Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mandy_126

Śpicie ze swoimi zwierzakami?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze śpię ze swoim pieskiem albo kotkiem, którzy mi śpią w nogach. Nie mogą razem ze mną spać, bo się nie lubią :< Obok łózka mam też swoje gryzonie, lubię spać z nimi wszystkimi, po horrorach z nimi zawsze raźniej a i w zimę cieplej w pokoju :)

[b][i]
[center][color=#FF40BF]Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#FFFF00]Uśmiechnij się ;)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#0040FF]Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...[/color][/center]
[/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Staram sie nie spać z psem, czasem cos mnie najdzie ale to wtedy kładę koc w nogach i tam może sie położyć a koc po jego spaniu idzie do prania

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam psa i dwa koty. Koty zawsze śpią tam gdzie ja. Nie to żebym je specjalnie zapraszała ale są jak psy, łażą za mną wszędzie. Wolałabym aby spały "u siebie" bo nie lubię kłaków na pościeli ale co zrobić… ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Z racji tego że owczarek by się już nam do łóżka nie zmieścił to nie śpi z nami ;)
A na poważnie pies śpi akurat na dworze. Nawet z garażu który jest specjalnie otwarty to nie korzysta ;)

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jakoś nigdy się nie zdarzyło, nawet mi to na myśl nie przyszło. Trudno spać z królikami, kanarkami i myszami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja spie ze swoim kotkiem ;) przychodzi nad ranem do mnie i spimy do poludnia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[ref]paulaner[/ref], a gdzie wtedy ląduje narzeczony? Na kanapie? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie, narzeczony wychodzi do pracy, a weekend albo spi z nami albo z nim, bo w weekedny ja wychodze niekiedy do pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Plaga szczurów dotyka kolejne polskie miasta. W Warszawie, Krakowie i Wrocławiu szczurów jest trzy razy więcej niż mieszkańców. Nie lepiej jest w Gdańsku, czy Opolu, gdzie szczury z łatwością można zobaczyć w środku miasta w biały dzień. Sanepid: "To przez ustawę śmieciową i brak toalet". Na pojawienie się plagi szczurów wpływ ma zaśmiecanie i brak pieniędzy na utrzymanie czystości i porządku, z którym od dawna nie mogą sobie poradzić żyjące w luksusach władze . Szczury przenoszą groźne choroby:

Gorączka krwotoczna z zespołem nerkowym
Gorączka Lassa
Gorączka od ugryzienia szczura
Hantawirusowy zespół płucny
Histoplazmoza
Hymenolepioza
Leptospirozy
Tyfus plamisty
Wirus zapalenia wątroby typu E
Włośnica
Wścieklizna

Gryzonie czują się w zaśmieconych aglomeracjach coraz lepiej..

[img]http://wetkros.republika.pl/szczury_ryc001_sm.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moj ukochany  Nikodem🐕, bo tak ma na imie moj piesio ,  sam sie zaprasza  do lozka  . Do tego rano lapka mnie drapie  zmuszajac do wstawania jak  najglosniejszy budzik.🐕

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi