Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad kupnem komputera tylko właśnie nie wiem czy kupić np na raty laptopa czy właśnie komputer stacjonarny w sensie składanki,ktoś coś doradzi??? :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jaki zakres cenowy? Co chcesz na nim robić - pracować, grać, czy po prostu do domowego użytku?
Ogólnie jeżeli nie podróżujesz zbyt często to polecam blaszaka - bo za konkretną cenę zawsze dostaniesz bardziej wydajnego peceta niż laptopa a z doświadczenia wiem, że są też one bardziej żywotne.

[i][color=#FFFFBF]Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.[/color][/i]

Andrzej Sapkowski - [i]Krew elfów[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak będziesz z nim często podróżował to laptop, jak nie to stacjonarny ;)

MedioLand.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zdecydowanie laptop, mało kto ma jeszcze w dzisiejszych czasach komputer stacjonarny. Popatrz jakie super modele można znaleźć [url=http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki,h3.bhtml]w sklepie euro[/url] za naprawdę rozsądne pieniądze, kupujesz sobie stolik pod laptopa i potrzebujesz - pracujesz w łóżku czy na kanapie, chcesz posiedzieć - siadasz przy stole czy biurku. Wygoda ponad wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam takiego laptopa Lenovo. Mam go od roku i dobrze się sprawuje, nie mam z nim problemów.

[img]http://spplthumb.blob.core.windows.net/540x405/24/4c/8b/laptop-lenovo-g500-windows-7-nowa-sarzyna-sprzedam-115765167.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi