Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sharon

oscary 2016 - leonardo dicaprio

Rekomendowane odpowiedzi

nominacje do oscarów zostały ogłoszone 14 stycznia natomiast 28 lutego w Hollywood zostaną one wręczone. w tym roku galę poprowadzi aktor Chris Rock.
jednym z nominowanych jest oczywiście nasz nieśmiertelny Leonardo DiCaprio, który po raz piąty powalczy o nagrodę :mrgreen:

jak myślicie, dostanie w końcu upragnioną statuetkę?
lubicie w ogóle filmy z jego udziałem? macie jakiś swój ulubiony? :mrgreen:

[img]http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/674/919/eb8.jpg[/img]

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj jakieś fatum nad nim "czuwa"
Może jakoś super za nim nie przepadam, ale wg mnie całkiem dobry z niego aktor...
Choć nie wiem czy na tyle by jednak dostac oskara

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Leonardo , to nie moj smaczek.
Ale to nie znaczy, ze jest kiepskim aktorem.
Czy dochrapie sie wreszcie trofeum ?
Moze. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Hadassa"]Oj jakieś fatum nad nim "czuwa" [/quote] ojjj masz rację. coś facet nie ma szczęścia :mrgreen:

nie jest też jakaś tam moja perełką wśród aktorów (chociaż za małolata wzdychałam do niego podczas oglądania titanica, ale ciiiii :mrgreen: ) jednak szkoda mi go trochę, bo naprawdę grał w super produkcjach i według mnie świetnie sobie poradził dlatego ode mnie ma już oskara :mrgreen:
widziałam go w "zjawie" chociaż tam to niedźwiedź mógłby dostać jakąś nominacje/nagrodę. podobał mi się również w "wielki gatsby", "wyspa tajemnic", "django" itp.. a dzsiaiaj lub na weekend planuję sobie obejrzeć "wilk z wall street" nie wiem czemu jeszcze go nie oglądałam. gdzieś mi się widocznie zawieruszył :mrgreen:

tak czy siak trzymam mocno kciuki za leosia, bo jak dla mnie oscara powinien dostać już dawno. jeśli dostanie, to naprawdę zasługuje na niego, bo cięzko sobie na niego zapracował. powodzenia!

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b][color=#FFFF00]sharon[/color][/b], chyba każda, lub prawie każda do niego zdychała :D

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi