Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
katarynka

seriale?

Rekomendowane odpowiedzi

A seriale oglądacie? Ja nałogowo oglądam CSI, część odcinków widziałam już wcześniej, teraz oglądam drugi raz na puls2 i wciąż wciąga ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Baaaa :) seriali to ja oglądam cała masę zaczynając od takich z tematyka fantasy po kryminalne np : The Walking Dead , Mentalista , Gotham itd.

Szczerze to chyba na pulsie 2 często lecą właśnie takie kryminalne bo ja w środy , piątki oraz soboty oglądam właśnie NCIS teraz puszczają właśnie 3 sezon którego jeszcze nie oglądałam przez brak czasu ;/ więc teraz mogę nadgonić troszkę zaległości.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja ostatnio do moich ukochanych seriali dopisalam też dwie telenowele. Jedno to "Wspaniałe Stulecie" które oglądam z ciekawości jak dawniej wiele się działo no i od zeszłego tygodnia oglądam "Oblicza miłości" <3 Rewelacyjna gra aktorska no i gdzie jest miłość i dwóch braci bliźniaków, z których jeden chce bardzo namieszać to nie można się nudziś :) Są po dwa odcinki dziennie, więc można się nacieszyć :P http://tvpuls.pl/seriale/oblicza-milosci-0 Ktoś ogląda?

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wspaniałe stulecie obiło mi się o uszy bo mój tata bardzo lubi je oglądać wraz z mamą jak akurat wrócą z pracy :) natomiast oblicza miłości w ogóle mi nie świtają ale skoro tak zachwalasz jak znajdę chwilę czasu na pewno się skuszę.

Ja jeśli chodzi o seriale mogą wam podrzucić nowinkę jutro o 19:00 na pulsie będzie premiera nowego serialu "Tajemnice medyczne" po opisie zapowiada się naprawdę ciekawie :) także postaram się jutro znaleźć chwile czasu na obejrzenie go. Może i was zainteresuje to wymienimy się wrażeniami :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zerknę na pewno :) Szykuje mi się wolny wieczór ;) Do swojej listy oprócz CSI dokładam Agenci NCIS, również fajny serial kryminalny, na pulsie 2 leci. Agenci prowadzą dochodzenia związane z marynarką wojenną i piechotą morską. Naprawdę super, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"Tajemnice medyczne" zapowiada się świetnie :) Właśnie właczam TV i oglądam! Czekałam na ten serial :D uwielbiam jak się duzo dzieje i tajemnice medyczne ogólnie, dlatego kiedyś oglądałam Housa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi