Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
getitdone

Ford focus - dodatki ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć motomani.
Mam do was pytanie, bo przed końcem roku chcę kupić samochód.
Co sądzicie o oryginalnych gadżetach? O tyle co przy drogich markach biorąc dodatki do auta jest to duży koszt, to zastanawiam się czy dołożyć parę zł i wziąć czujnik parkowania na tył z wyświetlaczem do focusa. Kwota raczej śmieszna bo nie całe 800 zł, co sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
;-) Czujnik parkowania to moim zdaniem jest wrecz koniecznosc i nizwykle ulatwienie dla kierowcy.
Brac i sie nie zastanawiac . ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ułatwia życie...to na pewno ale ślepa wiara w niego to małe nieporozumienie. NIedawno zaliczyłęm słupek... czujniki go nie zauważyły.
Jeżeli masz już dopłacić za taki extras to tylko oryginał niż dokładany akcesoryjny.

Sowy nie są tym czym się wydają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Widziałam te nowe oferty forda http://t.qservz.com/cl.aspx?tc=792b101279ea1c51aa29ca9056304582 i sama się nad tym zastanawiałam. Zawsze w cofaniu i parkowaniu liczyłam raczej tylko na siebie i lusterka, ale może to nie głupi pomysl.

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi