Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kika666

Wszystko o zmarszczkach

Rekomendowane odpowiedzi

;-) Zmarszczki to swego rodzaju ,,bizuteria,, ktora wraz z uplywem czasu
obdarowuje nas wszystkich nasza kochana matka Natura.
Niektorzy nie robia z tego faktu problemu, natomiast inni wrecz poluja na
rozne kosmetyczne hity ktore w ich mniemaniu uwolnia od zmarszczek.
Chocby KREM z ODCHODAMI SLOWIKOW ktory tez pomaga ponoc na upierdliwy tradzik, a takze SPERMA BYKA itd itd.
I tak zaczyna sie ta szopka pogoni za ekskluzywnymi kosmetykami ktore potrafia
wrecz szokowac swoim skladem i receptura.
Koncerny kosmetyczne przescigaja sie w roznego rodzaju odkryciach .
Zreszta jednym z takich koncernow jest norweski moloch kosmetyczny, ktory juz
pracuje nad projektem pod tytulem SPERMA SYNTETYCZNA.
Warto tez dodac , ze sporo kobiet szczegolnie celebrytek roznego kalibru
uwaza , ze nic tak nie rozprostowuje zmarszczek i ich powstawaniu
zapobiega jak SPERMA pochodzaca od mezczyzny.
Co o tym sadzicie? ;-) [img]http://papilot1.mykmyk.pl/img/660/0/papilot_zwiazki_sex_ciekawostki.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
słyszałam już o tym kiedyś.. tak jak o tasiemcach, które w świetny sposób działają odchudzająco :mrgreen:
a tak serio to na początek na pewno trzeba by było się zastanowić, co dokładnie wchodzi w skład spermy i czy faktycznie działa to w jakiś sposób na zmarszczki. na pewno występują tam jakieś proteiny, białka związki chemiczne i inne podobne.
chociaz czasami jak człowiek wie mnie, tym lepiej :mrgreen:

ale może faktycznie coś w tym jest! wystarczy spojrzeć na Sashe Grey jaką ma piękną twarzyczkę :mrgreen:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sharon, jedna z nieziemskich masek do włosów w swoim składzie ma jakiś tam wyciąg z łożysk.
Brzmi strasznie a działa rewelacyjnie

...bo w oczach tkwi siła duszy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Had, chyba nawet nie chcę wiedzieć, co to za maska :mrgreen:

a jeśli chodzi o zmarszczki, to polecam Wam naturalny kolagen. kosztuję on trochę jednak jest wydajny i jesli chodzi o efekty to uwierzcie.. wszystkie smarowdiła z rossmanna mogą się chować :mrgreen:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"];-) Zmarszczki to swego rodzaju ,,bizuteria,, ktora wraz z uplywem czasu
obdarowuje nas wszystkich nasza kochana matka Natura.
Niektorzy nie robia z tego faktu problemu, natomiast inni wrecz poluja na
rozne kosmetyczne hity ktore w ich mniemaniu uwolnia od zmarszczek.
Chocby KREM z ODCHODAMI SLOWIKOW ktory tez pomaga ponoc na upierdliwy tradzik, a takze SPERMA BYKA itd itd.
I tak zaczyna sie ta szopka pogoni za ekskluzywnymi kosmetykami ktore potrafia
wrecz szokowac swoim skladem i receptura.
Koncerny kosmetyczne przescigaja sie w roznego rodzaju odkryciach .
Zreszta jednym z takich koncernow jest norweski moloch kosmetyczny, ktory juz
pracuje nad projektem pod tytulem SPERMA SYNTETYCZNA.
Warto tez dodac , ze sporo kobiet szczegolnie celebrytek roznego kalibru
uwaza , ze nic tak nie rozprostowuje zmarszczek i ich powstawaniu
zapobiega jak SPERMA pochodzaca od mezczyzny.
Co o tym sadzicie? ;-) [img]http://papilot1.mykmyk.pl/img/660/0/papilot_zwiazki_sex_ciekawostki.jpg[/img][/quote]
Co o tym sądzę? Nieźle się usmiałam czytając owe hity :)Do odważnych świat należy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie istnieje dobry sposób na pozbycie się zmarszczek, często jakość skóry zapisana jest w genach. Można jednak zmienić pewne nawyki, które sa złe jak na przykład marszczenie czoła, czy spanie ze zgiętą szyją.

Zamykam oczy, w tę ciszę znów próbuję wskoczyć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OK, dobrze, że jest taki temat, będę miał gdzie się zapytać o poradę. ;)
Dałem trochę ciała i nie miałem żadnego sensownego prezentu dla mojej rodzicielki. Teraz (bagatela dwa miesiące po jej urodzinach) chciałbym jej sprawić jakiś krem czy coś w tym stylu na zmarszczki. Jakieś pomysły?

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak to dla rodzicielki ma być, to może lepiej daruj sobie spermę, o której tak się rozpisują ;) Głupi żart - wybacz.
Zamiast tego proponuję Serum2h - to naturalny dermokosmetyk, więc nie tylko pielęgnuje skórę, ale też ją leczy (naciąga i uzupełnia zerwane włókna kolagenowe, więc realnie zmniejsza zmarszczki). Powstał na bazie colostrum - najsilniejszej chyba naturalnej substancji, co ważne - nieuczulającej, więc nawet dla kogoś z problematyczną cerą będzie to dobry prezent ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="anesiak"]Jak to dla rodzicielki ma być, to może lepiej daruj sobie spermę, o której tak się rozpisują ;) Głupi żart - wybacz.
Zamiast tego proponuję Serum2h - to naturalny dermokosmetyk, więc nie tylko pielęgnuje skórę, ale też ją leczy (naciąga i uzupełnia zerwane włókna kolagenowe, więc realnie zmniejsza zmarszczki). Powstał na bazie colostrum - najsilniejszej chyba naturalnej substancji, co ważne - nieuczulającej, więc nawet dla kogoś z problematyczną cerą będzie to dobry prezent ;)[/quote]
Hahahahaha, ja wiem, że mam opinię liberalnego w sprawach seksualnych, ale bez przesady. :D
OK, zrobię mały risercz i zobaczymy, co z tego będzie. ;)

[img]http://i.imgur.com/ifQVj4y.gif[/img] [img]http://i.imgur.com/BXMaZ2D.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="anesiak"]Jak to dla rodzicielki ma być, to może lepiej daruj sobie spermę, o której tak się rozpisują ;) Głupi żart - wybacz.
Zamiast tego proponuję Serum2h - to naturalny dermokosmetyk, więc nie tylko pielęgnuje skórę, ale też ją leczy (naciąga i uzupełnia zerwane włókna kolagenowe, więc realnie zmniejsza zmarszczki). Powstał na bazie colostrum - najsilniejszej chyba naturalnej substancji, co ważne - nieuczulającej, więc nawet dla kogoś z problematyczną cerą będzie to dobry prezent ;)[/quote]
anesiak made my day :D
a tym serum mnie zaciekawiłaś, na "młode" zmarszczki tez się nadaje czy to raczej jakieś 50+?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Marchewkowepole - cieszę się, że udało mi się poprawić Ci humor :)

Co do kremu, to można go z powodzeniem stosować również na młode zmarszczki (a nawet wtedy gdy ich jeszcze nie ma). Serum2h jest dermokosmetykiem, nie ma więc nic takiego w swoim składzie, co by mogło uczulić i dlatego w jego przypadku metryczka nie jest aż tak istotna jak przy kremach. To zasada, której trzymają się wszyscy producenci dermokosemtyków - produkty mają pielęgnować poprzez leczenie, nie uczulają i są bezpieczne dla każdego wieku. W zwykłych kremach może się okazać, że stężenie niektórych środków będzie uczulało bądź podrażniało skórę młodszą albo starszą, tutaj takiego ryzyka w zasadzie nie ma (nieco podobnie działa mineralna kolorówka - droższa od zwykłych kolorówek, ale nie wiem czy kiedyś kogoś uczuliła, ja nie słyszałam)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
anesiak, widzę, ze jesteś obeznana w temacie :) ja np pierwsze słyszę o mineralnej kolorówce, ale człowiek się uczy przez całe życie ;) myślałam ze te wszystkie kremy muszą być dopasowane do odpowiedniego wieku, bo mają coś silniejszego w składzie, co może być nieodpowiednie dla młodej cery, ale chyba musze sobie o tym ciut więcej poczytać :) serum 2h, sprawdzę sobie co i jak :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jej trafiłam na ten temat i doznałam szoku :P juz myślałam, że wszystko słyszałam o kremach na zmarszczki ale o spermie to sie dopiero teraz dowiedziałam :P Jestem duzo gotowa zrobić, żeby nie mieć zmarszczek ale wole jednak zapłacić za serum2h niż smarować sie spermą, która właściwie w domu mam za darmo :P ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj kobity,kobity ;-) zmarszczki to naturalna kolej rzeczy, one były, są i zawsze będą,tego żadna nie uniknie. A jedno jest pewne - trzeba z godnością umieć się starzeć. Wcześniej czy później każda je będzie miała. Ale wystarczy już choćby po 30- tce zacząć używać kremów do twarzy (odpowiednie do wieku) i te tak znienawidzone zmarszczki będą, ale mniej widoczne, a gdyby tak było jak niektóre piszą wyżej, każda kobieta miałaby alabastrową cerę, a jak same widzicie zmarszczki posiada niestety każda nawet ta która bardzo o siebie dba. A tak powinno się podchodzić do tematu [b] zmarszczek :[/b]
[img]http://www.xdpedia.com/obrazki/mam_sporo_lat_nadwage_zmarszczki_cellulitis_i_17174.jpg[/img]

[b]Im dłużej coś w sobie tłumisz, z tym większą siłą to kiedyś wybuchnie.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No niestety, ale nie liczcie na to,ze kremy cokolwiek mogą zdziałać w tym zakresie. Po pierwsze nie mają możliwości zredukowania zmarszczek ponieważ nie wchłaniaja sie w skóre właściwą.Po drugie są w stanie jedynie nawilżyć skórę.
Jesli chcecie zredukowąć zmarszczki to jednak polecałabym zastanowić sie nad jakims zabiegiem na skórę. Na przykład nad lipoliftingiem
https://bonadea-krakow.net.pl/oferta/dermatologia-estetyczna/adivive-komorki-macierzyste/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No to akurat prawda, niestety kremami istniejacych zmarszczek juz raczej nie zwalczymy :D ale na szczescie jest teraz tyle sposobow na pozbycie sie ich, ze nie ma sie co martwic :D ja teraz rozwazam wlasnie zabieg z osoczem bogatopylkowym w http://bienkowscyclinic.pl - chcialabym, zeby moja skora wyglada znow jedrnie i zdrowo, a widzialam efekty tego zabiegu u mojej przyjaciolki i mysle, ze to jest wlasnie to czego potrzebuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepsze są zabiegi laserowe. Ja kremów używam, różne maseczki itd. Ale to bez porównania. Jak poszłam na takie odmładzanie - https://klinikamiracki.pl/zabieg/odmladzanie-skory-pico-sure/ to buzia prezentowała się zupełnie inaczej. O wiele lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mimo dbania o cerę od młodzieńczych lat dorobiłam się bardzo szybko zmarszczek. Majac 25 lat wyglądałam juz jak babka po 30 co załamywało mnie kompletnie. Musiałam cos z tym zrobic dlatego wybralam zabieg z użyciem botoksu oraz tzw radiage pelleve by naprężyć zwiotczenia które u mnie powstały . Oba zabiegi robilam w klinice Melitus https://klinikamelitus.pl/ i jestem zadowolona z efektów :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najlepsze miejsce , w którym zadbają o zmarszczki i urodę jest  KLINIKA JANECZKO Wile możliwości na urodę i nie tylko. Estetyka cery na wysokim poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi