Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sharon

trawiaste

Rekomendowane odpowiedzi

czyli nic innego jak "brudne kremy" mało zachęcająco, co? ale już Wam tłumacze o co chodzi mordeczki :mrgreen:
jak wiecie ostatnimi czasy panuje "moda" na życie bio, czyli zgodnie z naturą.
na rynku pojawiają się jak grzyby po deszczu nowi producenci oferując ekologiczną żywność czy też kosmetyki. gwarantują nam, że wszystko jest naturalne bez chemii. a ile czasem jest w tym prawdy, to nikt nie wie.

ostatnio natknęłam się właśnie na trawiastych i powiem Wam, że jestem mile zaskoczona.
zainteresowałam się ich kosmetykami i na wypróbowanie kupiłam żel do mycia zębów z popiołem, glinką, czarnym pieprzem i innymi ziołami. oczywiście nie zawiera fluoru i chemicznych dodatków. zawiera wyłącznie naturalne właściwości, które możemy spotkać na naszych polach :mrgreen: koszt takiej pasty wynosi 25zł za 105ml. cena niektórych może przestarszyć skoro w rossmannie można kupić zwyczajną pastę za 5zl :mrgreen:
jakie wrażenia? jak dla mnie jest wyśmienita. doskonale myje zęby i dba o dziąsła. jest delikatna, ma dobry smak i przyjemny zapach.
na pewno kupię go ponownie jeśli będzie okazja, ewentualnie zamówię przez ich internet, bo już zdążyłam wywęszyć na fb oraz na stronie :mrgreen:
oprócz past do zębów oferują również kremy do rąk, balsamy do ciała, a nawet pomadki z buraka. miałam okazję testować :mrgreen: i inne.

bardzo podoba mi się to co napisali na swojej stronie.
pozwolę sobie zacytować
[quote] NIE RÓBMY ZE SKÓRY NARKOMANA

Współczesny przemysł kosmetyczny oparty jest na olejach mineralnych( PODPISYWANYCH JAKO ORGANICZNE), które nie są niczym innym jak szkodliwymi pochodnymi procesu destylacji ropy naftowej. Skóra po takich maziajkach, dusi się,przestaje oddychać, a kiedy następuje brak dostawy kremu, staje się niezdolna do samodzielnego funkcjonowania. Producenci nie prędko zmienią podejście. Oleje mineralne, parabeny, konserwanty = dłuższy termin ważności co znacznie ułatwia proces przechowywania i nie ma strat. Nieświadomi robimy z naszej skóry ''narkomana.'' Słabego, wiotkiego i uzaleznionego od syntetycznej chemii ''ćpunka'', któremu zdaje się, że po dawce ekskluzywnego kosmetyku staje się uosobieniem zdrowia. Po latach podduszania zaczyna umierać= szybko się starzeć. [/quote]
co o tym sądzicie?

a może ktoś z Was spotkał się z trawiastymi? ktoś może tesotwał ich produkty?

podaje link do ich stronki, może na coś się skusicie :mrgreen:

http://trawiastenaturalni.wix.com/trawa

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Akurat ich nie testowałam, ale robi się coraz bardziej popularne.
Ja natomiast słyszałam o zielonym labolatorium
Ale kiedyś na pewno będe chciała spróbować

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pierwszy raz sie z tym spotkałam hmm ciekawe

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi