Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Catwoman

Osobowości - sprawdź, jaką masz

Rekomendowane odpowiedzi

Całkiem interesujący psychotest. I wyznam szczerze, że mój wynik pokrywa się z większością stwierdzeń w rzeczywistości.

http://www.enneagram.pl/

Mój wynik to <Czwórka ze skrzydłem trzy: 4w3 - "Arystokrata">
Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
robilam juz kiedys ten test

4 plus 2 chyba bylo;p

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]robilam juz kiedys ten test[/quote] Ja też, ale przecież osobowość ulega pewnym hmmm przemianom.

Kiedys non stop wychodził mi "Włoczęga" --->: a teraz się wylansowałam i awansowałam na arystokratę :mrgreen:

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm 5w4 :-)
Agatha Christie, Albert Einstein, George Lucas, David Lynch, Samuel Beckett, Stanley Kubrick, Stephen King, Freidrich Nietzsche. Nieźle :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tez to kiedys robilam :) i w sumie nie pamietam wyniku, ale wiem ze byl inny niz teraz. Wyszlo mi 5w4 - "Obrazoburca" :P ciekawe...

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kate Bush, Julio Iglesias, John Malkovich, Nick Nolte, Edith Piaf, Paul Simon, Fryderyk Szopen, Prince.

Ha, ja mam artystyczny skład :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm muszę przyznać, że w wielu sprawach się zgodzę, choć jest też kilka w których absolutnie nie. Ja nie wierzę w takie testy niestety :/ Chciałbym by wymyślono super miarodajny test, ale to raczej nierealne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wiadomo, że nie ma testu, który by całkowicie odzwierciedlał naszą osobowość - człowiek to zbyt skomplikowana gadzina ;-)

Ale jak to u mnie brzmi - arytokrata... byle co, a tak humor poprawia :mrgreen:

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 - Szef
lub
9 - Rozjemca
OMG ,ale mi wyszło nie wiedziałam

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8w7 lol szef :and: jak tak sie zagłębić w ten opis to może i trochę w tym racji :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi wyszło ze jestem szefem wszystkich szefów

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]mi wyszło ze jestem szefem wszystkich szefów[/quote]no to tak jak mi :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6w7 - "Kumpel"
nie ze wszystkim się zgadzam ale tak w 75 % pasuje do mnie ten opis :)

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7w8 :D entuzjasta i szef... srednio mi sie to zgadza :P tak w 60%

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7w6
"Komik"
przeczytałem co tam napisali i w 85% mają racje skubańcy :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmm

Dwójka ze skrzydłem jeden: 2w1 - "Służący"

Nawet po części to zgadzam się z tym... :-) tak z 55 %

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8w7 czyli Ósemki są bezpośrednie, ufne we własne możliwości, odważne, opiekuńcze. Siódemka jest bardzo energiczna, żywotna i nastawiona optymistycznie. Chce uczestniczyć w życiu i czerpać z niego pełnymi garściami.

[color=green][b][b][b][b][b]Są Sytuacje w których nie nadstawiam 2 policzka łamie skurwysyna by zniesli go na noszach świr świr kurwica w oczach[/b][/b][/b][/b][/b][/color]/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 w 5
Włóczęga mi wyszedł i zgadzam się z tym w dużej części a mój boyfriend jest arystokratą ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posębne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.

Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.

Prawie wszystko prawda :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dwójka ze skrzydłem trzy: 2w3 - "Gospodarz"

uu 1 powłowa ok ale druga część mi sie troche nie podoba jestem dziwnie zaskoczona..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Perfekcjonista... Zgadzam się z tym i nie zgadzam bo idealista po części. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mój 7w8
Siódemka ze skrzydłem osiem: 7w8 - "Realista"

Gdy jest zdrowa, siódemka ze skrzydłem 8 jest często chojna, towarzyska i wylewna. Ma skłonność do bycia wyjątkowo lojalną wobec przyjaciół, zwłaszcza do tych z podtypem socjalnym. Zagorzale broni tych, na których jej zależy. Może wydawać się głośna i niesforna, choć niektóre 7w8 są bardziej grzeczne i dowcipne. Lubi różne uroczystości, opowieści, kawały, jedzenie, podróże. Generalnie ma silne poczucie własnej wartości i zawsze stara się osiągnąć to czego chce. Ma talent do robienia czegoś z niczegoś. Zazwyczaj dzieli się z innymi tym co ma, chce by wszyscy doceniali jej poczucie obowiązku i szeroki zakres zainteresowań.
Gdy 7w8 jest w stresie, może stać się wymagająca, okazywać samolubną niecierpliwość i narcyzm. Gdy chce coś, to chce tego natychmiast. Agresywna, chce szybko zrobyć pieniądze, materialną pozycję i status. Może domagać się od innych, aby inni mówili jej to sama chce usłyszeć. Często jest perfekcjonistą. Moralizuje innych choć sama jest nieodpowiedzialna. Posiada amnezję na obietnice dawane z potrzeby chwili. Ma szczególną trudność z wiernością małżeńska. ;/

oooooo niee to z wiernością małżeńską to nie prawda,...... heh
ale reszta zgadza się prawieże idealnie... ;/
Edytowane przez Gość

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Słynne czwórki ze skrzydłem pięć: Vincent van Gogh, Kurt Cobain, Edgar Allan Poe, Johnny Depp, Bob Dylan, Ingmar Bergman.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i]Czwórka ze skrzydłem pieć: 4w5 - "Włóczęga"

Skrzydło 5, daje czwórce introwertyczne zachowanie, odsuwanie się od innych, złożoną osobowość. Ta czwórka może być intelektualistką ale posiada wyjątkową głębię uczuć. Jest otwarta na duchowe i estetycznie doznania. Znajduje wiele znaczeń dla prawie wszystkich zdarzeń. Może posiadać silną potrzebę i umiejętność aby realizować się artystycznie. Samotnik, wygląda tajemniczo i jest trudna do "rozszyfrowania". Do świata zewnętrznego podchodzi z rezerwą, ale wewnętrznie bardzo go przeżywa. Gdy się w końcu otwiera, to bardzo gwałtownie i całkowicie, bez żadnych oporów.
W stresie, 4w5 bardzo łatwo popada w alienację i depresję. Wiele czwórek z tym skrzydłem ma odczucie zupełnej inności, jakby pochodziły z innej planety. Narzeka na swój obecny los, wspomina i przeżywa wiele razy zdarzenia z przeszłości. Dość często ma posępne oblicze, odsuwa się od innych z uczuciem zawiedzenia lub poczuciem wstydu. Żyje we własnym świecie bólu i straty. Może mieć bardzo chorą duszę, wyobrażać sobie i interesować się własną śmiercią.[/i]

Wszystko się zgadza. Każde zdanie to prawda. O.o

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi