Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mandy_126

Mieliście kiedyś choroby psychiczne?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja choruję na depresję, psychozę i nerwicę. Nie jest mi z tym łatwo, ale już jest coraz lepiej.

[b][i]
[center][color=#FF40BF]Zanim kogoś po swojemu ocenisz, najpierw postaw się na jego miejscu i postaraj się go zrozumieć :)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#FFFF00]Uśmiechnij się ;)[/color][/center]
[/i][/b]

[b][i]
[center][color=#0040FF]Nie powiem, jak mi Ciebie brak, bo niema takich słów...[/color][/center]
[/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja także na szczęście nie miałam problemów związanych z depresją czy nerwicą. Mówię na szczęście, bo widzę jak zmagają się moje znajome właśnie z takimi schorzeniami. Ciężko z tym żyć, jak również pomagać takim osobom :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cierpię na depresję nawracającą. Ostatni 'kryzys', jak to nazywam, miałam rok temu (styczeń 2016). Nie jest wesoło, to chyba jasne.

Natomiast strasznie, ale to strasznie wkurza mnie użalanie się nad sobą osób z tą chorobą. Że im ciężko, że im się coś należy, że inni powinni być mili dla nich, że cośtam.
Nienawidzę przebywać w otoczeniu osób z takim usposobieniem, przez co unikam miejsc gdzie gromadnie takie osoby się spotykają (np. fora tematyczne). Mega mnie frustruje takie nastawienie tych osób.

Ciężko pracuję na to by było mi w życiu lepiej. Kiedyś miałam nawroty często, raz na 3-4 miesiące, stan utrzymywał się kilka tygodni. Potem 2 razy do roku. Jak widać - teraz minął rok. Coraz dłuższe przerwy i świetnie.
Ale pracuję nad sobą. Nie siedzę na dupie i nie czekam aż szczęście na mnie spłynie. I nie oczekuję, że świat stanie się lepszy a ludzie milsi. To ja muszę wiedzieć jak szukać w tym co mnie spotyka dobrych aspektów, jak minimalizować negatywne rzeczy.

Tak już jest... i wszystkie osoby z depresją powinny do tego dojrzeć. A nagle wiele rzeczy stanie się łatwiejsze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi