Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

czy to cos złego ??*Sponsoring*

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio czytalem na temat sponsoringu w necie, jestem ciekaw jakie moze byc wasze zdanie na ten temat, chodzi o to ze dziewczyny (17-25 lat) spotykaja sie z troche starszymi panami i robia co trzeba za stala miesieczną oplate - ryczałt. Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nio ja slyszalam ze dziewictwo dobrze chodzi :mrgreen: :mrgreen:
zwlaszcza w stolicy :-P

powiem tak...dla mnie to pojscie na latwizne...jesli nie ma pieniedzy to niech pojdzie do pracy
a jej w polsce w ostatnim czasie nie brakuje :mrgreen:

wolalabym zyc skromniej...bez drozszych kosmetykow, lepszych ciuszkow drogich rozrywek niz swoj wysoki standard zyciowy utrzymywac w taki sposob :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Opłacalny biznes , powiecie że łatwo o pracę ale w takiej np, Warszawie jest taka konkurencja zawodowa że naprawdę nie jest łatwo , za to szybkimi numerkami można w 3 godziny zarobić 1500 zł , to więcej niż wielu zarabia w miesiąc, mało tego , z zabaw z takimi panami można zarabiać średnio 8 000 zł / 12 000 , to kwoty o których nie jeden może pomarzyć , i tu nie chodzi o jakieś tam kosmetyki , z tego można żyć i to bardzo dobrze, praca praktycznie żadna, a dochód dobry , zamieściłem gdzieś post z wywiadem młodej dziwki , ona jest dobrym przykładem że są tanie zdziry i takie które się szanują .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dość prozaiczny sposób biznesu. Aczkolwiek niesamowicie opłacalny.

Łatwizna dominuje. Prościej jest zbałamucić starszego pana (czy panią, bo chłopcy też się załapują na sponsoring) młodym jędrnym biustem i ciasnotą wiadomo gdzie niż pracować i stosować metodę ziarnko do ziarnka, a zbierze się miarka.

Nie potępiam tych dziewczyn, gdyż są zagubione i nie wiedzą juz, co teraz jest złe i niemoralne, a co dobre - granica tych antagonizmów jest naprawdę zatarta. Owi sponsorzy powinni się opamiętać, gdyż krzywdzą te młode dziewczyny. Zawsze można odrzucić zaloty młodej damy (?)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ona sie szanuje ale nie takimi kategoriami jak ja :-P :-P :-P :-P

poza tym bez obrazy ale nie pociagaja mnie dojrzali panowie :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]ona sie szanuje ale nie takimi kategoriami jak ja [/quote] Oooo - dość ciekawe stwierdzenie. Jakimi zatem kategoriami ta dziewczyna się szanuje? [quote="alusiek"]nie pociagaja mnie dojrzali panowie[/quote] Mnie wręcz przeciwnie. Tylko ja nie robię z tego przedsiębiorstwa ;-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Do mojej kolezanki niedawno na fotce odezwal sie jeden pan z propozycja sponsoringu(mieszka w naszej okolicy). Za pierwszy raz proponowal 10 tysiecy, a za caly rok 30 :P niezle mozna sie na takim czyms dorobic ;] tylko gdzie szacunek do samej siebie?

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]gdzie szacunek do samej siebie?[/quote] Dziwne , ale znam zasadę że tam jest szacunek gdzie jest kasa , i to się sprawdza,
babcia zawsze mi powtarzała że wstyd to kraść , a takie pieniądze nie są skradzione ,

każda kobieta może trochę pozabawiać się z sponsorami , nabić sobie trochę kasy, i w pewnym momęcie powiedzieć STOP :cool2: I przestać to robić , żyć z pełną gębą , i kasą i nie martwić się o życie , być potem samowystarczalną ,

Jest to praca o której napewno żadna z was nie powiedziałaby znajomym , ale jednak przynosi kasę , i może ktoś powie że kasa nie jest najważniejsza, ale spójrzmy na realia , bez niej nie da się żyć .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]powiedzieć STOP[/quote] gorzej jak to jej sie spodoba

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja nie widze tu szacunku do samej siebie. Swoje cialo nie powinno byc rzecza, ktora mozna kupic. A skoro nie widac w tym nic hanbiacego to dlaczego wiele osob nie chce otwarcie powiedziec "tak daje du*y za kase"?

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]gorzej jak to jej sie spodoba[/quote]
to będzie dalej żyła i zarabiała kasę , nie wiedząc co z nią zrobić , ale tak się nie da też żyć .
Potem można sobie znaleść jednego faceta i z nim żyć . Do końca .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]to będzie dalej żyła i zarabiała kasę [/quote] i będzie zwykła ku*wą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]to dlaczego wiele osob nie chce otwarcie powiedziec[/quote] bo w naszych czasach nie można o pewnych rzeczach otwarcie powiedzieć

gej nie może powiedzić "tak jestem gejem"

kobieta że "zarabia własnym ciałem"

a biedny "że jest biednym" są pewne tematy tabu o których lubić nie mówimy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]tylko gdzie szacunek do samej siebie?[/quote] Można schować na tę parę chwil do kieszeni. [quote="FOX"]babcia zawsze mi powtarzała że wstyd to kraść , a takie pieniądze nie są skradzione ,[/quote] To dlaczego prostytucja spotyka się z taką naganą społeczeństwa? Przecież one nie kradną. [quote="FOX"] ktoś powie że kasa nie jest najważniejsza, ale spójrzmy na realia , bez niej nie da się żyć .[/quote] Do kasy można dojść także inną ścieżką - z tym, że jest dłuższa i nieco cięższa.
A, jak już mówiłam, jesteśmy dość wygodnicką cywilizacją.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie sponsorig to pojscie na latwizne. Po co pracowac 8h dziennie jak mozna raz rozlozyc nogi i masz juz kase, no nie? I wiele kobiet nie mowi tego otwarcie nie dlatego, bo mamy malo tolerancyjne spoleczenstwo, ale dla tego bo sama sie tego wstydzi.
A mam pytanie do mezczyzn: co byscie zrobili jakbyscie sie dowiedzieli, ze wasza kobieta zarabiala waszym cialem, co?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja będe "boskim żigolo" :mrgreen:

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Myślę że to już zależy od faceta , jeśli facet kocha kobietę to z takiego powodu w życiu by nie odszedł , w grę wchodzi też zaufanie czy nasza lady dalej tego robić nie robi i czy nie będzie tego uprawiać ...

Pewną przeszłość można zawsze wymazać z pamięci .

Osobiście mojej byłej mógłbym wybaczyć .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grr denerwuje mnie, ze nie moge edytowac swoich postow. Dlaczego opcja jest wylaczona? Przeciez to glupota. NIe moge poprawic nawet glupiego bledu- "waszym"= "swoim cialem". Edytowanie swoich postow imo nie jest zadnym wielkim przywilejem, a raczej podstawa.

Ale wracajac do tematu. PEwnie tez bym wybaczyla ukochanej osobie takie cos jesli widzialabym, ze sie zmienila, ze nie chce tego dalej robic. Ale wiele osob jak raz zasmakuje latwej kasy to potem trudno jest sie od tego uwolnic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ariada"]Grr denerwuje mnie, ze nie moge edytowac swoich postow. Dlaczego opcja jest wylaczona? Przeciez to glupota. NIe moge poprawic nawet glupiego bledu- "waszym"= "swoim cialem". Edytowanie swoich postow imo nie jest zadnym wielkim przywilejem, a raczej podstawa. [/quote]
Zapraszam tutaj http://www.scypion.pl/forum/viewtopic.php?t=106

lub tutaj http://www.scypion.pl/forum/viewtopic.php?t=979
[quote="Ariada"]Ewnie tez bym wybaczyla ukochanej osobie takie cos jesli widzialabym, ze sie zmienila, ze nie chce tego dalej robic. Ale wiele osob jak raz zasmakuje latwej kasy to potem trudno jest sie od tego uwolnic.[/quote]
I w pewnym momencie pojawia się pytanie gdzie iść dalej , za szacunkiem czy pieniędzmi .
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Dziwne , ale znam zasadę że tam jest szacunek gdzie jest kasa , i to się sprawdza,
babcia zawsze mi powtarzała że wstyd to kraść , a takie pieniądze nie są skradzione , [/quote]
Fox jesli Twoje zycie kreci sie wokol pieniedzy i uwazasz ze jak masz kase to jestes Bogiem to powodzenia Ci zycze...Pieniadze nie uszczesliwiaja czlowieka...
A Wg mnie sponsoring to poprostu odmiana prostytucji.. bo sex ( a to najczesciej rowniez wchodzi w zakres uslug) za prezenty, i pieniadze to poprostu prostytucja

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Pieniadze nie uszczesliwiaja czlowieka... [/quote] nie ? oki , to żyj bez nich , nie kupuj jedzenia , idz pod kościół żebraj , człowieku na jakim ty świecie żyjesz , i błagam nie oglądaj więcej bajek w stylu "I żyli długo i szczęśliwie"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ale na pewno pieniadze nie decyduja o tym czy masz szacunek do siebie czy nie. Podobnie z tym czy szanuja Cie inni czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]nie ? oki , to żyj bez nich , nie kupuj jedzenia , idz pod kościół żebraj , człowieku na jakim ty świecie żyjesz , i błagam nie oglądaj więcej bajek w stylu "I żyli długo i szczęśliwie"[/quote] Przestan pieprzyc.
Czy to ze masz 10mln zlotych sprawi ze jestes szczesliwy?
Dobra, miej sobie ta kase, przyjaciol ktorzy licza tylko na jakies korzysci, a ja bede mial swoja prace, rodzine, dom, dzieci, i kochajaca zone. Ludzi bliskich, ktorzy kochaja mnie za to jakim jestem, a nie za to ile mam.

Nie napisalem ze pieniadze nie sa potrzebne, ale ze nie daja szczescia.
Kupisz sobie milosc? kupisz sobie szacunek? Taka ku*wa ktora sie sprzedaje jest lepsza bo ma pieniadze? Zastanow sie.
Kasa daje duzo.. daje mozliwosci, ale nie chrzan mi ze daje szczescie...
Co bys zrobil gdybys sie dowiedzial ze Magda kocha Cie za pienadze? Byłbyś szczęśliwy? Idac Twoim tokiem rozumowania to tak.
Widze ze troszke masz zakrzywione postrzeganie swiata... moze u Ciebie żądza pieniadze, ale u mnie nie... u mnie liczy sie przede wszystkim czlowiek.

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sponsoring? Heh jak tu ładnie nazwano prostytucję :-) Tyle w temacie - jak nigdy króciutki post. Temat prosty - odpowiedź również. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Sponsoring? Heh jak tu ładnie nazwano prostytucję Tyle w temacie - jak nigdy króciutki post. Temat prosty - odpowiedź również.[/quote] mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi