Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
sharon

Kwiaty na poddaszu

Rekomendowane odpowiedzi

jest to opowieść o rodzinnych tajemnicach i zakazanej miłości. autorką jest Virginia Cleo Andrews.
jedni są zachwycenie inni zaś nie. ja akurat zaliczam się do tej pierwszej części osób.
od razu uprzedzam, że nie jest to ambitna lektura z filozoficznymi przemyśleniami :mrgreen: jest lekka i czyta się ją szybko. składa się z 4 tomów jak dobrze pamiętam. jednak polecam ją na leniwe dni.
wyszła również ekranizacja tej powieści, jednak nie oglądajcie jej dopóki nie sięgniecie po lekturę!!!

krótki opis
[quote]Szczęśliwą z pozoru rodzinę Dollangangerów spotyka tragedia - w wypadku samochodowym ginie ojciec. Matka z czwórką dzieci zostaje bez środków do życia i wraca do swego rodzinnego domu. Niezwykle bogaci rodzice mieszkający w ogromnej posiadłości, wyrzekli się córki z powodu jej małżeństwa z bliskim krewnym, a narodzone z tego związku dzieci uważają za przeklęte. W tajemnicy przed dziadkiem rodzeństwo zostaje umieszczone na poddaszu, którego nigdy nie opuszcza. Dzieci żyją w ciągłym strachu, a odkrycie, jakiego dokonuje najstarszy brat, stawia rodzeństwo w obliczu nieuniknionej katastrofy. [/quote] a może ktoś z Was przeczytał całą serię książek, hmm?

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czytałam 3 części i dałam spokój, za męczące juz było potem, choć sprawnie napisane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi