com/v/Mp7PadUoYwA[/youtube][/center]

Nie wiem czy wybrałem dobry dział bo mimo że w filmie sex jest, to nie o to w nim chodzi , pokazuje on bóle , żale i cierpienie jakie ma w sobie młody gej .

Tak jak czuje się ten chłopak tak dzisiaj czuje się wiele dziewczyn , spróbujmy porozmawiać o odczuciach po obejrzeniu tej animacji .

[color=green]zwróćcie uwagę na piękne wykonie dzwiękowe tego filmiku [/color]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogladałam to dziś rano i powiem szcerze , ze geye nie maja w cale tak łatwo.. Musza wiele czasem "wycierpieć" zanim w końcu zrozumieją , czym tak naprawde jest miłość dla geya...

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja bym zwrócił uwagę na parę innych aspektów ,

poznał wielką miłość która zostawiła go i traktowała innych jak śmiecia którego zawsze można zostawić .

Potem poznał siłacza , dla którym był tylko obiektem do ćwieczeń seksualnych .

Następnie poznał sponsora, z furą i wyglądem , który okazał się facetem bez wyglądu , i z para normalnymi wymaganiami.

Wydawać się mogło że już powinno być fajnie i poznał już miłość gdy okazało się że jego miłość spanikowała . widząc tych co gejów nie akceptują . A przecież on szukał tylko miłości , wylądował w szpitalu gdzie poznał wreszcie miłość .

Która nie koniecznie objawiała się sexem .

A przecież jak ktoś widzi geja to bierze to na obrzydzenie bo każdemu zaraz kojarzy się to z sexem .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałam tą animację i zdaje się, że nawet ją pokazałam wraz z innymi w temacie o seksie w reklamie :-)

Bycie gejem jest naprawdę pzrerąbane - trzeba się ukrywać ze swoją oreintacją, dostajesz za to, czego nie można zmienić.... To tak, jakby mnie ktoś pobił za to, że jestem dziewczyną. [quote="FOX"] jak ktoś widzi geja to bierze to na obrzydzenie bo każdemu zaraz kojarzy się to z sexem .[/quote] Geje stworzyli sobie pewien obraz u społeczeństwa biorąc udział w róznych paradach, które zazwyczaj są nachalne, agresywne, często obsceniczne. Oni sami robią z siebie odmieńców.
Większy respect mam do tego, który nie obnosi się swoją orientacją niż do tego, który narzuca się i atakuje mnie swoim wyglądem. I jak tu nie mają obawiać się ich starsze osoby, kiedy robią z siebie de facto jakiś dziwolągów?

Chłopak z animacji pragnął uczucia, ale od dziecka był za to tępiony. I to jest tragiczne w jego postaci. Na szczęście znalazł miłość, która ani nie spękała pzred społeczeństwem, ani go nie wykorzystała. Bo koniec filmiku niesie pozytywne zakończenie ich historii.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale z tego filmu wywnioskowałem ze ten gościu był zabawka do dmuchania

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
animacja swietnie zrobiona, i nie mówie tu o technicznym jej wykonaniu.
No cuż, życie poprostu. Problemy jak każdego innego człowieka. Geje, lesbijki mają takie same uczucia jak ludzie hetero, i nie są gorsi / gorsze.
A ich inność w tych czasach niestety jest problemem dla nich samych..

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Daelan"]A ich inność w tych czasach niestety jest problemem dla nich samych..[/quote] A mi sie wydaje, ze wiecej problemow dostrzegaja ludzie postronni i przez to zycie geja/lesbijki nie jest zbyt ciekawe. Ludzie zamiast zainteresowac sie tym co sami robia w sypialniach wsadzaja nosy w sypialnie innych(mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi mi z tymi sypialniami). Bo tak na prawde mysle, ze wiekszosc gejow/lesbijek wcale nie chce sie obnosic ze swoja orientacja seksualna, raczej staraja sie ja ukrywac i pewnie na ulicy codziennie mijamy niejednego homoseksualiste nawet sobie nie zdajac z tego sprawy.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]Bo tak na prawde mysle, ze wiekszosc gejow/lesbijek wcale nie chce sie obnosic ze swoja orientacja seksualna[/quote] A ci, co owszem się obnoszą, robią to w zły spośób.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]A ci, co owszem się obnoszą, robią to w zły spośób.[/quote] Tak, to racja. I na tym traci cala reszta, ktora chce normalnie zyc i zaznac szczescia. Na dodatek jeszcze polskie spoleczenstwo jest tak zramolale i nietolerancyjne, ze szkoda gadac- juz dzieci w piaskownicy wyzywaja sie od "pedalow". Mam nadzieje, ze kiedys sie to zmieni.

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"] A mi sie wydaje, ze wiecej problemow dostrzegaja ludzie postronni i przez to zycie geja/lesbijki nie jest zbyt ciekawe.[/quote] miałem na myśli właśnie nietolerancje, i brak zrozumienia ze strony osób trzecich :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie rozumiem gejow. Uznaje to za chorobe i wcale niezamierzam im wspolczuc. Nigdy tego niezrozumiem i w tej sprawie wogle nie jestem tolerancyjny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ten filmik to masakra.....
ale to nie wina geyów że mają takie upodobania a nie inne i należy ich zaakceptować takimi jakimi są...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale nawet w tym krótkim filmiku jest szczęśliwy happy end :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]szczęśliwy happy end :) [/quote] szczęśliwy może i tak... no ale sam filmik jest poprostu odrażający i poniżający dla gey'ów

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"] odrażający i poniżający dla gey'ów[/quote] Dlaczego? Uzasadnij dlaczego jest odrazajacy i ponizajacy. Ja w tym nic nie widze nic odrazajacego, a tym bardziej ponizajacy. Raczej zycie w tym widac nie tylko GEJA(nie cierpie jak ktos pisze to slowo przez y, mamy przeciez polska wersje), ale tez kazdego czlowieka. Przeciez kazdy moze sie zakochac w nieodpowiednim czlowieku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Nie rozumiem gejow. Uznaje to za chorobe i wcale niezamierzam im wspolczuc. Nigdy tego niezrozumiem i w tej sprawie wogle nie jestem tolerancyjny.[/quote] Ja mam podobne zdanie co Freq. Dla mnie to choroba, którą trzeba leczyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]jest poprostu odrażający i poniżający dla gey'ów[/quote]
Hmmm wszystkie aspekty erotyczne zostały dobrze zakamuflowane i w większości przypadków film opiera się na naszych domysłach ,

może obrzydza cię to że dwóch facetów całuje się lub kocha , ale chyba na tym polega ta orientacja sek. [quote="Ariada"]Przeciez kazdy moze sie zakochac w nieodpowiednim czlowieku.[/quote]
Nie zawsze, nie będę pisał o miłości , raz że nie ten dział , dwa że każdy z was wie co to jest, zapominacie że prawdziwa miłość nie patrzy na tak przyziemne sprawy jak płeć zakochanych ,

Miłość to miłość , gdy patrzysz na drugą osobę to nie patrzysz czy ma fiuta czy cipę , ważne że ją kochasz , że chcesz z tą osobą być, dawać jej szczęście bo twoim szczęściem jest być przy tej osobie , nie patrzysz na to co powiedzą o tobie inni .

Moim zdaniem prawdziwa miłość , nawet ta w której są geje jest piękna , nie można zabronić nikomu kogoś kochać ,

to że zostaliśmy stworzeni by facet żył z kobietą a nie facet z facetem czy na odwrót o niczym nie świadczy.

W wokół gejów narósł wielki mur pomówień , że oni sex, sex i tylko sex , a to nie prawda, większość gejów to wykształceni ludzie , którzy potrafią wiele powiedzieć .

Dla tych co nie lubią gejów mogę powiedzieć że lepsza od nienawiści jest obojętność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Nie zawsze, nie będę pisał o miłości , raz że nie ten dział , dwa że każdy z was wie co to jest, zapominacie że prawdziwa miłość nie patrzy na tak przyziemne sprawy jak płeć zakochanych ,[/quote] Tylko ze mi nie chodzilo o plec lecz o te przyklady co zakochal sie w miesniaku, itd., ktory traktowal go jako obiekt do cwiczen seksualnych. Dziewczyna przeciez tez moze sie zakochac w facecie, ktory nie bedzie jej szanowal i ktory bedzie ja wykorzystywac. I na to wskazywalo wczesniejsze zdanie w wypowiedzi, ktora zacytowales- ze nie tyczy sie to tylko gejow.

Osobiscie pisalam juz, ze nie obchodzi mnie kto, co i z kim robi w lozku(o ile nie robi tego z dziecmi czy ze zwierzetami, bo to juz jest karalne).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]
A przecież jak ktoś widzi geja to bierze to na obrzydzenie bo każdemu zaraz kojarzy się to z sexem .[/quote]
Ja geji nie akceptuję :amasz: Odrazu bym wyj.... mu w mo*de ;/ to jest obrzydliwe :evil:
Dobrze mu tak. Nie rozumiem tego jak można być homo :[ i chyba nie chcę rozumiec
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moze ciezko ich zaakceptowac.. ale to chyba faktcznie choroba. Rzecz silniejsza od nich.. podobnie jak my(hetero:P) oni odczuwaja poped wobec facetow i tyle.. wydaje mi sie ze geje sa mniej akceptowani niz np lesbijki

Madridista

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]moze ciezko ich zaakceptowac.. [/quote] no żebyś wiedział [quote="unobrevo"]ale to chyba faktcznie choroba.[/quote] moim zdaniem to nie jest choroba [quote="unobrevo"]wydaje mi sie ze geje sa mniej akceptowani niz np lesbijki [/quote] no masz racje
geja jest łatwiej rozpoznać

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]jestem tolerancyjna [/quote] ja tez mi tam oni nie przeszkadzają
tylko oni to mają przechlapane

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
współczuję im, że tak mało akceptacji doświadczają.
ja toleruję homoseksualistów.
to nie ich wina.
nie robią nic złego.
taka ich natura.
wkurzają mnie ludzie, którzy mówią, że to choroba i można to wyleczyć. boszzzz ! co za ciemnota ! sami są chorzy _._

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]moo[/b], tak..
Też tak myśle.
Nic złęgo nie robią. Chcą to mają.
Możę i problemy z tego są ale to ich sprawy, Nic złego w tym nie widze.

[img]http://img.userbarz.com/86/17037.gif[/img]

[img]http://img.userbarz.com/88/17421.gif[/img]

[img]http://img.userbarz.com/119/23688.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi