Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mandy_126

Jesteście sentymentalni?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem i myślę, że to bardzo fajna cecha, takie fajne uczucie, jak z czymś masz głębiej przeżywane, dobre wspomnienia, i często sobie do tego wracasz i przeżywasz jeszcze raz.

[b][i]
[center][color=#FF40BF]Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#FFFF00]Uśmiechnij się ;)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#0040FF]Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...[/color][/center]
[/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chyba jestem, lubię wracać wspomnieniami do tego co było, ale nie mam tak, że nie sprzedam np. domu bo mam sentyment

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem pamiętliwa a tym samym sentymentalna. Przeżywam dana chwilę kiedy wracam pamięcia czy emocją do przeszłości. Działają na mnie pewne miejsca, sytuacje czy muzyka. Coś co wyryło pewne piętno na mojej duszy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zwykle jak coś się dzieje, to wszystko naraz. Mnóstwo nowych kontaktów, imprez - szeroko pojęte przebywanie z chmarą ludzi. Nie ma się wtedy czasu na rozpamiętywanie, dzień leci za dniem, nie nadążam. Po takim kilkutygodniowym maratonie zaczynam się odpinać od towarzystwa. Uciekam do siebie, zostawiając ich, czasem nawet na zasadzie porzucenia. Próbuję się wyciszyć, skupić na rzemiośle i właśnie wtedy robię się sentymentalna. Wyostrzona koncentracja nagle ma za zadanie skupić się i oswoić w jednym punkcie. Niecierpliwość bierze górę, staram się o złoty środek. A potem znów przychodzi taki dzień, kiedy nie wie się co wybrać, bo kompromis zaczyna szwankować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jestem bardzo sentymentalna. Najbardziej po jakichkolwiek wakacjach, wyjazdach, świętach... kiedy codziennie jestem bardzo odprężona i przeszczęśliwa. Kiedy w końcu dobra zabawa się kończy i przychodzi czas na powrót do szarej rzeczywistości, często powracam myślami to tych wspaniałych chwil.

[color=#00FF80]Nie wiem, nie znam się, nie obchodzi mnie to.[/color] :woot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię wrócić do momentów, które miały dla mnie jakieś szczególne znaczenie. Szczególnie lubię powracać do starych fotek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj jestem bardzo sentymentalna.. może nawet za bardzo...
Ale stare zdjęcia albo jakieś pamiątki mam i ciężko się później ich pozbyć

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie da sie ukryc, ze wlasciwie  kazdy z nas jest tam  gdzies w zakamarkach  i zaulkach swojego wnetrza  uwrazliwiony na przeszle zdarzenia ktorych doswiadczyl, a ktore napawaja go ogromem cieplych   i delikatnych wspomnien. Nie zawsze  chcemy  sie przyznawac , ze ogarnia nas sentymentalna nuta , bo cos nas boli , bo cos nas dreczy itd. Ale tak naprawde my wszyscy jestesmy sentymentalni  , nawet jesli na zewnatrz tego nie okazujemy lub nie mozemy z roznych , czesto ukrytych skrupulatnie powodow. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poddawać się od czasu do czasu wspomnieniom, a być sentymentalnym, to trochę różne kwestie.

Ja jestem sentymentalna, często wracam do swojej przeszłości. Ale kto tego nie robi? Sentymentalność to jednak lekko poziom wyżej w odczuwaniu przywiązania do pewnych rzeczy a nawet ludzi. Nie chodzi tylko o to by miło i czule wspominać, a to że dla tej rzeczy i osoby odczuwa się szczególne przywiązanie/pociąg. Pomimo cieniom, które czasem w naszych wspomnieniach istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jednak jestem sentymentalny. Broniłem się przed przyznaniem do tej straszliwej niedoskonałości, ale trudno-stało się.

Może jeszcze jakieś inne mroczne sekrety wylezą i ujrzą światło dzienne.

Zobaczymy, takie przyznanie się do słabości to chyba sukces jest.

Zatem mógłbym a konkursie na człowieka sukcesu startować chyba.

Tak, tak-tyle pisze by to moje pierwsze zdanie postu- zmalało.

• Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A dlaczego  myslisz, ze sentymentalnosc to straszliwa niedoskonalosc wg ciebie ?😲

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Kika666 napisał:

A dlaczego  myslisz, ze sentymentalnosc to straszliwa niedoskonalosc wg ciebie ?😲

Bo mnie w jakimś sensie ogranicza, zabiera energię, mało konstruktywna cecha-o sobie piszę. Takie mam ostatnio odczucia.

Pewnie wrócę do tego jeszcze. Muszę to bardziej przemyśleć.

Dam kiedyś przykłady, będzie prościej.

Prościej mi to będzie wytłumaczyć konkretnie, ale nie mam nic do sentymentalności u innych osób. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Cienkibolek napisał:

Bo mnie w jakimś sensie ogranicza, zabiera energię, mało konstruktywna cecha-o sobie piszę. Takie mam ostatnio odczucia.

Pewnie wrócę do tego jeszcze. Muszę to bardziej przemyśleć.

Dam kiedyś przykłady, będzie prościej.

Prościej mi to będzie wytłumaczyć konkretnie, ale nie mam nic do sentymentalności u innych osób. 

Czuje, ze jestes obolaly wewnatrz.  Zawsze mowie w takiej chwili ,,uszka do gory,,. Wszystko da sie zrozumiec  i zmienic tak naprawde. 🤔

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem romantyczny , nigdy sentymentalny.

DSC_0055~3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi