Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Jakie macie wrażenia po pierwszym razie??

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie wrażenia ??
podobało wam sie a może było okropnie ??
Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jaki maci wrażenia ??
podobało wam sie a może było okropnie ?[/quote]
o masz tragedia uwierz nie polecam strasznie bolalo i przez jakis czas juz pozniej jak wspolzylam odczuwalam ten bol jak za pierwszym razem teraz juz jest dobrze:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]o masz tragedia uwierz nie polecam strasznie bolalo[/quote] no bo jesteś kobieta u kobiet to normalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bolało ale to było cos pieknego.. nigdy w zyciu czegos takiego nie czułam... :D kolejne razy były tylko coraz lepsze ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak, bol to wrazenie, ktore wtedy dominowalo ;] ogolnie pierwszy raz nic szczegolnego, nastepne byly o wiele lepsze ;) . Jednak wiele ciekawiej wspominam swoj pierwszy pocalunek :)

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no cóż, mój, w sumie nasz pierwszy raz był na 'raty' ;D były 4 podejścia, bo najpierw nie mógł we mnie wejść ;\ mimo długiej gry wstępnej, następnym razem znów to samo ;\ potem ból i jeszcze raz ból, a on nie mógł patrzeć jak cierpię, więc w końcu ja po tygodniu przejęłam inicjatywę i tak o to straciłam cnotę w pozycji na jeźdźca :aloha: ;-D ogólnie o bólu się zapomina, bo przyjemność psychiczna jest naprawde ogromna :) cieszę się, że trafiłam na tak czułego i kochanego faceta :zakochany: a teraz jest coraz lepiej, a za 2 tygodnie jak już go dorwę w swoje łapy to będzie po prostu mrrrrau ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]w sumie nasz pierwszy raz był na 'raty' ;D[/quote] Skad ja to znam :P tylko ze ja wkoncu sklamalam ze nic mnie nie boli, zeby moj chlopak kontynuowal. Troche mi bylo glupio go oklamywac, ale wiedzialam, ze bardzo sie tym przejmuje, a ja chcialam miec to wkoncu za soba.

ps. ja swojego dorwe za 3 tygodnie ;) :evil:

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]wiedzialam, ze bardzo sie tym przejmuje[/quote] no ja wiedziałam to samo, aż mi go żal było, potem taki zmartwiony chodził, że niby mi krzywdę wyrządził bo mnie bolało, biedny :-) [quote="Ariada"]ps. ja swojego dorwe za 3 tygodnie ;) :evil: [/quote] jak długo będziesz mieć go dla siebie? :-) widzę, że podobna sytuacja co i u mnie, biedactwo, rozumiem, że ciężko Ci <tuli Ariadę>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]że niby mi krzywdę wyrządził bo mnie bolało, biedny [/quote] Ile ja poswiecilam czasu na wytlumaczenie, ze to nie jego wina, ze mnie bolalo. A on i tak caly czas bral to na siebe. Wkoncu i on chodzil zmartwiony i ja chodzilam zmiartwiona heh :P a potem jak sie udalo odrazu wielka ulga i radosc :-) i to niesamowite uczucie- poczucie bliskosci i bezpieczenstwa :-) [quote="VViedźma"]jak długo będziesz mieć go dla siebie? widzę, że podobna sytuacja co i u mnie, biedactwo, rozumiem, że ciężko Ci <tuli Ariadę>[/quote] Tylko na tydzien niestety. A mi go ciagle malo i malo! Ale zreszta sama wiesz jak to jest :-) a potem czekac az do ferii zimowych :/ Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]Ile ja poswiecilam czasu na wytlumaczenie, ze to nie jego wina, ze mnie bolalo. A on i tak caly czas bral to na siebe. Wkoncu i on chodzil zmartwiony i ja chodzilam zmiartwiona heh :P a potem jak sie udalo odrazu wielka ulga i radosc :-) i to niesamowite uczucie- poczucie bliskosci i bezpieczenstwa :-)[/quote] No to mojemu się natłumaczyłam też dużo, naprawdę było mi go szkoda :\ a potem jak wyszło to także ogromna radość :-) ale cóż, teraz i tak nie odczuwam aż takiej przyjemności jeszcze, ale niedługo uprawiamy seks, więc wszystko się poprawi :-) tylko, żeby mój się nie obwiniał :<
[quote]Tylko na tydzien niestety. A mi go ciagle malo i malo! Ale zreszta sama wiesz jak to jest :-) a potem czekac az do ferii zimowych :/[/quote] biedna :< mój na 9 dni...też krótko ;\ i bardzo wiem, jak to jest, on mieszka w Danii ponad 3 lata, poznaliśmy się 9 miesięcy temu, wiedziałam w co się pakuje, ale nie zrezygnowałam, warto było spróbować i naprawdę nie żałuję, mimo tego, że nie jest łatwo :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]ale cóż, teraz i tak nie odczuwam aż takiej przyjemności jeszcze, ale niedługo uprawiamy seks, więc wszystko się poprawi tylko, żeby mój się nie obwiniał :<[/quote] My przeprowadzilismy baardzo szczera rozmowe na ten temat. I mysle, ze po niej nie powinien sie przejmowac tym, ze nie odczuwam jeszcze satysfakcji plynacej z seksu, bo dokladnie mu wytlumaczylam jak to jest z nami kobietami ;) [quote="VViedźma"]biedna :< mój na 9 dni...też krótko ;\ i bardzo wiem, jak to jest, on mieszka w Danii ponad 3 lata, poznaliśmy się 9 miesięcy temu, wiedziałam w co się pakuje, ale nie zrezygnowałam, warto było spróbować i naprawdę nie żałuję, mimo tego, że nie jest łatwo[/quote] Moj zamieszkal w Irlandii rok temu, a razem jestesmy juz prawie 2 lata. Chociaz jak mieszkal w Polsce tez nie mielismy do siebie blisko. Rowniez nie zaluje :) Zycze Wam powodzenia, duzo szczescia i jak najwiecej chwil spedzonych razem :przytul:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]My przeprowadzilismy baardzo szczera rozmowe na ten temat. I mysle, ze po niej nie powinien sie przejmowac tym, ze nie odczuwam jeszcze satysfakcji plynacej z seksu, bo dokladnie mu wytlumaczylam jak to jest z nami kobietami ;) [/quote] ja mojemu się duuużo nagadałam na ten temat, może to coś da, zobaczymy za 2 tygodnie :hyhy: [quote="Ariada"]Zycze Wam powodzenia, duzo szczescia i jak najwiecej chwil spedzonych razem :przytul: [/quote] Dziękuję i wzajemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]podobało wam sie a może było okropnie ??[/quote] jejku bylo przecudownie wspominam to bardzo dobrze choc milaam ten bol to moge go nazwac przyjemnym bolem :)
ciesze sie ze zorbilm to z osoba ktora kocham i kocham az do dzis ....szkoda tylko ze on mnie nie :(
ale i tak sie ciesze i dziekuje bogu za tamte chwile :)

kochac i byc kochana to wszystko czego

PRAGNE !!!!!! :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja miałam bardzo interesujący pierwszy raz... i o dziwo dla mnie samej...bezboleśnie. Pieruńsko się bałam, ale teraz wspominam to naprawdę szczegółnie. Tymbardziej, że jestem z ta osobą nadal, kocham i co najważniejsze z wzajemnością ...

Incredible cruel devil :) ]:=>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie najlepiej, facet kiepski byl :-(
i nastepnymi razami z nim sie nie poprawilo...

ale potem z innymi bylo lepiej coraz lepiej :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jesli gwałt mozna nazwac pierwszym razem to mi sie nie podobało..

Ale co do męża.. bo to jego uwazam za tego pierwszego.. Było jak było bez specjalnych uniesien..ale za drugim razem było lepiej..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MorQaNa"]Pieruńsko się bałam[/quote] heh ja też...
sama nie wiedziałam jak on na to zareaguje... jak zareaguję ja...
tak w sumie to chlernie bolało, ale tak szczerze to fajnie że mogę się wygadać, bo jeszcze nikomu o tym nie mówiłam...: wsadził tylko do połowy i wyciągnął, bo tak bolało..... heh... nie wiedziałam jak on na to zareaguje... a on przytulił mnie i leżeliśmy sobie... powiedział że kocha i że nie jedna noc jeszcze przed nami... to nawet dobrze... ale jak poszłam do toalety to była krew i wogóle byłam strasznie rozmazana, spłakana.....
ehh ale przyjęłam to dobrze i nie mam teraz trudności...
ale pierwszy raz to tak naprawde to nie wiem czy można nazwać to pierwszym razem...
tak reasumując odczucia nie były fajne, ale w pamięci z tamtej nocy utkwiło mi jego zachowanie i takie miłe uczucie nie z tego co się stało<albo raczej nie stało> ale z jego ciepłych słow, namiętnych pocałunków i poczucia bliskości...

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Jaki maci wrażenia ??
podobało wam sie a może było okropnie ??[/quote]
a może ty coś napiszesz :-P

[img]http://www.f4a.eu/uplGRA/11921753592779.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
podobnie jak poprzedniczki czułam ból i przez kilka kolejnych razów także...później jakoś tak doszłam do wprawy, że z razu na kolejny raz mój luby robił coraz większe oczy ze zdziwienia jaką to ochotę mam na Niego ... no a ostatni raz kilka dni temu był ramą przeprosin naszych, ajj działo się :hyhy:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Byłam nieźle nastrachana,
bardziej sie tego bałam jak to będzie a nie tego czy bedzie bolało
ale jednak bolało i to jak cholewka, ale następne z kolei były czystą rozkoszą...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]a ty jakie masz wrażenia.[/quote] bardzo mi przykro ale to jest najbardziej strzeżona
tajemnica na świecie :bluesbrother:
gdybym wam ja wyjawił musiał bym was zabić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
na pewno :-P
wszystkich wypytujesz to sam napisz 8-)

[img]http://www.f4a.eu/uplGRA/11921753592779.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ania"]na pewno
wszystkich wypytujesz to sam napisz [/quote]
On zalozyl tylko temat do dyskusji. Czy to juz obliguje go do wypowiadania sie w nim? Wg mnie nie. Poza tym to nie jest wypytywanie. Tutaj nie musisz sie wypowiadac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi